SUPERNATURAL - Saving people, hunting άλφα-things, the family business

  • 19 412
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Сам осъзна още в края на предишната серия. И наистина беше искрен, като искаше помощ. Колкото до това, че го е направил толкова късно-ами замислете се, колко му е...леко на Сам без душа. Имам впредвид това е Сам, колко страдания, колко болка е преживял и изведнъж тази болка я няма. Все едно е в рая. Трябва много сила за да поискаш да се измъкнеш от рая и да се метнеш отново в ада на душевната болка. Надявам се когато това стане, да е по-малко плачещ и повече гол Laughing Тежко ще е когато душата му се завърне.
Ейндъл, благодаря, това ми е любимото:

Как се измъкна, като някакъв полубог Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 0
Ама той като е без душа съвсем ли не е наясно, че роднините го ползват за машина за убиване? Дийн хубаво му каза, че каквото и да си мисли за Самюъл, той не е баща им и едва ли възприема същото нещо като тях, когато се спомене "семейство". От физиономията на Сам в този момент съдя, че май наистина не се беше замислял над въпроса Самюъл дали ги възприема истински близки (като семейство) или просто се възползва от уменията му на ловец и никак не му пука дали са от една кръв или не.

Другото хубаво е, че в тази серия гадните Кембъли намаляха с още един! Yupieee! Simple Smile

# 722
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Съвсем не е наясно. Дийн ме изкефи като му каза, че той ще командва, защото Сам не е способен да различава нещата Laughing Прав беше, емоциите са неразделна част от познанието за хората, само разум не стига.
А, и нещо друго. На мен дедето ми стана малко по-симпатичен накрая. Ще е интересно да разберем какво го е накарало да стане "кучка на Краули" Ама Сам как щеше да го опука Mr. Green. Изражението му като каза "той ни предаде" беше настръхващо

# 723
  • Мнения: 3

Как се измъкна, като някакъв полубог Heart Eyes
"Надявах се да не се стига дотук"-  Grinning  Направо закова положението, но иначе човекът си изтърпя ангелската проверка за кариеси  Joy   На зор е, ще търпи. Обаче как акцентират на д-р Кас, когато запретва ръкави, за  да  "свещенодейства"   Joy   

О, да, Кембълите да ги очушкат един по един! За наше добро и добро на момчетата  Peace

# 724
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
но иначе човекът си изтърпя ангелската проверка за кариеси 

добре, че не беше за хемороиди, че Кас как властно си свали колана... Joy

# 725
  • Мнения: 0
но иначе човекът си изтърпя ангелската проверка за кариеси  

добре, че не беше за хемороиди, че Кас как властно си свали колана... Joy

Ох бе жена! Joy Пишат ли се такива работи в 4 часа следобед - събудих децата на комшията да се хиля! Joy Joy

Иначе на мен ми хареса как Краули Heart Eyes (ох, трябва да предупреждават като ще се появява този субект с толкова секси шотландския акцент!) даде разпореждания "кой кого щял да слуша и безропотно да му събира гадове", а Дийн го гледаше с един такъв поглед: "Да бе, ти ли ще ми кажеш!" После ми се щеше да го отпукат дядката, далеч по-лесно щеше да е на стария принцип "Дийн + Сами срещу гадовете". Сега трябва да се съобразяват и с дядката, а можеше направо да тръгнат да гонят Краули и да го притиснат да върне душата на Сам!

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 16:43 от Dana_Scully

# 726
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Не могат, бе Танче, как си представяш Дийн да опука бащата на Мери? И Сам не би го направил, ако имаше душа. А и той им каза, че  нищо не може да им направи, защото са неговото семейство. Нали знаеш какъв става Дийн като чуе "семейство", Ако вика, че не е баща им.

# 727
  • Мнения: 0
От последната сцена с монолога на Дедото, като го питаха защо се е съгласил да помага на Краули и той отговори: "Имам си свои причини", а след това взе да им разправя, че му били внуци...  newsm78 Чудя се дали личните причини не са свързани с връщане към живот на някой, когото Самюъл обича, на Мери? Той, колкото и да е безчувствен, май все пак обичаше дъщеря си. (Може и да греша, а и в епизодите напред в IMDB никъде не се споменава, че се очаква някоя от двете Мерита да се появи отново, но кой знае...  newsm78 )

# 728
  • София
  • Мнения: 5 830
Краули ме разби като каза - аз съм Чарли, вие сте моите ангели  Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 3
Като спомена Краули, се сетих, той как обясняваше, че с дедото (ужасен ужасник, по думите на Цве, засега де, щото да не вземе да се окаже от добрите хм, но ми е съмнителен от всякъде) не се познавали в библейския смисъл  Joy    Ей това като го чуя и винаги ме  rotfImbo

# 730
  • Мнения: 0
Като спомена Краули, се сетих, той как обясняваше, че с дедото (ужасен ужасник, по думите на Цве, засега де, щото да не вземе да се окаже от добрите хм, но ми е съмнителен от всякъде) не се познавали в библейския смисъл  Joy    Ей това като го чуя и винаги ме  rotfImbo
.... и мен ме напуши на смях от това! Simple Smile Ех, то при нашите мръсни подсъзнания, няма как да не си представим живо какво има предвид Краули под опознаване на Дедото в библейския смисъл.
Twisted Evil Само за протокола да отбележа, че аз не бих имала нищо против да поопозная Дийн в гореспоменатия смисъл!  smile3521

Поздрав:

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 17:51 от Dana_Scully

# 731
  • Мнения: 1 343
Уоми - много готино това така да съберете легендите, ще чета с интерес, ще изкарате ли за всички СПН същества от сериала по нещичко Simple Smile

Аngel_dust О, да разбира се докато ги намираме ще ги слагаме Simple Smile В момена се подготвя за трети епизод Simple Smile Чудовището в езерото. А и на мен ми е интересно да чета. Легендите обаче са заслуга на Вихра аз само правя и оформям публикацията.
Дами извинявам се но мисля, че тук има доста таланти които биха искали да се включат:
Искам да ви представя новата игра която решихме да пуснем в сайта.

Twifun ви дава предизвикателство и хвърля ръкавицата

Накратко: Това е новата игра в сайта, която има за цел да включи всички, и екипа и читателите, и заедно да създадем една уникална история. Същността на играта е свързана със създаването на фик. Ние подаваме началото, а  читателите го продължават. Няма ограничения в сюжета. Всеки може да развива действието както на него му харесва. Може да прибавя нови или да маха старите герои.

Правилата намерете на линка Simple Smile Срока е до 8 ноември за първата част Simple Smile
Скъпоценната ни Мириел сложи началото и можете да го видите

ПЪЗЕЛ – играта на Twifun-bg – НАЧАЛОТО

Дори няма имена Simple Smile Двама братя и девойка Simple Smile може да са Салваторе, Кълън но защо по дяволите не и УИНЧЕСТЪР Simple Smile
Давайте ще бъде забавно много.

# 732
  • Мнения: 0
Уоми, чудесна идея е това с фика! Ще чета с интерес как ще потръгне историята, а може и да пиша, ще видим. Wink

# 733
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 389
Ох, не Joy Ангелите на Чарли са толкова страстоубийствени Laughing
Уоми, прочетох началото и да ти кажа само Уинчестър си представях. То за други братя място в съзнанието ми няма Laughing Може да се пробвам, ама много тъжно започва, не е съвсем в стила ми Laughing

Само за протокола да отбележа, че аз не бих имала нищо против да поопозная Дийн в гореспоменатия смисъл!  smile3521


Ох, откога чакам Дейна да се опознаем в библейския смисъл!


Бейби, прибери я тази библия, не това имах предвид

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 19:03 от Г. Краули

# 734
  • Мнения: 1 775
Дами, Фейчето няма да може и ме помоли да пусна новата тема. Дейна, твоето заглавие ще го ползваме, разбира се, но снимките, илюстриращи концепцията, ще ги издиря и сложа малко по-късно, че сега трябва да свърша нещо друго. Иначе ей сега, до няколко минутки ще пусна темата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт