Отговори
# 720
  • Мнения: 2 905
Тва ще да са Живите мъртви (The Walking Dead) но зомбита не обичам, така че него го пропускам. Братята съм им намерила вече място, но ще са те и макс ИК и край, да не ви казвам какъв ми е списъка че ще изпопадате и от двата клона  Mr. Green
Давай да те видим Wink - само се хвалиш Mr. Green

The Vampire Diaries
Gossip Girl
Desperate Housewives
Grey's Anatomy
Cougar Town
Two and Half Men
How I Met Your Mother
Hellcats
Pretty Little Liars

вече и Lost Gir
С претенции да добавям Supernatural и True Blood, сложи и Стъклен Дом, че го гледам по БТВ  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
  • София
  • Мнения: 6 219
А се притесних, че аз гледам много сериали...  #Crazy  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 727
ехо има ли някой вкъщи???? защо сме на 2ра страница
Защо нямаме нова тема newsm78


Ама аз си ви следя и тъгувам тихо Mr. Green...ще почакаме още малкоооо ooooh! и Иан отново ще завладее ума и сърцата ни Joy

# 723
  • Мнения: 211
Пускам ви сега новата тема,защото не знам кога ще се докопам пак до компютъра.  Wink

НОВА ТЕМА

# 724
  • Мнения: 3 642

П.П А липсата на героя на Джеръми в книгите ме хвърля в депресия! Rolling Eyes
то в книгите нищо не е наред, сериала е къде къде по-готин, ако искате може да си спретнем анкета  Laughing
аз примерно се бях замислила за размяна на ролите
ако трябва да напаснем актьорите от сериала към образите в романа бих казала, че само деймън и стефан са си те
иначе за елена бих избрала каролайн, за каролайн бих избрала бони, за маргарет бих избрала елена, а за бони... хм нямам тук никой в предвид, но определено бих заменила мат с джеръми
джеръми го няма в книгите, но в сериала той по-скоро заменя образа на мат от книгите, докато мат от сериала е някак излишен  Peace

# 725
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 621
А защо не пишете по-добре в новата тема.

# 726
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А защо не пишете по-добре в новата тема.

Пишем,вече сме на 7-ма страница Peace,тая тема от де я изровихте се чудя newsm78 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт