90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №115

  • 30 552
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 319
Който може да си пусне Бтв, в момента Елинор разказва за своето отслабване Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз влязах да кажа, че нашето хубаво Ели я дават по Бтв Simple Smile . Тя един прекрасен пример за търпение, стимул, воля...Целувки на нея! Simple Smile Не и дадоха възмоност да разкаже за 90 дневната диета обаче...

# 32
  • Мнения: 0
ели наистина е страхотна Hug Hug Hug Hug Hug

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 175
И аз гледах- страхотен стимул е, да   bouquet
Днес бобов- една ябълка с кафе досега.
После ще си взема боб и зеленчуци от топлия щанд на Била и ще ям докато малкия си играе в парка. За довечера май ще са картофи с чесън.
Не издържах и се премерих- за 5 дни съм минус 3кг.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 219
Здравейте момичета. Успешна 90 дневна диетка ви пожелавам. Аз много отдавна не съм влизала тук (правих я 2 пъти, като първия я прекъснах, защото забременях). Повечето вероятно не ме познават.
Понеже сега правя детоксите на д-р Михайлов, и го даваха по бтв в Часът е прекрасен, а след него Ели, която познавам (от форума, разбира се), просто нейното лице няма как да сгрешиш, и затова викам да драсна някой ред.
Браво Ели, страхотна си, все така  Hug
А пък аз ако мога да ви заразя и с детокса, паралелно на 90 дневната диета, смятам, че ще имате още по-чудесни резултати, а и ще си прочистите организма.
Успех на всички със свалянето на килцата.
Аз едно време започнах от 62кг на 165см. След 1м на 90 дневната бях 58, но ми личеше страшно много, доста см бях свалила. И тогава забремнях и спрях. Втората 90 дневна направих след около година и половина или този януари-март. Свалих от 60 до 56-57. Но влязох в болница и ме наляха с АБ и глюкоза, след което качих и пак станах около 59-60. Тогава почнах детокса. Вчера ми беше захранването. След детокса бях -4 (това ми е 5-ти детокс), и сега се надявам да задържа около 55 (в момента тази сутрин след 00 кантара показа 53,900, а вчера бях 53, 200, но не се захраних и най правилно, хапнах повече от нужното).
Та това е моята история. Искам да стигна трайно 52кг, и се надявам ако не до НГ то поне до март да съм го постигнала, плавно, с прочистване на организма, което е И здраве!

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 175
Tsvetito , разкажи за тоя детокс, къде го правиш, колко струва и колко време продължава?

# 36
  • Мнения: 16
моми4ета , днес ми е 7ми ден(2ри плодов) , а кантара показва само - 800гр  Rolling Eyes
спразвам както трябва не се отпускам , веджъж само съм си опитала нещо непозволено , ина4е хапвам само това което е полволено. Защо така се полу4ава ..   #Crazy newsm78

167 / 68кг - 55 кг

# 37
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета!     bouquet

По-старите фиданки от вас ме помнят, другите още не ме познавате - аз съм въпросната Melisita, която миналата година преведе книгата за диетата и свали 15 кг. благодарение на нея Grinning
Не съм писала отдавна, тъй като тази година станах мама, имам си прекраен син, с който се гледаме в момента. Heart Eyes
Днес и аз гледах Елинор и старите спомени нахлуха и реших да ви навестя Laughing В момента след бременността имам да свалям 20 кг! Най-лошото е, че почнах да качвам след раждането още и вече взех да се панирам. Работата е там, че кърмя и не се виждам как да почна диета междувременно, но все пак си мисля да започна някакво хранене подобно на това в диетата. Вече нямам дрехи, които да ми стават, бременните също ми отесняха. Чувствам се ужасно! А само като се сетя колко ми беше хубаво миналата година след като станах фиданка....
Идвам при вас отново за стимул и най-вече за подкрепа, защото ми е нужна! Искам да кърмя детето си и затова не мога да си позволя драстични ограничения, но пък някакъв режим ще се постарая да вкарам! Simple Smile

Жанетке Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 99
Цветито, Мелисита много ми е приятно да видя стари фиданки и мами на малки сладки бебоци. За килцата-знам че ще се справите. Имате достатъчно знания и опит. Гушкам ви много Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 37
Да си призная, много ми липсваше темата! Grinning

Tsvetito, ще се радвам да споделиш за детокса. Peace Аз слушах д-р Михайлов днес. но в същото време се занимавах с бебо и малко поизтървах. Разбрах, че методите са 2 - 3 дни сутрин с разтопено масло или топла вода с английска сол. Правилно ли съм разбрала? Момичетата споделиха, че детоксикацията не пречи на кърменето?

На първа страница виждам мама с бебче, колкото моето и е на диетата. Дали се кърмят?

# 40
  • Мнения: 127
Донси, Мелисита - ето ви линк към детокса и аз последният месец, доста чета за него и го проучвам, като възможност за задържане на килограмите след 90-дневната. Все още не съм започнала, засега само лунувам, но мисля, веднъж месечно да го правя.   bouquet
Мелисита - да ти е живо и здраво бебенцето и много, много да ви радва, да е на мама радостта и на татко гордостта.   bouquet
Мисля, че спокойно можеш да спазваш 90-дневната, като през плодовите хапваш и мляко, а водните ги пропускаш. Дори и да не е на сто процента спазена 90-дневната съм сигурна, че ще има ефект, а когато спреш да кърмиш малкото си ангелче, винаги можеш да я повториш.
Лек и успешен минусов ден на всички!
п.п. Жани, благодарим ти за новата тема!   bouquet

# 41
  • Мнения: 0
Привет и от мен с днешна дата
Мелисити да си жива и здрава че си направила първата публикация.
Да ти е жив и здрав бебчо и добре дошла отново в редиците на фиданките
Моят отчет след водия си мислех че всичко ще е наред ама не
по средата на водния  -700
след белтъчния +400
иначе на варивата се поулях доста , но вчера абсолютно режимен въглехидратен и днес супер стриктен плодов
до тух 2 круши и чаша вода
в обедната почивка ще пия кефа в приятелката с канта и ще кажа резултати

# 42
  • Мнения: 10
Бързо да се изхваля...днес кантара ми ме зарадва страшно много, след белтъчен ден съм - 1,2 кг....това не ми се е случвало досега #Crazy
Днес варива - з- кафе и ябълка....още не съм измислила менюто  за деня... но да питам.....пак Embarassed
Чета ви че готвите например пиле с грах и ядете двете неща отделно в съответния ден, ама така може ли? Граха не е ли "поел" от пилето newsm78

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 12:17 от leta5

# 43
  • Мнения: 0
отново се включвам,защото виждам че доста ви е заинтригувал детокса Simple Smile
аз ще споделя моя скромен опит на детоксикация .преди да открия 90-дневната диета бях започнала да правя детоксикация.аз я правих с англиска сол.започва се винаги 2 дни преди пълнолуние и приключва ден след пълнолунието-общо 3 дни!!!сутрин се пие 1с.л. анг.сол и след това до края на деня се пият фрешове ,чай и димяща вода.това се повтаря 3 дни 2преди пълнолуние и деня в самото пълнолуние!!аз лично направих 3 поредни детокса,резултат наистина имаше но това което аз мисля е че той е само за пречистване на организма от токсините,а този режим на 90-дневната е за отслабване.аз съм при вас от 20 дена и до тук искам да се похваля с -7кг Simple Smile.с детоксикацията сваляш но след това дори и с много стриктно захранване си ги връщаш.аз лично съм решила след като приключа с 90-дневната  за да си задържа свалените кг да правя детокс колкото и да не ми е приятен.на мен лично не ми беше приятно защото анг.сол действа слабително и ....се сещате за какво става дума Embarassed
така всеки решава за себе си,но аз лично за мене си мисля че най накрая намерих правилното място!!!
а ето тук ще откриете всички отговори на вашите въпроси относно детокса:http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=12596
аз оставам тук при вас фиданки!!

# 44
  • Мнения: 601

Майка ми ми се обяди преди малко да ми каже,че са давали едно момиче отслабнало 50 кг и диета като моята. Първото нещо корто си помислих е че сигурно ще има повече подробности в темата. После си викам, ако е момиче от темата сигурно е Елинор, няма друг с такива резултати като нейните. Има ли някъде внета да гледам предването?

Общи условия

Активация на акаунт