za Wizz Air

  • 1 398
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Как става самото предаване на багажа на пьтника?
Пример: От Франкфурт Хан си нося куфара сьс себе си докато се кача на рейсчето и стигна до самолета. Там го предавам на стюардесите и се качвам в самолета. Стигам до Будапеща и при слизането от самолета ми врьчват куфара, който аз си нося и пазя с мен до следващият полет за София и ако интервала между полета е примерно 8 часа - куфара си е през цялото време с мен допреди качването ми в самолета?
Благодаря ти за информацията Vilione, просто питам, защото никога не сьм имала подобен опит, а фантазията ми е бедна /в случая/ да си го представя...
Все пак не искам да ми се загуби багажа!

# 16
  • Мнения: 819
Не бе, чакай, аз малко съм го пообъркала. Значи, на чекинг си даваш куфарите. После си носиш само ръчния багаж.... Аз е обърках защото нашият ръчен багаж беше толкова много, че ми се е струвало че носим всичкия  Wink КАто слезеш от самолета се качваш на рейса (носейки само ръчния багаж  Wink) и отиваш да си го вземеш на лентата за багаж. Качваш го на количка и.....с него докато дойде време за следващия полет. Ние имахме 4 часа престой, но минаха доста бързо, особено като минахме чекинг. Дадохме си куфарите и си почивахме и разглеждахме магазините (е, пак бяхме с ръчния багаж....и двете деца). Не се стряскяй, напълно преодолимо е  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 854
Не бе, чакай, аз малко съм го пообъркала. Значи, на чекинг си даваш куфарите. После си носиш само ръчния багаж.... Аз е обърках защото нашият ръчен багаж беше толкова много, че ми се е струвало че носим всичкия  Wink КАто слезеш от самолета се качваш на рейса (носейки само ръчния багаж  Wink) и отиваш да си го вземеш на лентата за багаж. Качваш го на количка и.....с него докато дойде време за следващия полет. Ние имахме 4 часа престой, но минаха доста бързо, особено като минахме чекинг. Дадохме си куфарите и си почивахме и разглеждахме магазините (е, пак бяхме с ръчния багаж....и двете деца). Не се стряскяй, напълно преодолимо е  Simple Smile

Ей, страшна си  bouquet. Благодаря ти за прекрасното и изчерпателно обяснение Hug

# 18
  • Мнения: 819
Е, да, след леко доуточнение, стана ясно  Laughing

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Няма организиран трансфер на Будапеща. Това го пише и в сайта им и излиза като информация, когато закупуваш билетите. Даже ако не тикнеш, че си прочела тази подробност не можеш да закупиш билетчетата Wink
Нашият престой е 4 часа. В Прага съм чакала 4 часа сама с едно дете, сега ще сме с две, но двамата с мъж ми. Дано да се справим  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт