Троян Плаза- гр. Троян

  • 1 849
  • 15
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 757
Гледах хотела, имат оферти за Коледа.
Имате ли някакви отзиви? Хотел, обслужване...Пише, че и детска занималня ще има...дядо Коледа на 25.12.
мерси Peace

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Влизах им в сайта,но не намерих офертите.Може ли линк и аз се интересувам.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
http://www.troyanplaza.com/?lang_id=1&prm=promotions

Преди 2 години бях на някакво служебно мероприятие там. Приличен хотел, беше чистичко, не са ми направили лошо впечатление с обслужването.

# 3
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря за линка! Simple Smile
Сега аз да кажа,не съм била в този хотел,но много ми харесва от снимките.Бивш колега на съпруга ми препоръчва хотел Шато Монтан,също в Троян.Бил е и в двата хотела.Видях и линка.280лв. за човек в двойна стандартна стая за 2 нощувки. ThinkingНе са ли много....при положение,че една нощувка на човек в двойна стандартна стая е 35лв със закуската или 70лв за двойна стая.Значи за две нощувки стават 140лв. на човек или 280лв. за двамата,какво остава за куверта в Новогосишната нощ....от общо 560лв. за двамата - остават 280лв. с брънча на 1-и януари??? Правилно ги сметнах,нали?!На човек му излиза новогодишната вечеря 140лв. с брънча.....е,за тоя хотел е много.
Направо си е обир това.Отказвам да следя офертите за този хотел по празници,иначе не е лош като интериор.

# 4
  • софия
  • Мнения: 757
Хотела го гледам за Коледа.
Аз си го казах и в др. тема, но безбожно са надути цените за НГ. За Коледа са сякаш по приемливи Tired

# 5
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Хотела го гледам за Коледа.
Аз си го казах и в др. тема, но безбожно са надути цените за НГ. За Коледа са сякаш по приемливи Tired
Ако искаш погледни офертите на хотел Шато Монтан.По са приемливи,а и хотела също не е лош. Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
Шато Монтан  емалко по- евтино, но пък няма да идва Дядо Коледа на 25.12( Ицко тогава има имен ден и ще се зарадва), няма и заминалня за деца.
Ще мислим

# 7
  • Мнения: 674
Не е лош хотела но да знаете че ще има много сняг на Коледа и без хубав джип - абсурд.
Хотела е хубав но повече от 2-3 дни става скучно но Вие сигурно толкова ще седите.
Приятно прекарване миличка!!!  bouquet

# 8
  • софия
  • Мнения: 757
МАРИЯНКАА , хотелът е в центъра, да не можем да стигнем с опел зафира, а даже и моят фолксваген поло мисля, че ще успеем. Wink Мисля, че не ни е нужен хубав джип.
За престоя да- не повече от 2 дни. Peace

# 9
  • Мнения: 674
МАРИЯНКАА , хотелът е в центъра, да не можем да стигнем с опел зафира, а даже и моят фолксваген поло мисля, че ще успеем. Wink Мисля, че не ни е нужен хубав джип.
За престоя да- не повече от 2 дни. Peace
В Троян зимата падат големи снегове и снегът се задържа постоянно.
Дано е изчистено но ако Ваш близък има джип горещо те съветвам да го вземете няма да съжалявате.
В Троян 75 % от колите са джипове - сама се сещай защо и какви снегове са.
Зафирата е хубава кола но на сняг - Незнам... newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • софия
  • Мнения: 757
МАРИЯНКАА , искарено ти благодаря!
Била съм в Троян, не ми се видяха чак пък 2/3 от колите да са джипове. Както и да е.
Приятен ден! Wink

# 11
  • Мнения: 2 175
Мариянка, глупости са това.
И с калинка съм ходила в Троян..Wink)

Относно хотела - последно съм била там преди 2-3 г.
Приличен, но незапомнящ се.
Локацията му е добра.

# 12
  • софия
  • Мнения: 757
magarcho , благодаря ти!
И аз съм била зимата в Троян...реших да си замълча относно"големите снегове"и " хубав джип" Crazy

# 13
  • Мнения: 371
iniici,попитай Дядо Коледа дали ще е само за гости на хотела,защото една година беше за всички.Ако е така може да си отседнете където искате.

немога да не спомена и за джиповете в Троян Laughing
с тези тесни улици и тротоари града изобщо не е подходящ за големи коли
а и вие едва ли ще се разхождате с кола из града Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 6 559
Била съм там 2 пъти служебно -добро местоположение, добро обслужване, гооооооолеми, чисти стаи, реновирани бани, доста топло. Не ми харесва механата (обикновено като не е пълно и работи тя, а не ресторанта)- фолклорна програма .т.е певачка ( с лек чалга привкус), мноооооооого задимено и едно такова дъъълго и тясно помещение, ако има опция между нея и ресторатна за НГ изберете второто.  Няма басейн, което за мен е минус, защото моите биха се забавлявали там, ама за 2 дни ще се намерят и други занимания. Закуската не е нищо впечатляващо, ама бива, има избор.
Пътят е добър дори и при сняг .
За Коледа сме били в Парк хотел Троян (не го препоръчвам) и там имаше Дядо Коледа ( може би един обикаля 2-3 хотела). Децата (не моите, чуждите, щото ние бяхме без  Mr. Green) се кефиха много, особено имениците.

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 13:53 от bibi

Общи условия

Активация на акаунт