намерих щастието си и го изгубих

  • 41 358
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 76
нищо не се промени за тази една година smile3518 smile3518 smile3518

# 91
  • Мнения: 991
Миличка, прегръщам те силно и ти желая много скоро да получиш щастието, което заслужаваш!  Hug
Нека почива в мир детенцетот ти!

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 678
 Cry мила Zet, за детенцето ти Flowers RoseFlowers Rose

# 93
  • Мнения: 410
мила Zet напълно разбирам болката ти, защото и аз от 5 дена съм майка на ангелче, което живя едва 2 месеца. Нека детенцето ти да почива в мир и Господ да ти даде сили, кураж и едно живо и здраво детенце за да заглуши малко болката ти  Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 646
 Flowers Rose Flowers Rose

Прегръщам те мила zet,
Аз днес за пръв път се осмелих да отида на църква,защото бях сърдита  Sick и много ама много объркана  ooooh!..........кураж и повече положителни мисли(доколкото можем де)  Hug

# 95
  • Мнения: 48
явно мъката няма край в бг...............
на 13.09.11 родих бебе христофор и бебе кристиян в 29 г.с. сложиха ги в кувиоз.
родих ги без секцио и без упойка.след 36 часа борба малкия ми форка почина от мозъчен кръвоизлив на 15.09.11 в 03.00 през ноща.
малкия крис все още се бори в кувиоза.
НЯМА ТАКАВА МЪКА .С МЪЖА МИ СМЕ СЪСИПАНИ.ТОЛКОВА ПЪТИ ЛЕЖАХ ПО БОЛНИЦИ НИКОЙ НЕ ВИДЯ ПРОБЛЕМ С НЕДОРАЗВИТИ ОРГАНИ НА БЕБЕТАТА

# 96
  • Мнения: 133
Мила Тиона и тук да ти кажа, че адски много съжалявам за загубата на малкия Христофор и ще се моля и ще стискам палци всичко да е наред с бебе Крис. Сили мило майче в този несправедлив свят.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 97
  • Мнения: 991
Тиона, много съжалявам наистина!
Нека почива в мир малкия Фори и нека Бог бди над Криско и му даде сили, за да се пребори за живота си! КУРАЖ!  Hug

# 98
  • Мнения: 646
tionagb съжалявам  Sad за малкия Фори............ нека Бог пази Криско  Praynig Praynig Praynig
Колкото  да звучи нереално и тъпо,пази си силите и нервите,заради другото бебче,то има нужда от Вас сега  Hug
Прегръщам те!

# 99
  • Мнения: 410
Мила Тиона, съжалявам за загубата ви и както казват момичетата пази си силите за другото ви слънчице. Разбирам мъката ти от загубата и яростта ти към докторите...За съжаление те вече немогат да се нарекат доктори, а по-скоро машини за пари...Имам чувството че вече дори и да виждат нещо си траят само и само да приберат парите от раждането. Аз също минах по този път, но отговори не получих. Кураж и сили най-вече заради малкия Криско.  Hug  fingerscrossed

# 100
  • Мнения: 309
Тиона много съжалявам за загубата ви!Но момичетата са прави сега ще ти трябват много сили и нерви!Знам какво значи детето ти да се бори за живота си,да стоиш до ковиоза и да не можеш да направиш нищо за да му помогнеш!Много Hug и кураж мило майче и се моля Криско да се оправи по-бързо!
За твоето ангелче Фори Flowers Rose Flowers Rose и дано е на едно по-хубаво място!

# 101
  • Мнения: 714
 tionagb ,ужасно съжалявам за загубата на рожбата ти!Моля се за Криско и се надявам да се пребори и да ви е утеха!Тревиално ще ти прозвучи ,но знам какво изживяваш,както и всяка мама ,пишешта тук(и при нас всичко беше перфектно,но тях ги няма,няма я малката ми сървайвърка,която се роди толкова здраво и жизнено дете Cry Cry Cry)!Госпди,защо????Толкова мъка е събрана в тези страници,а те става т все по-вече!
  За твоето ангелче Flowers Rose  Flowers Rose
  за моите близначки  Flowers Rose  Flowers Rose
  За всички наши ангелчета Flowers Rose  Flowers Rose

 Кураж,мила spoko

# 102
  • Мнения: 714
joli24 ,r@li ,Veseto_,mii,zet  пргръщам ви и ще поплача с вас,мили мамчета...болииииии,не спира да болиииииииии Cry Cry Cry

# 103
  • Мнения: 76
ооооооо да за съжаление болката не минава боли все така както преди една година .всяка вечер заспивам с мисълта за моето грахче  cry и се моля никой да не изживява тази ужасна мъка .тиона бъди силна и имай вяра съжалявам за загубата ти и се моля за криско  Hug Hug Hug Praynig Praynig.благодаря ви момичета за подкепата  Hug Hug само с вас мога да споделя   bouquet

# 104
  • Мнения: 48
момичета,благодаря Ви за подкрепата. Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт