Моля за координати на Доктор Мариана Савчева /АГ/

  • 3 889
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Момичета, моля за помощ! Вече една година се опитвам неуспешно Sad да забременея... Преди повече от година и половина бях пациентка на Д-р Мариана Савчева в Медицинска Академия. Аз имам син на 6 години и тя тогава ме навиваше за второ дете. Думите й все бяха "Много хубави яйчници имаш!Раждай!!!Раждай!!!"...мина време и се осмелихме за второ дете, ОБАЧЕ не става ...на 1.11 ще стане точно една година от опитите ни:((( Д-р Савчева отдавна не е в Мед.А-я и не мога да я открия по никакъв начин. Иска ми се при нея да отида. Само за инфо-бях при няколко АГ спец...нямаме никакви проблеми със съпруга ми...правих какви ли не иследвания...просто не се получава:((( Моля ви, ако някой знае нейн телефон или къде работи сега-да ми пише. Може да ми пишете и на съобщения тук, ако не искате в темата. Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 71
дали да не преместим темата в друг подфорум? Какво ще кажат модераторите? Sad((

# 2
  • София
  • Мнения: 262
В ниската част на "Майчин дом" има една д-р Савчева. Всъщност това е поликлиниката на Майчин дом и се казва МЦ "Майчин дом". Намира се на първият етаж , ниската част. Давам ти телефона на центъра. Обади се и проучи дали е същата лекарка.   тел. 91-72-451

# 3
  • Мнения: 71
В ниската част на "Майчин дом" има една д-р Савчева. Всъщност това е поликлиниката на Майчин дом и се казва МЦ "Майчин дом". Намира се на първият етаж , ниската част. Давам ти телефона на центъра. Обади се и проучи дали е същата лекарка.   тел. 91-72-451
Много благодаря!:)

Общи условия

Активация на акаунт