Има ли майки на щерки рокерки!

  • 1 180
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте. Има ли майки с щерки запалени по моторите. Щерка ми е на 17г. От няколко години повтаря,че иска мотор. В интерес на истината предадено и е от мен явно,но аз нямах смелостта да осъществя мечтата си. Да кажа че съм малко над 30г.,малко hahaha Вече наближава пълнолетието и. Догодина август. Днес ходихме да гледаме един, но само информативно и тези дни ще решим дали да го вземем. Сега разбирам какво и е било на майка ми,като заявявах,че искам мотор. Завърших и се омъжих и така остана мечтата на заден план улисана в гледането на децата. Тя не е любител високите скорости и не го иска да фучи с него, а да си върши работа с него и да си го кара за удоволствие. Като този който гледахме е 50куб. Априлия. Има ли други такива майки, пишете ми да споделим как сте постъпили вие.  bouquet

# 1
  • Мнения: 12 666
На синове може ли? Много грозно постъпихме. Имаше такъв на 15. Сигурна съм, че няма да пропуснеш да го покараш.

# 2
  • Мнения: 2 401
Аз съм бивша мотористка. Не бих купила на детето си мотор, освен, ако не живеем в малък и спокоен провинциален град/село.
Пп. Защо темата е преместена тук?

# 3
  • Мнения: 6 323
Пп. Защо темата е преместена тук?

Извинявам се, мое е недоглеждането. В "Деца в училищна възраст" исках да я преместя.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Синове рокери много. Нямам против да пишете за тях,но мен ме интересуват дъщерите. Мотори съм карала много,но собствен така и не можах. Под много имам предвид,че на сестра ми съпруга имаше доста години и него съм карала. Сега съм на кръстопът, хем искаме да я зарадваме, хем ни е страх. То се вижда,че града е голям няма нужда да обяснявам,че Пловдив вече е натоварен почти като София. Та за това питах ooooh!,давайте мнения.Приятен ден.

# 5
  • Мнения: 411
и аз мечтаех за мотор като млада. Баща ми все ми обещаваше, а после "лъжеше". Така и не получих такъв. СЕГА НАПЪЛВО ГО РАЗБИРАМ.

Бих направила всичко по силите си дъщеря ми да не кара мотор, камо ли- да и купя.

Дъщеря ми кара ски. В началото бавно, после по-уверено. Сега хвърчи по пистите, не мога да я настигна и само се моля каската да е пази. Знаеш, че колкото и да си добър не си сам нито на пистите, нито на пътя. Сравнявам ските с мотора, понеже и при двете си с открито тяло, и някяква си каска само да те защитава.?????

Скоростта увлича, знаеш го отлично. Почваш бавничко.. после по-уверено ....и после....

Травмите при мотористите ... знаеш.

Наистина ли се надяваш, че ще чуеш нещо друго...или просто потвърждавам това, което и ти си знаеш.

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 12:29 от kessy

# 6
  • Мнения: 12 666
Синове рокери много.

Единствената разлика е, че момичетата са по-разумни. Никога не съм поставяла граница -  за момче - може, за момиче - не. Ми прати я да готви в кухнята.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 373
kessy   както си предположила ми е известно и сравнението е много добро. Май ми остава да се моля да и мине за 1-2г., а през това време господ да я пази. Много пъти сме говорили за това,че не ги пазят на пътя мотористите,за скоростта как увлича.

Макар,че мотора я влече също и готви разни специалитети поне веднъж седмично и ни изненадва. Знае ли се, иска да учи медицина,може да стане лекар с готварски умения на мотор JoyПриятен ден ви желая.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Sauron,ако страстта по моторите на дъщеря ти не утихва, по-добре намери някакъв компромисен вариант. Да кара понякога, ама под твой контрол примерно.Много опасно ми се струва по пътищата.Позволявам си да се включа, защото това лято в моята фирма се случи трагедия-на колегата приятелката се качила на мотор на познат, който катастрофира с голяма скорост и момичето сега го няма...Колегата сподели ,че мечтата на приятелката му била да кара мотор.Толкова много искала,че като й предложил този познат,въобще не се замислила и се качила.Нямала е каска, нямала е опит,ама желанието да се вози е било огромно.

Общи условия

Активация на акаунт