Тема Незабравима (Unutulmaz) 102

  • 22 921
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 832
ЕСЕННА    ОБИЧ

Усещам...неговата топлеща прегръдка   
Целувката му страстна по... клепачите   
И обещава ми да замени умората   
С блаженно и върховно.... щастие   
Усмихната и озарена от любов.   
Усещам ...как подавам му ръка   
Завежда ме в любовното ни ложе   
Постлано с мъх и есенни листа   
Оставяме се в нейните ръце
Ористницата наша ....обичта
Завити с пух от есенни листа
Ухаещи на мъх и ....топлина

Лека нощ,Боб

# 736
  • София
  • Мнения: 1 395
Бай Ганьо предлагам следния завършек на твоето стихче
Харун на края отбил я,
че както е тръгнала наша Едица
ще има по седем на цица!!!

Аааааааааа ,стига тя го е отбивала , време е и той да застане като мъж!!!


А, става - приема се! Може заедно да се явим на рецитал при Гала като увертюра към следваща визита на Зейнеб в Истанбул. Вместо онова досадното за майчината кърма, дето го даваха пролетта преди интервютата на Зейнеб.

# 737
  • Мнения: 27
Боб, "Есенна обич" е великолепна! Браво! Лека и спокойна нощ! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 738
  • Мнения: 27
Сега да се изкажа накратко за филма.
Като изгледах новия фрагмент, и като прочетох преведените диалози от г- жа Броненосец мисля ,че Ямур е при Еда.
Според разговора между Еда и Харун,Еда се съгласява Харун да отведе Ямур за известно време,докато се оталожат нещата.
Много бързо обаче съжалява ,че е пуснала Ямур и отива на летището. Там вместо да каже ,че заминава с тях , тя е поискала Харун да и върне Ямур.Огорчението което му причинява Еда минава всякакви граници.И така от заминаване за известно време , Харун заминава за дълго , като връща Ямур на Еда.Сигурна съм обаче ,че това не става на летището.
......................................................
Предполагам ,че Ямур е на летището,за да посрещне Харун.
В кадрите ,в които Ямур прегръща Феяз , Харун гледа много жално.Сякаш страда ,че детето не прегръща него.
ПЛюс това ,ако Ямур не познава дядо си ,няма така свойски да го прегръща.

ПС
Променям си мнението вече доста пъти , но този път мисля ,че е окончателно./поне до появата на ново инфо- фрагмент или резюме/
Меги, напълно споделям мнението ти (това последното). Аз също предположих, че Ямур ще посрещне Харун на летището.

# 739
  • София
  • Мнения: 832
Много любов и романтика днес


       Любовта,без която не можем

Да си вземем сбогом със онази любов,
без която никак не можем.
...Не е лесно, не е лесно у дома да се връщаш,
да се връщаш бездомен.

Спи булеварда след дългия ден.
Спят уморени тротоарите пусти.
Под ръка аз вървя с подранилата зима
и събирам своите чувства.

И все по-далече, и все по-назад
стъпки остават, остават зад мене.
И от просяк по-беден, и от крал по-богат.
Аз вървя и раздавам надежда.

...И събирам раздавам, дори не броя
своите срещи в града милионен
Аз вървя, за да търся теб любовта -
Любовта без която не можем...

# 740
  • София
  • Мнения: 1 395
Май няма да се котирам, конкуренцията е сериозна. Нищо, ще се примиря с някоя по-скромна службица. Съдба... ooooh!  atwork

Как бе?! За теб винаги - ще имаме нужда и от още една стюардеса с по-различен профил. Да ни казва примерно над какво летим. Спомням си, като се връщах навремето от Щатите и някъде през нощта на 10 000 м. височина стюардесата гордо съобщи, че сега преминаваме над Чикаго и който иска да гледа. Ама то какво ще видиш, пък и целият самолет се тресеше като пред разпадане от турбуленции. Та тя можеше поне нещо да ни разкаже, да ни поразсее малко. Ти това определено го можеш.  Вместо да ми показваш с ръце и крака как да се приземя при падане, по-добре да разказваш къде по-точно ще се пада.

# 741
  • Мнения: 27
Рекси, много чувствено стихотворение. И много тематично, сякаш е посветено за нашите сладури.  newsm51 newsm51 newsm51

# 742
  • София
  • Мнения: 1 395
Поздравления за Боб за нейната великолепна "Есенна обич" и лека нощ на всички! А който не може да заспи, да вземе да брои, но не овце, а децата на Харун и Еда. Сигурен съм, че още на 7 вече ще е заспал...Нека броенето започне сега!

# 743
  • Мнения: 2
Днес четох едно ново интервю с Йозлем .. Та тя казва : ,,Тази година ще бъде годината на Еда..
Миналия сезон Еда постоянно плачеше пред близките си, но през този сезон няма да плаче много. .. Тя няма да пролива много сълзи, защото през миналия сезон зрителите плакаха заедно с нея и се натъжаваха. Този сезон според мен ще бъде сезонът на Еда. В новите епизоди Еда ще бъде известна модна дизайнерка. И няма да остави следите на детето си, което ще бъде отвлечено от страна на Харун.''

# 744
  • София
  • Мнения: 832
Хайде в новата тема,че тук ще ни сложат катинара hahaha hahaha
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535548.new#new

# 745
  • Мнения: 27
Май няма да се котирам, конкуренцията е сериозна. Нищо, ще се примиря с някоя по-скромна службица. Съдба... ooooh!  atwork
Как бе?! За теб винаги - ще имаме нужда и от още една стюардеса с по-различен профил. Да ни казва примерно над какво летим. Спомням си, като се връщах навремето от Щатите и някъде през нощта на 10 000 м. височина стюардесата гордо съобщи, че сега преминаваме над Чикаго и който иска да гледа. Ама то какво ще видиш, пък и целият самолет се тресеше като пред разпадане от турбуленции. Та тя можеше поне нещо да ни разкаже, да ни поразсее малко. Ти това определено го можеш.  Вместо да ми показваш с ръце и крака как да се приземя при падане, по-добре да разказваш къде по-точно ще се пада.
Ааааа, добре  newsm47 newsm10 Успокоих се, поне ще бъда полезна с нещо. Ама точно над Чикаго ще трябва да се молим да се приземим поне в Мичигън лейк, а не на покрива на някой небостъргач... smile3532 smile3532 smile3532

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 00:13 от kometka76

# 746
  • София
  • Мнения: 832
Днес четох едно ново интервю с Йозлем .. Та тя казва : ,,Тази година ще бъде годината на Еда..
Миналия сезон Еда постоянно плачеше пред близките си, но през този сезон няма да плаче много. .. Тя няма да пролива много сълзи, защото през миналия сезон зрителите плакаха заедно с нея и се натъжаваха. Този сезон според мен ще бъде сезонът на Еда. В новите епизоди Еда ще бъде известна модна дизайнерка. И няма да остави следите на детето си, което ще бъде отвлечено от страна на Харун.''
УФффф,тия двамата сладури няма да се разберат скоро newsm78 newsm78Явно и до крайни мерки ще се стига-да си отвлече Харун детето,за да накара Еда да бъде с тях,все пак знае,че няма да изостави Ямур #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт