Капки БиоГая

  • 165 937
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Четох листовката, но не пише колко дълго може да се дават...Ние май ще се нуждае от тях доста време.  Ето, вчера му дадох сутринта 5 капки и снощи си спа  "като пич" 11 часа без никакви пръцканици  ooooh!

На 1 годинка и е още с колики???  ooooh! Като гледам моя бебо, който си има все още страхотни колики, и ние сме за натам  Tired

# 76
  • София
  • Мнения: 44 133
хахах, еее не чак толкова черногледо между 4 месечно и 12 месечно с колики има голяма разлика... Simple Smile
Дет се вика, вашите и утре могат да спрат Simple Smile

# 77
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
хахах, еее не чак толкова черногледо между 4 месечно и 12 месечно с колики има голяма разлика... Simple Smile
Дет се вика, вашите и утре могат да спрат Simple Smile


Да ти кажа честно съм се приготвила психически за още 2-3 месеца с тоз моя лакомник  ooooh! Ама като прочета, че има бебета с колики над 6 месечна възраст лошо ми става. Психиката ми няма да издържи за повече  Mr. Green

# 78
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Ами какво да ти кажа.... Grinning Броях дните до заветните 3 навършени месеца и когато ги подминахме и продължихме до 7,8,9,10 спрях да броя...Що Инфакол изпихме...тогава не знаех, че има вредни парабени вътре..нямаше да му давам! От Ентерокинд също бяхме доволни, но след като подминахме годинката с въпросните "колики" /не знам как да ги нарека, но сигурно е такова, защото коремчето му се втвърдява, напъва се и реве и като се изпръцка му минава всичко и си заспива...Ами доволна съм от Биогая-та, явно наистина нормализират положението ,защото много рядко се случва вече нощем да ми се събуди с рев да пръцка.

# 79
  • Мнения: 1
Покрай чудене на какво да помогнем на коликите или на запека решихме да пробваме БиоГая, днес успя да напълни 2 памперса което не се беше случвало от доста време а и не беше ходил по голяма нужда 3 дена. Надявам се да има ефект от БиоГая.

Само да споделя на каква статия попаднах http://bezrecepta.info/?p=articles_once&cid=1&aid=40&offset=0

Цитат:
Те са безопасни, дори и за новородени и не предизвиква алергични реакции. Дозировката при колики е 5 капки на 12 часа продължително, при антибиотично лечение – 5 капки до 5 дни след преустановяване приема на антибиотика, при диария – 5-15 капки дневно по време на острата фаза, 5 капки дневно 5 дни след това, за засилване на имунната система – 5 капки дневно продължително.
Пробиотичните капки се разклащат добре преди употреба. Могат да бъдат приемани в лъжичка, разтворени в течност или храна.
Да се съхранява в хладилник от 2-8°С и на места недостъпни за деца! Разклатете преди употреба.
След първото отваряне съдържанието на флакона трябва да се използва до един месец.

# 80
  • Мнения: 6
Давам Биогайя веднъж дневно  по 5 капки.Не знам дали те имат някакво въздействие върху коликите,но в комбинация с Еспумизана,детето е спокойно и не се запича от симетикона,който се съдържа в Еспумизана.При нас май повече действа като разхлабващо.

# 81
  • Мнения: 3 932
Mоmичета, пишете, че давате по 5 капки (така пише и в упътването), но на mен фарmацефтката mи каза да даваm по 2 капки, дали не е недостатъчно или е съобразено с факта, че бебка е на mесец и иmа-няmа една седmица?

# 82
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Ами какво да ти кажа.... Grinning Броях дните до заветните 3 навършени месеца и когато ги подминахме и продължихме до 7,8,9,10 спрях да броя...Що Инфакол изпихме...тогава не знаех, че има вредни парабени вътре..нямаше да му давам! От Ентерокинд също бяхме доволни, но след като подминахме годинката с въпросните "колики" /не знам как да ги нарека, но сигурно е такова, защото коремчето му се втвърдява, напъва се и реве и като се изпръцка му минава всичко и си заспива...Ами доволна съм от Биогая-та, явно наистина нормализират положението ,защото много рядко се случва вече нощем да ми се събуди с рев да пръцка.

Пробвай с чай от гюзъм ( джоджен) - не слагай захар. На синът ми това помага много.

# 83
  • Мнения: 3 932
Mоmичета, пишете, че давате по 5 капки (така пише и в упътването), но на mен фарmацефтката mи каза да даваm по 2 капки, дали не е недостатъчно или е съобразено с факта, че бебка е на mесец и иmа-няmа една седmица?

Перефразираm си въпроса, повдигайки теmата...

На 1-mесечни бебета също ли давате по 5 капки?

# 84
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
 Дъщеря ми е с ужасни колики давам КОЛИЙФ, но ефект няма засега. Ще купя да пробвам Био Гая дано да и помогнат.

# 85
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Mоmичета, пишете, че давате по 5 капки (така пише и в упътването), но на mен фарmацефтката mи каза да даваm по 2 капки, дали не е недостатъчно или е съобразено с факта, че бебка е на mесец и иmа-няmа една седmица?

Перефразираm си въпроса, повдигайки теmата...

На 1-mесечни бебета също ли давате по 5 капки?

На моя син още в болницата му се появиха коликите и педито ни изписа БиоГая по 5 капки на ден  Peace Така, че на въпроса ти отговарям с 'Да'  Simple Smile

# 86
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
А как ви доставят тези капки? В лед или просто в кутия?

# 87
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз си ги купувам от аптеката  Rolling Eyes Би трябвало при доставка да седят на прохладно място, но не ми се е налагало да поръчвам.

# 88
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
В България и аз съм купувала лекарства дето е препоръчително да са в хладилник ( не на прохладно)- е до сега нито веднъж не ми ги изкараха от хладилник

Тук като поръчах ми ги доставиха в термоизолирана кутия с пакетчета лед вътре

# 89
  • Мнения: 212
Аз съм купувала капките Био Гайа от две аптеки - едната на ъгъла на "Мария Луиза" и "Екзарх Йосиф", а другата на "Граф Игнатиев", на гърба на стария нотариат. И в двете аптеки ги извадиха пред мен от хладилник с препоръка възможно най-бързо да ги сложа и аз там.

Общи условия

Активация на акаунт