Надомна работа-Варна

  • 1 341
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Здравейте! Има ли някой от Варна, който има надомна работа? Бих желала да започна такава, но нямам информация, кои от предлагащите работодатели са коректни. Много ще се радвам, ако някой може да даде отзиви.

# 1
  • Мнения: 0
Здравей те! И аз си търся някаква надомна работа. Обаждах се на един имаше бая обява в позвънете ама чак в Ямбол, каза ми да му пратя 6 лева и ще ми прати някакво ръководство, в което е описано точно какво да правя, обявите му бяха свързани с изрязване на визитки, правене на някакви торбички и някакви такива подобни, но той нищо не каза само че да му пратя 6 лева и той да ми даде ръководството. Чувала съм че има много фалшиви от тези надомните и не знам и аз на кой да се доверя ако някои е чул или прочел нещо да каже. Благодаря

# 2
  • Мнения: 58
Аз сега се обаждах на един номер от Бургас и те искат само ,че 4 лв.и пак по пощата ще си получа каталога,после трябвало да звъня на друг номер да ми каже как и къде ще си получа материалите и да ми обясни как се плаща.Ако някой се е занимавал с подобно нещо нека да пише.

# 3
  • Мнения: 240
запис.  аз преди година звънях на едни телефон от една обява - дадоха ми някакъв сайт да разгледам и да си избера но трябваше да платя 50-60 лв. за да започна, мен ме достраша да не е измама и се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт