Кюретаж и забременяване след това - 14

  • 21 604
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Запис и от мен и в новата тема само хубави неща да се случват.

Бейби Лав, поздравления за темичката!  Hug

Камелита, съжалявам мила , пращам ти много сила и не губи вяра  Hug

# 16
  • Мнения: 802
Нямам търпение да се включи Дъгичка, би трябвало да са ги изписали. Hug

Моето дете вчера падна от леглото, добре, че е ниско. Днес сме на ваксина и ще кажа на педи да я погледне.

# 17
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Здравейте милички  Hug
И аз да се запиша в новата темичка. Много е хубаво и дано да е много късметлийска и да се напълни с положителни тестчета  Praynig  Praynig  Praynig
Дъгичкааааааааааааа Честито мила, да е жива и здрава малката принцеса, много щастлива, умна и жизнерадостна! Целувки и на двечките  Heart Eyes
Baby Love® Леле ,мила, много е стресиращо, но съм сигурна , че нищо й няма и само е изплашила мама  Hug  Hug  Hug А и щом е ниско леглото не мисля, че е проблем. Дано да не се повтаря  Praynig
Хайде мацки, вадете положителните тестчета, да започнем с хубаво темичката  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 709
Запис! Чета понякога.

# 19
  • Мнения: 850
  опааа записвам сее  Flutter Hug

# 20
  • Мнения: 13
Благодаря ви от сърце момичета за силната подкрепа!!! С жадни очи следя и попивам всеки един съвет, който ми давате и всяка една мила дума. Мозъкът ми в момента не функционира, и буквално имма нужда някой да мисли вместо мен....След време се надявам да вляза в час и както каза Edna ot nas един ден ще имам желание да направя нещо за себе си, след време пак ще се смея и така по един малък връх всеки ден. Simple Smile
Ще посещавам често темичката и ще се включвам от време на време, дано някой ден и с добра новина!!!!
 

# 21
  • Мнения: 450
И аз да се запиша в новата темичка.

Мечкони, добре съм. Ти как си?

Мечтание, забрави ни нещо?

На новите момичета им пожелавам да се овладеят и им нека мислим, че всяко зло е за добро.

# 22
  • Мнения: 343
horoze не съм ви забравила  Hugнямах възможност да пиша Hug
теста е отрицателен но все още нямам цикъл Winkосем дни закъснение newsm78ще се борим за лъвче Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 368
Мечатние, още има надежда , щом няма лелка fingerscrossed

# 24
  • Мнения: 722
horoze не съм ви забравила  Hugнямах възможност да пиша Hug
теста е отрицателен но все още нямам цикъл Winkосем дни закъснение newsm78ще се борим за лъвче Wink
Мечтание, имаш много стиснати палци!!! Praynig Praynig Praynig Изчакай още 2-3 дни и направи нов тест. Ти със Шуър чек ли пробва? Ако да, опитай със друг- примерно Овю, Престо или някоя друга марка...

# 25
  • Мнения: 1 884
Мечтание-има надежда според мен Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 26
# 27
  • Мнения: 450
Мечтание, стискам силно палци. Изчакай още малко и наистина вземи друг тест. А симпотоми някакви?

# 28
  • Мнения: 145
Благодаря ви от сърце момичета за силната подкрепа!!! С жадни очи следя и попивам всеки един съвет, който ми давате и всяка една мила дума. Мозъкът ми в момента не функционира, и буквално имма нужда някой да мисли вместо мен....След време се надявам да вляза в час и както каза Edna ot nas един ден ще имам желание да направя нещо за себе си, след време пак ще се смея и така по един малък връх всеки ден. Simple Smile
Ще посещавам често темичката и ще се включвам от време на време, дано някой ден и с добра новина!!!!
 
Kamellita, съжалявам миличка за това, което си преживяла. При мен се случи същото през месец януари 2010 год.. Аз бях в 16г.с.. В началото е много трудно знам, но не допускай да се затваряш в себе си, споделяй болката си. Прегръщам те силно.

# 29
  • Мнения: 47
здравейте, не искам да досаждам, но понеже още с никого не съм споделяла за бременността и много ми се говори. Днес правих тест по обяд и не с първата урина, но показа хубава втора черта. Даже по - дебела и от контролната. Закъснението е 9 дни , но чак в четвъртък ще ходя на лекар. Не смея да се зарадвам, защото гадното бяло течение продължава, а и бях изложена на стрес тези дни. Чета , че има мами , които са имали течение по време на бременността и АГ казал, че е нормално. Въпросът ми е при вас след колко време спря? И дали са Ви изписвали нещо за него

Общи условия

Активация на акаунт