Кристияна или Каролина

  • 8 242
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Как може да има такава анкета  Shocked

С риск да ме обявят за нетактична, Кристяна ми е ужасно неприятно име. При положение, че може да е красивото и нежно Кристина, защо е нужно да му се придава звучене като на възрастна жена с наднормено тегло?

Каролина е без конкуренция.
Извини ме,но името е КРИСТИЯНА,  а не КРИСТЯНА.Съгласна съм с теб,че името Кристина е хубаво,но тъй като човекът на който мислим да кръстим бебето се казва Кръстинка и скаме да има по-различно звучене.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 289
Гласувах за Каролина -много нежно име.
Но Кристина ми харесва повече .

# 17
  • Мнения: 4 555
Изпуснала съм И-то, извинявам се. Именно Кристияна е името, което не харесвам.
Ако искате по-различно звучене, просто изберете някое хубаво име. Не добавяйте излишни букви, само за да се отдалечи името от някое друго.

Извинявам се, ако звуча грубо, просто си казвам мнението.

# 18
  • Мнения: 1 092
......Съгласна съм с теб,че името Кристина е хубаво,но тъй като човекът на който мислим да кръстим бебето се казва Кръстинка и скаме да има по-различно звучене.

Познавам една малка Кристин, кръстена на баба си Кръстина

# 19
  • Мнения: 9 814
Аз бих заложила на Кристияна, първо, защото Кристини бол, второ, нещо и Каролините се множат.
А пък и щом детето ще е кръстено на баба си Кръстинка, Кристияна и е по-близко по звучене.

Относно Кристин. КАто майка на Катрин, вече 6 години обяснявам на почти всеки чул името на детето, къде пада ударението.
С Кристин ще бъде същото. Да не говорим, че името е използвано и като мъжко.

# 20
  • Мнения: 881
И от мен глас за Кристияна Peaceно и Кристина не е лошо Peace

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 203
Каролина с две ръце! Свързва ме личен сантимент - има и друго галено име което аз повече харесвам  -Лина.

# 22
  • Мнения: 399
За мен Кристияна = Кристина  Peace Може би защото финала и на двете ми харесват много и като самостоятелни имена-Яна и Тина! Heart Eyes
Иначе познавам една Кристалина,едно момиченце Кристин и едно Криста! Последните две са сладки! Heart Eyes

# 23
  • край морето
  • Мнения: 44
От мен глас за Кристияна  Heart Eyes Много е хубаво. Друго нежно с К е Кристина, но е по-разпространено.

# 24
  • Мнения: 85
Кристияна

# 25
  • Мнения: 4
И от мен глас за Каролина.

Друго име, което ми харесва с К, е Кристина.

# 26
  • Мнения: 87


Каролина

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 372
Гласувах за Кристияна...Но и Каролина ми допада... А иначе Кристин звучи много нежно..Кристел с ударение на "и" също е хубаво...Детето на моя позната се казва така.

# 28
  • Мнения: 1 796
Кристина или Кристияна бих избрала аз, ако ще кръщавам на Кръстинка.

# 29
  • Мнения: 5
Определено Кристияна. Звучи ми много по-авторитетно от Каролина. Последното ми е някак лековато. Освен това - ако ще кръщавате на Кръстинка, определено Кристияна е името, което има същия смисъл! (само че едното идва от български а другото от английски). Но най-важно е на теб кое ти харесва! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт