Тема Незабравима (Unutulmaz) 109

  • 24 454
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!
Според мен ще свърши когато Еда влиза и вижда Ямур с Едже и Харун
Да, и аз мисля така. Епизодите свършват както завършва фрагмента. Няма да разберем какво ще си кажат.

# 46
  • Мнения: 9
Здравейте, незабравимки!
 Пристъпвам в новата тема с огромна благодарност към Роси, Тарабас и всички вие, които правите форума незаменим!
 newsm51 newsm51 newsm51

Имаме си нов фрагмент, който не ни изненадва с много нови действия в сюжетната линия..Нови снимки, на които се насладих ...Като мехлем за очите са....

# 47
  • Мнения: 0
Според мен, Еда няма да види още никого- нито Яамур, нито Едже. Ъшъл няма да я допусне по-далеч от антрето. Разбира се , по инструкциии на Харун. Не биха пришпорили събитията, освен ако не са намислили някоя гадория ония... censored censored censored-сти!
Като гледам последния къдр от фрагметнта, си мисля, че  Еда настина влиза или вижда нещо, което я стъписва. Зад нея са Ашъл и Арас - явно Ашъл не е могла да я спре. Друг е въпросът дали вижда всички заедно или само Едже, за да е толкова стресната. Но, може това да е последния къдър на епизода и да остане още една седмица да го мислим.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 88

   Я малко да ви поразсея с новия прекрасен клип на Росисан, преди отново да бъдете обсебени от новия фрагман.

       http://www.vbox7.com/play:35bda9e7
       http://www.youtube.com/user/rosisan22#p/u/6/Ry3S5lD9frE

   
     Роси, отново ни изненадваш с този толкова нежен и в същото време въздействащ клип, който за мен си е като приказка родена от филма "Незабравима"
   
       Поздравления! Успех и в следващите ти творчески изяви, защото съм сигурна,че си неизчерпаема в това отношение.  smile3525 newsm51

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
   Здравейте, момичета! Здравей, Петко! Първо искам да благодаря на Бобояна и на останалите съфорумци за поздравите към нас, будителите! Поздравления и за Гуффи за прекрасната 109-та тема, за Роси за поредното чудесно клипче, за г-жа Броненосец и  новите момичета, които ни помагат да излезем от този лабиринт, в който сами сме се вкарали, за Пепел от рози, Ради, Елиа, Боб, Тарабас и всички останали съфорумци!  smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
    А, що се отнася до филма, аз не мога да се отърва от притесненията си, че все пак между Харун и Едже нещо се е случило в Лондон /дано не съм права/. Чух как Едже каза на Бату, че Харун не знае за чувствата й, но то някои работи се случват и без чувства.

# 50
  • Мнения: 914
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Ай стига бе сега и сватба. Омръзнаха ми да се женят. То накрая съвсем ще се побъркаме от тия женитби. Уж религията уж турски СЕМ а накрая всеки с всеки hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 0
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Бонбонче, сакън, бе! Не думай! Няма да го дакарат дотам - може да дадат някакви уклони на Харун да тръгне в тази посока от ярост, но е абсурд да го реализира. Той там не я е взел, дето не е мислил да се вижда повече с Еда, та сега, когато му е пред очите!

# 52
  • Мнения: 183
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Хм. Ако сценаристите спретнат подобна глупост- край с мечтите ни Харун и Еда да се съберат.
Възможно е така да стане. Едже в момента е на хотел, уж се върнаха  за малко в Турция, но заради делото ще се наложи Харун да поостане. Услужливо ще приеме поканата на Харун да отиде при него,а и Ямур е свикнала с нея. Нали трябва да поразтеглят филма, няма как да ги съберат двамата влюбени още в третата серия.
Всичко ще изтърпя  до финала , но сватба с Едже -категорично НЕ!

# 53
# 54
  • Мнения: 0
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Ай стига бе сега и сватба. Омръзнаха ми да се женят. То накрая съвсем ще се побъркаме от тия женитби. Уж религията уж турски СЕМ а накрая всеки с всеки hahaha hahaha hahaha
Мами, мани! "Дързост и красота" ряпа да ядат! hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 19
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Хм. Ако сценаристите спретнат подобна глупост- край с мечтите ни Харун и Еда да се съберат.
Възможно е така да стане. Едже в момента е на хотел, уж се върнаха  за малко в Турция, но заради делото ще се наложи Харун да поостане. Услужливо ще приеме поканата на Харун да отиде при него,а и Ямур е свикнала с нея. Нали трябва да поразтеглят филма, няма как да ги съберат двамата влюбени още в третата серия.
Всичко ще изтърпя  до финала , но сватба с Едже -категорично НЕ!
Да я покани в къщата- да, възможно е. Сигурно ще се опита да провокира Еда по този начин, но най- много  да я тласне наистина в ръцете на Арас. Ако това се случи, сценаристите трябва да са големи факири, за да съберат Еда и Харун накрая. То любов, любов, но всяко нещо си има граници.

# 56
  • София
  • Мнения: 832
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Хм. Ако сценаристите спретнат подобна глупост- край с мечтите ни Харун и Еда да се съберат.
Възможно е така да стане. Едже в момента е на хотел, уж се върнаха  за малко в Турция, но заради делото ще се наложи Харун да поостане. Услужливо ще приеме поканата на Харун да отиде при него,а и Ямур е свикнала с нея. Нали трябва да поразтеглят филма, няма как да ги съберат двамата влюбени още в третата серия.
Всичко ще изтърпя  до финала , но сватба с Едже -категорично НЕ!
A Бонбонче,недей така,от къв зор пък Харун да я кани у тях,да си седи на хотел или услужливия й брат да я прибере при него #2gunfire #2gunfire

# 57
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 482
Откъде гледате новия фрагмент?

# 58
  • Мнения: 9
Направи ми впечатление,че на снимката погледа на Арас е фокусиран в различна посока, от тази на събеседничките му. Което ме навежда на мисълта,че отивайки в къщата им отваря Харун . Еда иска да разговарят и да види Ямур,но Харун воден от ревностното си чувство не и позволява и е отпраща..Тогава на Еда и прилошава, намесва се Арас  опитвайки се да я успокои, и Ъшъл, която може би ще изиграе ролята на "изповедник"...

# 59
  • София
  • Мнения: 832
Онази сцена с Харун, Ямур и жената,която е хванал за ръка /вероятно Едже/ вече ми се вижда съвсем реална.
Според резюмето:" Харун ще се опита да устрои живота си с Ямур..." -сигурно ще прибере Едже в къщата си  и дано не му хрумне и сватба да застяга.
Ай стига бе сега и сватба. Омръзнаха ми да се женят. То накрая съвсем ще се побъркаме от тия женитби. Уж религията уж турски СЕМ а накрая всеки с всеки hahaha hahaha hahaha
Ми те така правят,аз като бях лятото в Истамбул останах с впечатление,че там да се ожениш или разведеш го имат като за добро утро и добър ден-всеки има по 2-3 брака hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт