Голден Роуз

  • 2 598
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Аз ползвам техните перли, но не мога да сравнявам с други, защото това са първите, които си купувам. Има различни нюанси /номера/ - по-светли, по-тъмни, междинни. Понякога много ми харесва как стоят, понякога - не.
Общо взето не ти помогнах много Laughing

# 31
  • Мнения: 35 965
попадала съм в БГ на техен каталог в едно магазинче, всичко се беше описано, голямо разнообразие, но магазинчето го закриха и другаде не съм виждала техен каталог
сетих се, чеу си купувах тяхна компактна пудра - бях на петна, но проблема не беше с мен!

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Лаковете им за нокти са в общи линии най-трайните, които съм ползвала.Сенките им не са лоши като гама, но им липсва блясъкът на по-класната козметика.Червилата им са горе-долу.Едно време бяха по-хубави сякаш ThinkingДруго не съм ползвала.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Такова червило дали ще се намери по магазините?





Щото в каталога на дадения сайт има неща, които със сигурност ги няма по магазините, като например това:

# 34
  • Мнения: 165
ползвам ги и съм доволна newsm10

# 35
  • Мнения: 5 317
а ползвали ли сте балсамите им за устни?

# 36
  • София
  • Мнения: 9 476
Такова червило дали ще се намери по магазините?
http://www.tudikos.ru/Photos/01/tn_01007.jpg
Щото в каталога на дадения сайт има неща, които със сигурност ги няма по магазините, като например това: http://www.tudikos.ru/Photos/01/tn_01011.jpg
Трябва да разгледаш по магазините за парфюмерия и козметика, където имат щендери с декоративната козметика на марката.  Simple Smile
Мисля, че съм мяркала нещо подобно в магазинчето за козметика на подлеза на Окръжна болница. Там имат такъв щендер за козметика на Чифели и Голден Роуз. Peace

# 37
  • Мнения: 1 558
На мен това ми се вижда практично - червило и молив 2 в 1 .
Иначе и аз се интересувам от перлите, защото тук имам едни перли, на една безизвестна марка, които почти не "пускат" цвят!

# 38
  • Мнения: 2 161
Аз ползвам техните перли, но не мога да сравнявам с други, защото това са първите, които си купувам. Има различни нюанси /номера/ - по-светли, по-тъмни, междинни. Понякога много ми харесва как стоят, понякога - не.
Общо взето не ти помогнах много Laughing
Май наистина не ми помогна много newsm53

# 39
  • Мнения: 1 153
Спиралата която си купих струва 2.40-2.50 ,гледах червилата им са по 1.55 но не си купи за6тото не можах да си избера цвят,а те нямат тестери с които да пробваш,а аз трудно мога да си избера нещо което не съм нанасяла на мен Crossing Arms

# 40
  • София
  • Мнения: 1 626
Мами, да ви кажа! Днес бях на Арена на красотата. Има щанд на Голдън Роуз! Големичък е, бая народ се беше сбрал! Утре е последния ден, та ако нещо ви интересува сега е момента да почерпите информация от извора.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мами, да ви кажа! Днес бях на Арена на красотата. Има щанд на Голдън Роуз! Големичък е, бая народ се беше сбрал! Утре е последния ден, та ако нещо ви интересува сега е момента да почерпите информация от извора.

Ех, жалко че във Варна няма подобно изложение!

Разкажи, какво имаше на щанда им, цените по-ниски ли са от магазинчетата?

# 42
  • Мнения: 6 155
Лакове, сенки, моливи за очи и устни -  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт