Малтофер фол и Биозин мама!!!!

  • 8 069
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте,мами.
Бременна съм в 34 г.с и  днес докторката ми предписа да пия Малтофер фол и Биозин мама.
Някой пил ли ги е и какво мислите за тях.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Бяха ми изписали Малтофер заради нисък хемоглобин (беше ми 86).Но ги пих много за кратко, понеже те се смучат или дъвчат, а на мен ми се гадеше от тях.След това лекарката ми изписа Ферофолгама и с нея успях да го вдигна до 105 малко преди да родя.
Биозин мама само съм го чувала, но лични впечатления от него нямам.

# 2
  • Мнения: 351
Малката пие сироп Малтофер, като бременна пиех Ферофолгама. Доволна съм. Биозин мама е за имунитета и за усвояване на желязото в организма, не виждам проблем, ако го пиеш.
 Вземи мерки за ниския хемоглобин, при мен се наложи кръвопреливане, заради 100 хемоглобин. Не подценявай проблема.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
биозин мама е за недостиг на желязо, но не съдържа желязо, а способства за усвояването му от организма, след като е прието под някаква форма

# 4
  • Мнения: 776
  Пиех и Ферофлогама,ползвала съм и Малтофер, но не ми помогнаха особенно. Останах доволна от ампулите Тотема.

# 5
  • Мнения: 1 569
Известно време пиех Малтофер - помогна, хемоглобинът ми се вдигна.  Peace Друго не знам какво да ти кажа..

# 6
  • Мнения: 68
Аз пиех Малтофер дори и след раждането, защото хемоглобина ми падна до 80!Преди да родя го пиех близо 3 месеца и не ми помогна особено!!!

# 7
  • Мнения: 72
Малтофер Фол е по-скоро за поддържане на нивото на хемоглобина, отколкото за увеличаване

# 8
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте, аз пия Биозин мама и съм много доволна. Все пак то е за подсилване на имунната система. В тези месеци на настинки и крипове доста помага Wink Пие се до 3 месеца, после почивка 1 месец и пак може да се започне.

# 9
  • Мнения: 135
тони найстина ли ти помогна Био Зин аз бях с бронхит и сега съм го почнала дали ще се закрепя

# 10
  • Варна
  • Мнения: 256
тони найстина ли ти помогна Био Зин аз бях с бронхит и сега съм го почнала дали ще се закрепя

Аз го пиех профилактично, но наистина се чувствах добре и не се разболях Wink

# 11
  • Мнения: 135
А със слаба имунна система ли си била?Често ли боледуваше преди това?Благодаря за отговорите

# 12
  • Варна
  • Мнения: 256
А със слаба имунна система ли си била?Често ли боледуваше преди това?Благодаря за отговорите

Не, но по време на бремеността пада доста имунитета и си по-предразположена. Затова ги вземах. Когато всички бяха болни, аз бях ок Simple Smile. Предпочетох биозина мама и да съм здрава пред нещо по-силно, за да се лекувам.

# 13
  • Мнения: 135
Благодаря аз вече започнах да го пия и се надявам да не ме хваща нищо повече! Hug

# 14
  • Мнения: 15 028
И аз пия Биозин мама от седмица. Много се надявам да повиши имунитета ми и да не се разболявам. По принцип не съм от много разболяващите се, но знам, че през бременността сме по-податливи. Стискам палци на всички да сме здрави и да ни отмине грипът.

Общи условия

Активация на акаунт