SUPERNATURAL - Saving people, hunting άλφα-things, the family business

  • 19 403
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Не, че няма да си ги видите, ама не мога да се сдържа да не плясна този HQ Дийн в темата  Grinning

Както Дейна се изказа - пак строго щял да гледа Joy Hug

Аз пак да кажа, ама много силно впечатление ми направи колко убеден беше пред дедо Кембъл, като дедото го сръфа.

Малко шизофренично го раздава Laughing

Иначе някак има и други проблясъци на предишният Сам.  Rolling Eyes Погледи, усмивки в определени моменти. Може предишният Сам да е заключен някъде в него, а това което виждаме да е..не знам...някаква нова личност, която Сам да е изградил в клетката. Вид защитна реакция...Ох, изкарах го наистина с гросе проблеме Laughing

По повод новите промо снимки, вижте какви гаври намерих  Joy

 Joy Миша с какъв светнал поглед е Joy


# 16
  • Мнения: 1 775
Тази снимка като я видях и ми изникна в главата репликата на Дийн - "Кой умря и направи теб шеф" Grinning
Абсолютно Mr. Green Според мен може да е снимано така за симетрия, че Джаред много се извисява над "тапишонките" Дженсън и Миша.

Ох, Злата, физиономията на Миша, подаваща се от вана е просто безценна Joy Да не е онази от оргията в епизода, където Дийн отиде напред във времето?

# 17
  • Мнения: 2 040
Ох, Злата, физиономията на Миша, подаваща се от вана е просто безценна Joy Да не е онази от оргията в епизода, където Дийн отиде напред във времето?
Не мисля, на мен ми прилича на Миша от някой кънвеншън.

# 18
  • Мнения: 3 818
Иначе някак има и други проблясъци на предишният Сам.  Rolling Eyes Погледи, усмивки в определени моменти. Може предишният Сам да е заключен някъде в него, а това което виждаме да е..не знам...някаква нова личност, която Сам да е изградил в клетката. Вид защитна реакция...Ох, изкарах го наистина с гросе проблеме Laughing

Това е моята теория за момента - че е някакъв вид защитна реакция в следствие на преживяното. Както човек се капсулира от голямата болка и си мисли, че е станал безчувствен, само и само да се предпази от нея. И че всъщност в този момент той не осъзнава какво причинява на околните.
Изобщо, трябва да ни поразкажат повече какво му е било в компанията на Лу, та да можем да го разберем по-добре.

Мишата кефи максимално hahaha

# 19
  • Мнения: 630
Вече едва издържам да разбера какво става със Сам и какво е било докато е бил с Лу, ръфам си ноктите от любопитство...
Обаче как щях да забравя. Понеже тук има доста софиянки и да питам, снощи бях на един концерт и към 9 без нещо бях на спирката на 72 на Плиска и имаше едно момиче, което си разглеждаше телефона, блакбери или някакъв такъв, не знам, но като го погледнах имаше снимка на Сам на екрана. Дали пък не е била някоя от вас, а... не се престраших да й покажа моя телефон и да се запознаем hahaha

# 20
  • Мнения: 3 818
Цитат
Вече едва издържам да разбера какво става със Сам и какво е било докато е бил с Лу, ръфам си ноктите от любопитство...
Внимавай, че ще останеш без пръсти, ако ги ръфаш, докато разберем Laughing Историята не мисля, че ще се разплете преди нова година, само ще ни пускат на час по лъжичка Laughing

# 21
  • Мнения: 2 040
Ето и още едно клипче от предстоящия епизод - http://www.youtube.com/watch?v=5T9R2FaSzyY&feature=player_embedded.
Твърде споделящият Боби трепе рибата  Joy Joy Joy. Разговора явно се случва след като Дийн вече е прихванал това с предизвикването на откровени отговори. Как има да се срамува после Боби.....  hahaha Остава само да си каже, че му е харесало да се целува с Краули и ще я призная тая серия  Joy


И обърнeте внимание как са облечени водещите на шоуто, в което са пуснали клипчето. Показват го за част от секундата точно на края  на клипа. Не е истина!  hahaha Хелоуин!!!
 Joy Joy Joy Joy
Ето ги още веднъж
 Joy Joy Joy

# 22
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Злате, благодаря за клипчето, аз като англо-не-говоряща само зяпам и оставам относително неспойлерирана.
Оф, прерових нета за да намеря тази снимка

Стойката е същата като на Сам от "снимка с тримка, аз съм шефа"
Много властна позиция Heart Eyes Flutter Rolling Eyes

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря за темичката и всички спомогнали първия пост да е толкова плашещ и готин  bouquet

Ако спойлерите са това, което са, то мисля, че Сам знае какво става с него, но не осъзнава до каква степен това влияе върху него и върху околните, в частност Дийн.  Ако спойлерите не са това, което са... няма да им се връзвам повече.

# 24
  • Мнения: 6
Злата, тийзъра е жесток  Joy А водещите двойно повече, лично аз се израдвах много на кастиелския шлифер! Както си имаме една приказка с Инчето и Люси - да живеят шейпшЛиферите  Mr. Green

Fairy, ако Сам е през целия сезон в някакъв пост-бях-в-ада-стрес ще е доста тъжно  Tired Но пък все си мисля, че Боби и Дийн няма да оставят нещата така(нали и Кас се включи в агитката). Дано до Коледа ни дадат повече от лъжичка  Mr. Green

Като казах Кас...

# 25
# 26
  • Мнения: 6
Обикновените шейпшифтъри са скучна история  Joy

# 27
  • Мнения: 3 818
Fairy, ако Сам е през целия сезон в някакъв пост-бях-в-ада-стрес ще е доста тъжно  Tired
Е тъжно, де, на Сам да не му е било весело Laughing Предполагам, че черпакът ще е когато ни разказват какво са правили през изминалата година, ама дотогава има още много вода да изтече.

Мир, на спойлерите никога не бива да се вярва Naughty Laughing

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Мир, на спойлерите никога не бива да се вярва Naughty Laughing

Sad Там като че ли имаше малко от стария Сам

# 29
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Фейче, айде отсърди се вече на Мириел, виж как нетипично за нея страда за Сам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт