Отговори
# 660
  • Мнения: 24 467
О, нашите също са в класната стая- украсена, с музика, с папане.      Laughing
Миналата година бе така и много ми /им/ допадна. На тях- също. Хем е по- свободен купона- не е на маси с ядене и пиене и приготвена от някой друг програма, а с място за игра, хем има учители наоколо да понаблюдават /т.е. не е като на хижа със средношколци, пушене и пиян купон/, няма куверти, има свобода на движението! Аз съм й фен. Децата, гледам, също.

Синът говорил с една майка на дете от бившето му училище, от съседен клас. Тя му разказала, че там яко вече се пушело, мацките били много гримирани, даже едни си направили кодоша и отишли гримирани и подходящо облечени сами на род. среща. Нали новите учителки не ги познавали...    Laughing  Чак такива майтапи ние не сме се сещали да си правим, но и нашето училище беше малко и ни познаваха учителите, които преподаваха на горните класове. А нашите до ІV клас бяха в отделно крило и като нищо са се избъзикали.

# 661
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Стига бе! ooooh!

Е, акселерация, акселерация, но при нашите още никой не може да мине за възрастен, даже с грим! Laughing

# 662
  • София
  • Мнения: 62 595
не знам дали писат - при нашите купонът ще е  в стаята, че на никого не му се дават грешни пари за парче пица и сок. Ще си украсят стаята, ще им занесем ядене и пиене и така. размяна на подаръци за около десет лева. То, нищо свястно не може да намери човек за по-малко пари.

# 663
  • Мнения: 24 467
Стига бе! ooooh!

Е, акселерация, акселерация, но при нашите още никой не може да мине за възрастен, даже с грим! Laughing
А, нямам информация дали са им се вързали. Особено щом се знае сред широката общественост...Обаче опитът е налице.      Laughing

# 664
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Стига бе! ooooh!

Е, акселерация, акселерация, но при нашите още никой не може да мине за възрастен, даже с грим! Laughing
А, нямам информация дали са им се вързали. Особено щом се знае сред широката общественост...Обаче опитът е налице.      Laughing
Лелеее...много от рано, бе!!! Mr. Green Аз чак в техникума се изхитрих и пращах гаджето /в днешна дата  - мъж Grinning/ на родителските. Представяше се за по-големия брат...не заради оценките, а заради отсъствията... Blush После лошо се получи , че класната ме видя пред у-щето да се целувам с "брат" ми... Mr. Green

# 665
  • Мнения: 548
НеПоКоРнА    - малко късно прочетох въпроса ти за Нърфа - дано съм ти полезна. Стреличките са съвсем безопасни, лепят се и по мъхести дрехи, но най-добре - по жилетките. Има и очила. Нашите много играят с тях - по цяла вечер се дебнат от стая в стая, а после ние им събираме " гилзите". Аз вчера отскочих и до Метро - и там има идеи - особено за моите  " бебета" дето са на вълна играчки. Сега ме вълнуват основно коледни сладки и украса - луднала съм и все вися в коледната тема. Не съм започнала със сладките, но... тренирам на сухо пред компа.
По повод начина на празнуване - четвъртокласника е в реномиран  ресторант с програма и томбола - в неговия клас говорим за родители дето не се замислят когато госпожата предложи нещо такова. Виж, при петокласника положението е по-народно - класна стая, обичайния прашоляк, хапване по чиновете, размяна на подаръци на стойност 9.999 лв ( по изискване на класната)...утешението ми е, че децата очакват с нетърпение празнуването. Иначе от ранни зори на 23.12 - ( неучебен ден) са на концерт - отново организиран от училището. Транспорта на малкия е франко училището, което много ме улеснява. Куверта не е кой-знае колко скъп, надявам се  да изкарат весело.

# 666
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
НеПоКоРнА   - малко късно прочетох въпроса ти за Нърфа - дано съм ти полезна. Стреличките са съвсем безопасни, лепят се и по мъхести дрехи, но най-добре - по жилетките. Има и очила.
Проблема при нас е , че само той ще си има и не знам с кой ще си играе, но точно това иска...та затова мислех, да му купя най-евтиния комплект само стрели и пистолет, та да му взема и още нещо... Tired...С каката вчера му показвахме в нета други играчки , но той това си иска. Другите му харесвали, но щял да си ги поръча за други Коледи. Девойката пък му отговори, че няма да има много други Коледи, щото света свършвал 2012 Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 13:58 от НеПоКоРнА

# 667
  • Мнения: 1 296
Ако ще е 2010 - то кажи - речи мина, да не е 2012?

# 668
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Ако ще е 2010 - то кажи - речи мина, да не е 2012?
hahaha мнооого съм зле -2012 исках да напиша... Embarassed

# 669
  • Мнения: 1 296
Ако ще е 2010 - то кажи - речи мина, да не е 2012?
hahaha мнооого съм зле -2012 исках да напиша... Embarassed

Аз тогава ще съм най-прецаканата, защото ми свършва заема към банката Joy
И хоп - света свършил hahaha, ама аз парите съм си ги дала вече.

# 670
  • Мнения: 548
Играта определено е за две деца. Но нищо - ще играе с приятелче някое ( или с таткото). Ние у нас сме се юрнали да сменяме мебелите в детска и  спалня, и със скороста с която се случват нещата наистина вече съм повярвала в магията на Дядо Коледа - така мечтаех за тази промяна, и ето, че е факт - само дето децата ( които иначе са най-облагодетелствани от промяната) не искат и да чуят, че Дядо им Коледа им е донесъл нова стая. Искат си играчките, и това си е. Аз съм се замислила дали да не висна на касата с краткотраен заем и да се изпиля до Джъмбо, че току виж свършили тези рингове с тъпи кечисти..и после... иди, че обяснявай...

# 671
  • Мнения: 1 296
G.D., уверявам те, че емоцията по новите мебели ще е само за теб. Децата си знаят и си искат своето, хич не ги интересува ако ще да спят в легло на Армани. Ние така бързо и краткосрочно им правихме нова стая в къщата миналия месец. Питам ги това така ли искат, онова инак ли, все им е едно. После като се нанесоха и се постави ултиматум - айде, сега, ако обичаш да влизаш в нашата стая за по-кратко време Joy  
Моите играчки не ги вълнуват изобщо Naughty Големия се вълнува от езиковите курсове, а Дани никога не е бил на вълна играчки. И въобще той трудно се впечатлява от тях и никога не ни е искал да му купуваме каквото и да е за игра.

# 672
  • Мнения: 548
Е, това ме впечатли, признавам... де и моите да се вълнуваха от езикови курсове...незнам, дали защото са двама на почти еднаква възраст, ама имам чувството, че правят игра от абсолютно всичко. Това вероятно е причината така детински да подхождат към всичко( все още).  Доста е изнервящо понякога - аз самата вече не съм така благоразположена към  техните детинщини - преди, когато бяха в градината - да, ама сега вече... някак си уморена се чувствам, иска ми се да вкарат някакво смислено разсъждение, а не - мамо, знаеш ли, кмета на цялата Ирландия нямал пари и взел на заем  Sick - това е извадено от контекста на новини гледани най-вероятно по обяд... #Crazy

# 673
  • Мнения: 4 936
НеПоКоРнА    - малко късно прочетох въпроса ти за Нърфа
Какво е нърф? newsm78

# 674
  • Мнения: 1 296
Е, това ме впечатли, признавам... де и моите да се вълнуваха от езикови курсове...незнам, дали защото са двама на почти еднаква възраст, ама имам чувството, че правят игра от абсолютно всичко. Това вероятно е причината така детински да подхождат към всичко( все още).  Доста е изнервящо понякога - аз самата вече не съм така благоразположена към  техните детинщини - преди, когато бяха в градината - да, ама сега вече... някак си уморена се чувствам, иска ми се да вкарат някакво смислено разсъждение, а не - мамо, знаеш ли, кмета на цялата Ирландия нямал пари и взел на заем  Sick - това е извадено от контекста на новини гледани най-вероятно по обяд... #Crazy

Дани пък ме осветли, че Долче и Габана щели да ги съдят за скрити и неплатени данъци. Аз го питам - а ти откъде знаеш? Той - ми в училище си говорехме Joy Явно е имало някое пропуснато междучасие в което не са се гонили с момичетата, а са обсъждали моделиерите hahaha
А относно играчките и невпечатлението им - Дани беше на 1 годинка, когато съпруга ми беше заместник директор производствени въпроси в завода на ,,Мател,, и ,,Фишер-Прайс,, в Чехия. Доста време изкарахме там, така че представи си колко играчки и какво чудо е в нас. По-вероятното е, че са задоволени от малки с най-различни музикални, интерактивни и всякакви играчки и затова като поотрасна не се впечатляваше вече. Лошото е, че в родината ни играчките се продават разкомплектовани по магазините. Тоест това, което е предвидено да върви в комплект с основната играчка, се продава отделно. За допълнителни пари, разбира се. Американците навремето като разбраха бяха много възмутени.
Мъжа ми казва, че един ден като влязат снахи в нас, вместо зестра, ще даваме кукли Барбита Joy

Общи условия

Активация на акаунт