Кои бяха тези?

  • 3 185
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Съжалявам, че заглавието ми не е информативно, обаче очаквам вие да кажете кои бяха  Simple Smile
Поне 20-ина, движещи се в индианска нишка, ярки светлини из Софийското небе преди малко?
Сигурно не са за цяла тема, освен ако са извънземни, разбира се  Laughing
Ако не са и са обсъдени другаде, извинявам се за похарчената виртуална площ.

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 23:00 от Холограма

# 1
  • Мнения: 2 401
а?  Дай повече детайл. Там ли са още?

# 2
  • Мнения: 7 837
Вещици с реактивни метли?

# 3
  • Мнения: 335
Не са там вече, цвете.
Движеха се сравнително бавно, но не чак толкова, че да можеш да ги снимаш спокойно, ако камерата ти не е нагласена.

# 4
  • Мнения: 803
Звездите на Локомотив си тръгват към Пловдив, след като биха Левски в Подуяне?

# 5
  • София
  • Мнения: 12 103
Именно, Кейси. С мои приятелки отивахме към едно парти за Хелоуин.

# 6
  • Мнения: 335
Възможно е, Дедо. Бяха точно колкото един футболен отбор (барабар с резервите). Но защо да бързат толкова  Simple Smile


# 7
  • Мнения: 7 837
Говорих с Пентагона, не са те. Някой да позвъни в Кремъл.
Или, Холограма, внимавай със стимулантите другия път.

# 8
  • Мнения: 335
Кейси, от Пентагона щяха да са невидими и освен това - вече паднали.


# 9
  • Мнения: 1 217
Дядо Коледа и свитата му ? Вълшебни феи ? Самолети ? Приятелска сбирка на светулки ? Simple Smile
Не пишеш какво точно си видяла.

# 10
  • Мнения: 1
Ех, човек да не попита нещо! Колко страници неадекватни отговори ще има, преди някой да сподели мнение?!
И наще ги гледали тез неща, но не се сетили да ме извикат. Иначе и аз наскоро видях подобни над центъра и решихме, че военни самолети си правят учение...
В Тайван и други азиатски страни си правят разни фестивали с "небесни латерни", издигащи се, носещи се в небето и угасващи по някое време. Дали и това е нещо подобно и, ако да, кой ги пуска?! Ако ли не, какво друго може да е?! Не са самолети - въз тихи са. Не са НЛО - абсурдно ми е на мен. Не са и прожектори.
Други идеи?

# 11
  • Мнения: 335
Пише си в началото на темата.
Допуснах, че е нов модел заря - навремето имаше нещо подобно, дето се рее в небето, докато му свърши "въздуха" или там каквото го държи по подобие на балони с хелий. Обаче тия се движеха хоризонтално и едно след друго - като светлини на самолети, но около 20 - в доста спретната редичка една след друга.

# 12
  • Мнения: 2 653
Може би са точно такива "китайски фенери" или както там ги водят.Пускани са през еднакъв интервал  от време ,а вятърът ги е отвял в една и съща посока.

# 13
  • Мнения: 1
Холограма, може да са се наредили в редичка от вятъра, както предполага и Фиона. Ако вярърът е бил (или е) в тази посока...

# 14
  • Мнения: 1 217
Elion , да не са привидения ? За първи път чувам за възтихи латерни.

Общи условия

Активация на акаунт