ЖЕНАТА ЛЪВ - 40 ЧАСТ

  • 15 773
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз се зарових в една тема от "На път" и от два часа я чета  Laughing. Вече ми се ходи на сто места  ooooh!!

# 721
  • Мнения: 699
Пол, на вас ви пълнят бурканчетата, които си носиш така ли? Защото на нас не. Всички бурканчета са еднакви и даваш празни, които трябва да минат през стерилизация и взимаш пълни, но други. Ако искаш 2 дози, носиш 6 бурканчета. Явно много различни са нещата.

Вени, представяш ли си ако се задържаш толкова време в готварския  Whistling

# 722
  • Мнения: 668
.... Къде сте пак, ааааа, ш' сЪ караме значи, ник'ви ви нЕма Naughty.....
Ииии ти пА НачИ, не ти ли омръзна всеки ден едно и също, аз затова си мълча по цял ден.  smile3505  Mr. Green
 
Аууу ама наистина при нас най-скъпо.  ooooh!

Притеснено ми е за ходенето до София. Сготвих, изпрах, изчистих.  bowuu

# 723
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, представяш ли си ако се задържаш толкова време в готварския  Whistling
Ооо, аз и повече съм се задържала в готварския  Laughing! Веднъж три дни четох теми и рецепти, за да направя една питка  hahaha.

Ками, предполагам, че ти е притеснено, но ти пожелавам всичко да мине спокойно и в твоя полза  Hug.

Синеоч, стискаме палци още!

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ками, утре сички шъ стискаме палци за теб.  Peace

# 725
  • Мнения: 668
Ками, утре сички шъ стискаме палци за теб.  Peace

Бенджи в сряда, в сряда.  newsm18

# 726
  • Мнения: 699
Вени, представяш ли си ако се задържаш толкова време в готварския  Whistling
Ооо, аз и повече съм се задържала в готварския  Laughing! Веднъж три дни четох теми и рецепти, за да направя една питка  hahaha.

Значи не действа като "На път" да вземе да ти се доготви ама много  Whistling и много различни неща, а?  Mr. Green

И аз съм пробвала с готварския, ама и при мен няма ефект.

Кам, споко, всички ще е наред, ние ще стискаме палци  Hug Hug Hug

Синеоч, аз също още стискам палци, дребната ме пита "Мамо, защо не можеш да сготвиш?" и аз казах "Стискам палци на Синеоч".

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Хаяси,  Joy Joy Joy
Кам, мисля си вече, че е вторник....Като не съм на бач тая седмица и съвсем ми се объркаха дните.  Whistling

# 728
  • Мнения: 9 776
Пол, на вас ви пълнят бурканчетата, които си носиш така ли? Защото на нас не. Всички бурканчета са еднакви и даваш празни, които трябва да минат през стерилизация и взимаш пълни, но други. Ако искаш 2 дози, носиш 6 бурканчета. Явно много различни са нещата....

Не бре, Джуджи. Носим празни, оставяме ги, стерилизират ги, разбира се, а вземаме пълните, които сме оставили предният ден празни Crazy - ужас!!!! - по-сложно нямаше как да го напиша hahaha Сега обаче като вземам две дози, просто нося по-големи буркани, и оттам ме "чешат" май Close.
Кам, в сряда всичко ще мине по конец, казах! bowuu


# 729
  • Мнения: 1 849
Хич не мога да свикна с това време, иначе е чудничко слънчице и маахме с дребния из градинките.
При нас също е в еднакви бурканчета кухнята (от детски храни) и пълни до горе. Та си е еднакво за всички, ама цената - не знам, от преди 2,5 години не взимам, но като слушам мамите в градинката - най-много да е 1,50 лв. - по 30-ина лв. оставят. Иначе си има и частни кухни, уж по-добри, но по 4,50 лв. на ден  Shocked

Синеоч, стискаме  Peace

Много ме мързи днес, след почивка от 1 седмица, хич не мога да се настроя да работя...
Къде е Брадата?
Спондж, и аз имам дни, дето ходя до магазина - да се карам с продавачките  Mr. Green все си има за какво...

# 730
  • Мнения: 699
Пол, на вас ви пълнят бурканчетата, които си носиш така ли? Защото на нас не. Всички бурканчета са еднакви и даваш празни, които трябва да минат през стерилизация и взимаш пълни, но други. Ако искаш 2 дози, носиш 6 бурканчета. Явно много различни са нещата....

Не бре, Джуджи. Носим празни, оставяме ги, стерилизират ги, разбира се, а вземаме пълните, които сме оставили предният ден празни Crazy - ужас!!!! - по-сложно нямаше как да го напиша hahaha Сега обаче като вземам две дози, просто нося по-големи буркани, и оттам ме "чешат" май Close.

Е, как разбираш кои са твоите бурканчета? Ако има и друг с по-големи. Надписвате ли ги? Тук няма мои-твои.

# 731
  • Мнения: 9 776
Джуджи, 32-ри номер сме Crazy. Надписани са и бурканите, и капачките.

.... и аз имам дни, дето ходя до магазина - да се карам с продавачките  Mr. Green все си има за какво...


Ти ли бре? Crazy Да го видя, няма да го повярвам Crazy

В момента се опитвам да наводня кухнята ooooh! Мивката ми се задръсти и е пълна над средата с мизерна вода, пуснах миялната, и сега не знам какво да очаквам Thinking...Че и мъжа ми е на работа newsm78 Мислех да пусна и пералнята, но се спрях Whistling

# 732
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, айде, и ти сега! Можеше и да не я наводняваш, ние с Хаяси пак щяхме да те приемем в клуб "Кофти кухня"  hahaha!

# 733
  • Мнения: 339
Значи имаме си отговорник по взривяването, сега имаме и по наводняването.  Mr. Green
Остана ли някакво бедствие в кухнята, по което да не сме спец?  newsm78 Crazy

# 734
  • Мнения: 9 776
Пол, айде, и ти сега! Можеше и да не я наводняваш, ние с Хаяси пак щяхме да те приемем в клуб "Кофти кухня"  hahaha!

Аааааа, знаех си, че мога да разчитам на вас Crazy Joy Joy

Руми, ние сме спец по всичко hahaha
Сега да се яви оня със странният ник да ни види кви сме Уфатни hahaha

Общи условия

Активация на акаунт