Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 61

  • 25 338
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Марги,мълчанието за момента е осезаемо само за епизода,но тия сценаристи ако не променят нещата ще е осезаемо за целия филм,май.Как можаха от най-хубавата романтична история,по която се запленихме,да превърнат филма в най-голямата драма,която следим и то с толкова измъчване.Нашият сериал заприлича на положението в България през последните 20 години.Все си мислим,че сме стигнали дъното и няма повече накъде и хоп става още по-гадно в държавата,та така е и в сериала ни потъваме ,потъвами и няма стигане на това дъно.Кога ще се оттласнем към светлината в тунела-май скоро няма да се случи newsm12 newsm12 newsm12

 newsm10 newsm10 newsm10

# 691
  • Мнения: 33
Здравейте, отдавна се каня да си напиша поста- от няколко серии спрях да го гледам сериала, или зорлем по полвин серия изглеждам.  Големи надежди възлагах на него в началото, но колкото повече серии минават, толкова повече НИЩО не се случва, просто едно голямо нищо. Сериите си вървят  ей така, без цел и посока , колкото да се върти номерацията, дето имаше една песен на Тангра май беше "...в нашия малък град (сериал) просто няма какво да се случи."
Не го приемайте като заяждане, а като споделено мнение.

Много интересно, как така коментираш, че нищо не се случва като не гледаш филма newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Мисля, че гледащите доста можем да ти опонираме в това. В края на краищата, когато нещо не покрива твоите очаквания просто го изоставяш и наистина не изразяваш мнение.  Просто коментар - нищо личноо!

# 692
  • Мнения: 2 116
Здравейте, отдавна се каня да си напиша поста- от няколко серии спрях да го гледам сериала, или зорлем по полвин серия изглеждам.  Големи надежди възлагах на него в началото, но колкото повече серии минават, толкова повече НИЩО не се случва, просто едно голямо нищо. Сериите си вървят  ей така, без цел и посока , колкото да се върти номерацията, дето имаше една песен на Тангра май беше "...в нашия малък град (сериал) просто няма какво да се случи."
Не го приемайте като заяждане, а като споделено мнение.

Определено , не го приемам като заяждане , а мнение , но ми се струва , че тук в темата , не му е мястото ....ако има тема ...защо спрях да гладам , еди кой си сериал ....да , може би , но тук ......! newsm78

# 693
  • Мнения: 1 875
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

# 694
  • Мнения: 2 116
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

Как така ,  я има прекрасната игра на Туба и Джансел , Кески , като според теб сценария не е добър? newsm78 Едното , не е ли в пряка връзка с другото? newsm78

# 695
  • София
  • Мнения: 51
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

Точно така Кески, и аз се ядосвам за това - след промото си представяхме какво ли не, а то какво се оказа - било е да ни замажат очите  newsm45

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте, отдавна се каня да си напиша поста- от няколко серии спрях да го гледам сериала, или зорлем по полвин серия изглеждам.  Големи надежди възлагах на него в началото, но колкото повече серии минават, толкова повече НИЩО не се случва, просто едно голямо нищо. Сериите си вървят  ей така, без цел и посока , колкото да се върти номерацията, дето имаше една песен на Тангра май беше "...в нашия малък град (сериал) просто няма какво да се случи."
Не го приемайте като заяждане, а като споделено мнение.
#2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мисля, че си объркал/а мястото за такова мнение. Тук всички гледаме филма с огромен интерес и с нетърпение очакваме новата серия. Това, че имаме различни оценки за поведението на героите не означава, че не го очакваме с интерес.

# 697
  • Мнения: 56
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

Точно така Кески, и аз се ядосвам за това - след промото си представяхме какво ли не, а то какво се оказа - било е да ни замажат очите  newsm45
Те с това промо ни накараха да си представяме много неща, не само за  сериала ,но и за в реалния живот на актьорите. hahaha Joy Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 51
Роси за в реалния живот са ми ясни, ама искам и в сериала малко поне да ни пуснат фъндък - не искам да я гледам с Левент и това си е  doh

# 699
  • Мнения: 56
Роси за в реалния живот са ми ясни, ама искам и в сериала малко поне да ни пуснат фъндък - не искам да я гледам с Левент и това си е  doh
То Левент и аз не го 'сакам,ама Мурат трябва да се вземе в ръце,иначе ще я изпусне момата ни,а и ние как ще ги гледаме не мие ясно. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 700
  • Мнения: 1 095
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

Как така ,  я има прекрасната игра на Туба и Джансел , Кески , като според теб сценария не е добър? newsm78 Едното , не е ли в пряка връзка с другото? newsm78
Според мен -  няма - не ми харесва това, че "забиха" образа на Мурат в тази посока, но пък  Джансел  играе отлично поставената му задача, от романтичния Мурат да се превърне в грубиянина Мурат. Добрата, отличната  игра не се изразява само в положителния и романтичен сценарий, добрата игра можеш да я покажеш и в отрицателните роли (сетих се какво каза Джансел, дори и да не му харесва някоя сцена, няма как играе я, така е по сценарий)

# 701
# 702
  • Мнения: 15

Цитат
Здравейте, отдавна се каня да си напиша поста- от няколко серии спрях да го гледам сериала, или зорлем по полвин серия изглеждам.  Големи надежди възлагах на него в началото, но колкото повече серии минават, толкова повече НИЩО не се случва, просто едно голямо нищо. Сериите си вървят  ей така, без цел и посока , колкото да се върти номерацията, дето имаше една песен на Тангра май беше "...в нашия малък град (сериал) просто няма какво да се случи."
Не го приемайте като заяждане, а като споделено мнение.




Зависи какво имате в предвид под "нещо" и "нищо". 

Понякога е по-добре да не се случва "нищо" отколкото "нещо", ако това "нещо" е убийство, детеубийство или отцеубийство, изнасилване, трафик на хора или наркотици,
и т.н. , както ви харесва.

За мен много "нещо неща"  се случват в този сериал, ако за някого и за вас са "нищо" добре е да помислите  за "нещата", може да ви са и да сме полезни с "нещо".

# 703
  • Мнения: 0
За лека нощ 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs927.snc4/74007_138 … 2334_844131_n.jpg

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 00:04 от boyana2009

# 704
  • Мнения: 2 116
Кали , защо когато Мурат прави някоя  "магария" са виновни сценаристите , а когато става дума за Левент ....виновен си е той , а да не забравя и детството му....! newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт