Препоръчайте ми изкуствени мигли...

  • 2 161
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Наскоро реших, че ще се престраша да се пробвам да си сложа изкуствени мигли, но не знам кое от това, което се продава на българския пазар е добро?  Whistling Разбрах, че и лепилата, които вървят с миглите обикновено не лепят, при всички ли е така?  Rolling Eyes
Ако някой може да препоръча марки, които се продават на българския пазар, ще съм много благодарна, че съм още в началото.  Flutter   Peace
  bouquet

# 1
  • Мнения: 140
Аz полzвам теzи на МАС. Те имат доста голям иzбор на мигли,но са и малко по-скъпи4ки от нормално.Ина4е zа лепипо  ти препоръ4вам DUO. Toва съ6тност е най-доброто лепило zа мигли ,което съ6тествува иzоб6то.Би трябвало и него да го има в магаzините на МАС.

# 2
  • Мнения: 224
За MAC, че са много добри като марка, така е, но мислех, да започна с някоя по-"бюджетна" марка, така да се каже...  Whistling А това лепило DUO и то ли е на MAC или това е марка и става въпрос за ето това:
http://www.madamemadeline.com/online_shoppe/proddetail.asp?prod=adh_duoR   Thinking

# 3
  • Мнения: 140
Да то4но zа това лепило говорех и мисля,4е си е съвсем отделен продукт от  МАС.Ина4е ако  до сега не си си слагала мигли 6те ти е малко трудни4ко в на4алото ,но се свиква.Аz например като zапо4нах ми бе6е мн трудно да ги zалепя добре в двата края и zа това ми дойде идеята да ги режа на половината и 4астта ,която е  zа вътре6ната 4аст на окото,слагах на вън6ната.Така се нау4их да ги слагам и след малко пове4е практика zапо4нах да си ги лепя и целите. Но първите експерименти е най-добре да ги прави6,когато няма да иzлиzа6. Ина4е евтини мигли в България не zнам какви се продават,но на Еssense стават zа упражнения.В Германия са беz пари и си мисля, 4е и у нас трябва да са евтини. И другото,което исках да ти кажа zа лепилото е ,4е макар и да е много хубаво все пак внимавай как сваля6 миглите.Аz ги свалям много лесно беz тоалетно мляко и дърпам нежно и бавно,но имам една приятелка ,която не бе6е така внимателна и й паднаха няколко собствени.Така ,4е внимавай и няма да има6 никакви ядове. И последно не прекалявай със спиралата след като си ги zалепила ве4е ,понеже това съ6то може да доведе до zагуба на твои мигли освен,4е не стои добре.

# 4
  • Мнения: 5 892
много съм доволна от тези ( лепилото им е супер), 4.50
http://www.facebook.com/photo.php?pid=91840&l=0d58fb239f& … d=100000711472668

# 5
  • Мнения: 142
Аз съм си взимала на Differo и не са лоши честно казано. Имат и такива с прозрачна основа и стоят много дискретно   bouquet

# 6
  • Мнения: 224
Благодаря за отзивите, утре ще излезна евентуално да потърся, а това лепило DUO виждали ли сте го по магазините или само по интернет?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт