SUPERNATURAL - Saving people, hunting άλφα-things, the family business

  • 19 427
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 342
http://DMCA-removal-from-Google/get.php?id=64945 и субтитрите Simple Smile

Уоми - много готино това така да съберете легендите, ще чета с интерес, ще изкарате ли за всички СПН същества от сериала по нещичко Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 343
Уоми го налучка Laughing И аз като момчетата, както Агента ме информира онзи ден, съм учила френски в гимназията, та са ми останали няколко ключови реплики.  Laughing

Френския ми е в кръвта  Twisted Evil Понякога се учудвам какви неща знам на подсъзнателно ниво  Whistling
Айде дами отивам на вилата Simple Smile до довечера Simple Smile няма да влезна докато не изгледам епизода Simple Smile

Едит : Ангелче :* изтеглен и подготвен за гледане Simple Smile че от там не ми дават да сваля нищо Simple Smile само чат Wink

# 707
  • Мнения: 0
Добрютро и от мен.  smile3519 Докладвам - епизода изгледан и много харесан. (Всъщност официално мога да заявя, че ясновидските ми способности (под формата на Даяна Скълиан) се оказаха вярно настроени Simple Smile Този сценарий все едно аз го бях писала! Simple Smile С нетърпение чакам и вие да я изгледате, за да коментираме.

П.С. Поправка = ако наистина аз го бях писала, Дийн щеше да е още по-"bossy", защото така е ултра-мега-секси и.... доста по-гол. Grinning Twisted Evil Mr. Green

# 708
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ох, да ще Сарчето да ме вземе в екипа Rolling Eyes На доброволни начала, само квартирни да ми плаща, та да не се налага да спя в караваната на звездите. Само БОССИ и голи ще ги гледате Laughing

"Са(Д)М, дон муа' Joy
http://www.youtube.com/watch?v=FAGygIwNqQ0
Е може ли още от сутринта да изтрещя ooooh!

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 11:11 от Г. Краули

# 709
  • Мнения: 0
Ох, да ще Сарчето да ме вземе в екипа Rolling Eyes На доброволни начала, само квартирни да ми плаща, та да не се налага да спя в караваната на звездите. Само БОССИ и голи ще ги гледате Laughing
Не се и съмнявам. От тебе ще излезе "А hell of a PA". Wink Ти не стига, че ще те вземе Сарчето, ами ще искаш и да ти плаща.... ей тази алчност не мога да я разбера! Twisted Evil Искай само от време навреме Джаред или Дженсън да те приютяват в караваните си, вярвам няма да имат нищо против, нито пък ти. Wink

# 710
  • Мнения: 6
Коментира ме ли вече новия епизод  Mr. Green

Толкова неща се случиха, че ми се втърна въображението!

Люсиии  Hug по нашите ширини явно има много градинарки  Mr. Green

Да ви поздравя с две клипчета, първото е малко в духа на последната серия http://www.youtube.com/watch?v=T5aFD6RQiN4  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А това ееее  hahaha  ще видите  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=Dneph9zFazQ


Днес се опитах да поздравя тук всички, но така и не стана (Импала знае hahaha) и затова сега опитвам пак с една песен, която ми е любима и като я чух в СПН направо умрях на място... от любов и мъка...
http://www.youtube.com/watch?v=nFl0nlHaWa4[/b]
Инче супер песен, аз обаче много уважавам този вариант... http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs

Само едно нещичко ще кажа от новата серия - Кас как се засяга на тема форми и размери, паднах от смях  Joy

# 711
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Кас как се засяга на тема форми и размери, паднах от смях  Joy[/b]

 hahaha Явно и за ангелите размера има значение Joy
Мен пък ме възмУти факта, че след жълтоокия, Луци и муа  Flutter, вампирът също имал големи планове за Сам. Ей, от тези гадюве не мож' се вредиш Crossing Arms

... Джаред или Дженсън да те приютяват в караваните си, вярвам няма да имат нищо против, нито пък ти. Wink

Ей за това искам квартирни, не от алчност Naughty Веднъж приютена ще материализирам фантазиите си,  т.е ще ми секне вдъхновението, след като ентусиазма се пренасочи, с други думи нямам да имам ни сили, ни творчески пориви, ни желание за реализирането им.

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 14:02 от Г. Краули

# 712
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Ще го пускам след малко. Кажете - доволна ли ще съм или не? Thinking

# 713
  • Мнения: 3
Кас как се засяга на тема форми и размери, паднах от смях  Joy[/b]

 hahaha Явно и за ангелите размера има значение Joy
Мен пък ме възмУти факта, че след жълтоокия, Луци и муа  Flutter, вампирът също имал големи планове за Сам. Ей, от тези гадюве не мож' се вредиш Crossing Arms

Веднъж приютена ще материализирам фантазиите си,  т.е ще ми секне вдъхновението, след като ентусиазма се пренасочи, с други думи нямам да имам ни сили, ни творчески пориви, ни желание за реализирането им.

Е как да няма значение  пущината размер, те сигурно и крилата си мерят  Mr. Green   Като няма глад, сетивата не са така изострени, но пък какво му е  лошото на това да си сит.   Grinning

Серията ме държа в напрежение,  хареса ми.

Цвети,   Grinning

Благодаря ви за гостоприемството  Grinning

# 714
  • Мнения: 0
Кас как се засяга на тема форми и размери, паднах от смях  Joy[/b]

 hahaha Явно и за ангелите размера има значение Joy
Мен пък ме възмУти факта, че след жълтоокия, Луци и муа  Flutter, вампирът също имал големи планове за Сам. Ей, от тези гадюве не мож' се вредиш Crossing Arms

... Джаред или Дженсън да те приютяват в караваните си, вярвам няма да имат нищо против, нито пък ти. Wink

Ей за това искам квартирни, не от алчност Naughty Веднъж приютена ще материализирам фантазиите си,  т.е ще ми секне вдъхновението, след като ентусиазма се пренасочи, с други думи нямам да имам ни сили, ни творчески пориви, ни желание за реализирането им.
Добре казано! Simple Smile Хич и не бях си помислила, че при варианта с разквартируването по караваните може да ти секне вдъхновението, щото ще си влагаш енергията в други работи Mr. Green

Иначе Кас в този епизод ме срути от смях с неговите "форми и размери". Joy


Започваме ли да коментираме вече, защото аз гледам за втори път и не мога да се сдържа да не направя коментар на сцената, където Дийн говори с братчеда - леле! И на мен ми идеше да го цапна този, ама Дийн трябваше сериозно да го поступа, задето му се заяждаше така!!! Crossing Arms Той ще му казва къде бил екшънът! Ама ха!

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 15:39 от Dana_Scully

# 715
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388

Е как да няма значение  пущината размер, те сигурно и крилата си мерят  Mr. Green  

И орУжията, и орУжията Laughing Техните вече със сигурност светят Joy
Ох, гледах го два пъти, хареса ми, много. Сам става все по-неустоимо привлекателен, нямам търпение да излязат снимки и гифчета. Още няма да коментирам, само ще поздравя  Даяна Скълиън за пророческите умения. Мис Скълиън,  явно бъдещето "Звездите ви го говорят"  Wink Laughing

# 716
  • София
  • Мнения: 44 342
Готина серийка...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

За гифчета има малко http://vt-graphics.livejournal.com/28621.html

# 717
  • Мнения: 0

Е как да няма значение  пущината размер, те сигурно и крилата си мерят  Mr. Green 

И орУжията, и орУжията Laughing Техните вече със сигурност светят Joy
Ох, гледах го два пъти, хареса ми, много. Сам става все по-неустоимо привлекателен, нямам търпение да излязат снимки и гифчета. Още няма да коментирам, само ще поздравя  Даяна Скълиън за пророческите умения. Мис Скълиън,  явно бъдещето "Звездите ви го говорят"  Wink Laughing
Светят, хвърлят искри и т.н. За съскане не знам Joy Mr. Green

Галче, аз съм на второ гледане в момента, но едва чак сега със субтитри. Направи ми впечатление обаче, че Сам май наистина осъзнава, че сериозно е загазил и моли брат си за помощ (С това "Задължително е да ме наглеждаш" още в началото). Май накрая диалога между тези двамцата има някаква надежда да се върне към старите си форми на brotherly love, а? Simple Smile

# 718
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 003
Не гледах новата серия, а старата с половинката. Някои неща ми направиха впечатления, нооо ги запазвам за себе си иначе Фейчето може да потърка ръце доволна. Довечера ще пусна другата.

# 719
  • София
  • Мнения: 44 342
Съвсем не в духа на серията...ама чудя се аз последните седмици Джулиет от Интригантката от къде ми е пзната...то било нашето русо Руби Simple Smile Ама в СПН е мн по-готина. Wink


Dana_Scully - напълно съм съгластна с последното Wink

Общи условия

Активация на акаунт