Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 028
  • 273
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 28
Здравейте!Да попитам дали сте виждали хубави кукли -Baby Amore - Pipi Popo Pink или Annabell да имат функции  и да не са 150лв?
Приемам и други предложения за кукли,че все още изучавам момичешките играчки.Искам наестина хубава кукла като не държа да е маркова и т.н

# 121
  • Варна
  • Мнения: 777
Първата спомената кукла в Тойтаун е 100лв в момента, иначе съм виждала Анабел за около 40-50 лв, но са с по-малко функции.

# 122
  • Мнения: 28
Благодаря Bluebell O'Smallheaven!Ходих до там да я видя,но не ми хареса,а друг избор там няма.
Питах за джъмбо,понеже четох,че цените им са по-добри спрямо др.магазини на по-хубавите играчки.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 777
Ох, честно казано в Джъмбо нищо свястно не видях. Мисля, че подобни кукли изобщо нямаше, но аз ходих преди близо месец, не ми е актуална информацията.

# 124
  • Мнения: 221
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 380
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace
още не е.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

# 127
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.
Благодаря, търся нещо съвсем обикновено, на едно ниво, с матраче, само за пътуване ни трябва. Без всякакви екстри като повивалник, отваряем цип, играчки и т.н. Не съм обръщала внимание на сектора им с кошарки и затова питам за информация.

# 129
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой знае ли какви преносими кошарки за спане се предлагат в Джъмбо? На кои марки са и на какви цени? Благодаря Ви.  bouquet

Ако помня правилно най-скъпата е 140 лв. с повивалник, колела, активна гимнастика. Марките не са известни.
Благодаря, търся нещо съвсем обикновено, на едно ниво, с матраче, само за пътуване ни трябва. Без всякакви екстри като повивалник, отваряем цип, играчки и т.н. Не съм обръщала внимание на сектора им с кошарки и затова питам за информация.

Най-обикновената е 80 лв. без дюшек. Дюшека е 40 лв.

# 130
  • София
  • Мнения: 30 142
В Джъмбо не съм гледала колко струват тези магарета, аз купих такова от Рая за 12 лв  Simple Smile

в "Джъмбо" са 19.99лв., така че ще го взема от "Рая".

# 131
  • Варна
  • Мнения: 692
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

# 132
  • София
  • Мнения: 30 142
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

когато имам път към "Рая" най-добре е да проверя. Не ми се ходи специално за това, а ако разликата е само 3лв. не е много. На мен и без това ми трябва да другия месец. Мерси за инфото  Hug

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 13:36 от missence

# 133
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Магазина в Бургас дали е отворен вече? Някой има ли информация  Peace
още не е.

ОТваря утре - 01.07.

# 134
  • York
  • Мнения: 826
В Рая струваха 17лв. началото на юни.

Явно са ги увеличили. Аз го купувах покрай Нова година  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт