Лунна диета

  • 1 648
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 113
Само 800 гр. Weary Но няма да се отказваме и това си е нещо!

# 31
мерих се два пъти и двата пъти кантара показваше 52! а бях 55 вчера ! много ми е странно не се чувствам отслабнала с 3 килограма Rolling Eyes и съм сигурна,че утре шак щя видя 55 ако ям нещо днеска,струва ми се че резултата ще е само временен Cry

# 32
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Много съм навита да се пробвам. Но разбирам, че е настъпил денят, в който трябва да не се яде, чак след като вече съм яла. ooooh!
Дали няма да можете да биете камбаната кога ще е следващият ден по-рано?!? Praynig  bouquet

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Хайде на резултатите!
Аз този път не съм много доволна. Смъкнала съм някъде към 700-800гр. Но ми беше значително по-лесно да издържа през цялото време. Бях само на вода и една чаша фреш от портокал. Но това не ме е обезкуражило и другата седмица пак. Само някой да пусне по-рано темичката да се подсетя!

Хайде вие сте наред! Simple Smile

Аз пък съм доволна - същото количество като теб свалих  Grinning През деня пих 1 фреш от мандарина и лимон и 1 ябълка, но вечерта хапнах една пилешка кълка и малко шоколад  Blush Но предишните пъти нищо не свалях, така че това е супер постижение за мен  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт