Отговори
# 690
  • Мнения: 1 172
Здравейте,момичета!

Днес съм първа пушка, пак да се похваля  Grinning
Вчера ходихме при бате Енчо, избраха Ива за участие, представи се много добре. Не спечели награда,но беше много сладка и същевременно делова. Там още при влизането в студиото отделят децата от родителите и правят прослушване на децата. Докато си чакаше реда, Ива се запозна с целия персонал, много й се радвам,че е така общителна и освободена. А на мен, срам,не срам, докато не й мина участието в предаването, стомаха ми беше свит като пред изпита по стопанска история в първи курс - давай да минава,че да ми олекне. Много емоции ми се насъбраха тези дни   Simple Smile
Предаването ще се излъчи на 7 май.
И за инфо, понеже аз бях получила грешни сведения ,цените на билетите са 10 лв за възрастен и 7лв за дете.

Мая, тържеството в градината ви е било много интересно! Сценарий, декори,костюми- баш както си трябва. При нас беше далеч по-примитивно: двете учителки на групата играеха зайче и гонеща го лисица, а децата се вмъкваха с песнички и стихчета в тяхната постановка с цел да омилостивят лисицата да не гони зайчето. Нямаха конкретни роли, а специално Ива пропусна да си каже стихчето,по -точно госпожата я пропусна, защото тя ги викаше по имена като дойде реда на всяко дете и на мястото на Ива тя повика Иванина, нашата се оглеждаше нетърпеливо,но явно не събра смелост да стане и да си каже, яд ме е,че аз не се обадих,но нищо. Нали пък бяхме пи бате Енчо и там да знаете какво дълго стихотворение казахме!  Laughing

# 691
  • Мнения: 907
Еха, Ирка, браво! Непременно ще гледам Ивка на 7-ми май! Тя винаги ми се е струвала много отворено и контактно дете!
Киара много обича да гледа бате Енчо и дори от време - на време изявява желание да отидем, после се отмята. Но тя е по-скоро свенлива.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 349
dakra, и ние сме така - поне 100 динозавъра, енциклопедии, книжки, филмчета, няма минаване тази фаза. И все иска да е страшна като острозъбите, ама то щото ми е свито, нежно и страхливо детенцето, та си мисли, че е добре да е лоша и страшна, за да оцелее.  Blush Но ако искаш да се оттървеш от вашите, пращай насам  Laughing А от стихчето направо настръхнах Simple Smile

Ирка, браво на детето. Рали не й е интересен бате Енчо, но аз винаги се забавлявам да го гледам. Напомни ни пак като наближи излъчването да я гледаме.

За нашето тържество - наистина беше на ниво, особено имаше едни бръмбърчета с китари, които пееха "Рок, рок, само рок!"  Grinning Аз качих само на Рали изпълнението, че е голям файла, ако на някой му се гледа цялото представление може да го свали от тук http://dox.abv.bg/files/dw?a=8cd9048d5f
но е 1 гб.

Да честитя и тук рождения ден на Василена - много здраве и щастливи мигове   bouquet

# 693
  • Мнения: 1 196
ВАСЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Живот,здраве,щастие и много сбъднати мечти с прелестните ти дъщерички и любимия мъж!
Heart Eyes


ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!
Да ви е пролетно настроението!До ден-два със сигурност слънчицето и това ще ни донесе
  Wink


Ирка,защо не каза на тая госпожа #Cussing out Как може така да го прескочи детето Crossing Arms Много тъпо!Всеки родител е отишъл да си види детето как ще се представи,пък дори и да се тръшне и да не си каже стихчето Tired Браво че сте отишли при бате Енчо,много се радвам за това  Heart Eyes Peace И ние искаме да отидем,но още не сме до толкова подготвени.Ще чакам с нетърпение да видя Ивка по телевизията Hug Пак да ни подсетиш до тогава,че има доста време,да не забравя  Peace Те значи не избират всяко дете,само което си изберат  Rolling Eyes Но участваш-не участваш - входа си е 10+7лв. Rolling Eyes

# 694
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честит рожден ден на Рали на патерица.
Да е много здрава и щастлива, все така любознателна и очарователна.




Момичета да ви почерпя виртуално за рождения ми ден


# 695
  • София
  • Мнения: 8 283
ВАСЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Живот,здраве,щастие и много сбъднати мечти с прелестните ти дъщерички и любимия мъж!
Heart Eyes


# 696
  • София
  • Мнения: 8 283
Ирка, аз не съм от любителите на дЕдо Енчо ('щото е такъв за нашите деца) и по тази причина у нас не се гледа това "шоу", ще гледам да не забравя да видя Ивка.
За прословутото шоу има тема ... заглавието беше свързано с онуй нещо Чудовището или Животното беше. newsm78
Нещо не са ми по вкуса дебелашките шеги, и не бих подложила децата си на сблъсъка с титана Енчо, а и тях и себе си на бутаница с други родители да ми видят за да ми снимат детето по ТВто...(проблема може би е в мен - ужасяват ме тълпите), че и много скъпо това удоволствие ... аз си мислех, че е по 5 лв./човек #Crazy

Между другото спомням си една случка от формата с Къцито, тогава още бяха на живо... та интервюира едно момченце:
Къци: "Ти с кого си тук?"
Детето: "С мама и баба" (примерно)
Къци: "А къде е тати? На работа ли е?"
Детето: "Не в къщи си е... каза няма да дойде, защото си идиот"(или някаква друга обидна дума беше)
Къци(червен зелен, смотолеви): "Ами това са рисковете на живото предаване"

# 697
  • Мнения: 1 172
Ива гледа "Кой е по по най" с голям интерес още от яслата, винаги пее или рецитира с децата на телевизора,когато знае текста, аз лично нямам отношение към предаването,защото използвам докато тя се забавлява,да приготвя закуската  Laughing Но определено й хареса участието. Блъсканица от хора нямаше, вероятно регулират бройката чрез продажбата на билети,защото студиото е малко и има определена вместимост. Цената и нас ни изненада,както  писах по-горе и пак изпаднахме в малко тъпа ситуация,защото си купихме билетите на място и носехме само 20лв...и като разбрахме,че трябва да платим 27, се започна едно ровене и тършуване по джобовете,но се надявам всичко да е изглеждало все едно търсим дребни за точна сума  Embarassed Иначе и аз знаех,че е 5лв билета.
Абе ние сме доволни, ние сме по изявите, още снощи Ива пожела да учи ново стихотворение за следващия път, вероятно през есента ще я заведем пак, ако още иска.
А конкретната случка, ако е същата,че може да са две  Mr. Green като го пита детето защо тате не е дошъл, то каза "Ами тати вика кво ша му гледам на тоя пед**ст бате ти Енчо"  hahaha

Мери, и на твоя въпрос- участваш,не участваш, входа се плаща. Схемата е следната: купуваш си билети, влизаш, прослушват ти детето,ако е смело, готино, знае си добре текста,не реве за мама и т.н., го избират. На това не може да влияеш. Имаше едно момченце,според мен беше на 5,то си каза много добре стихчето на прослушването, но като го поведоха към сцената, ревна за майка си и се отказа да участва. И на негово място взеха едно,дето си мрънкаше под носа и то аха да ревне,но нямаше повече момченца и трябваше да се запълни бройката.

# 698
  • Мнения: 1 004
И аз ако не забравя ще гледам  Peace

Да ви се оплача, че днес си напипах един подут лимфен възел на врата от ляво...следобяд ще ходя на лекар, но ми е много притеснено  Sad

# 699
  • Мнения: 1 196
zayo ,не се панирай предварително.Много болести ви се насъбраха напоследък.Айде стига толкова Naughty  Hug
Ирка,аз не знаех колко е входа,но тези цифри,които казваш,наистина е малко скъпичко Sad Ми не може само аз и детето да идем,поне баба,дядо....то цяло състояние да отидеш,а я те изберат,а не ooooh!
Аз бате Енчо го гледам (когато мога,т.е. съм станала в ранни зори Mr. Green ) още преди да се роди Бети.И все съм си мислела,ех някой ден като имам дете,ще го заведа там.Бети също много го харесва  Peace Макар че и ти си права  Деси,той си е вече към Деди Енчо Laughing да ме извинява Laughing
И изобщо много ме забавляват малките бонбони какви ги говорят и правят там Grinning
Само дето не разбирам принципа,на който избират победителите.Този уред дето измерва аплодисментите,нещо не ми е реален Tired
Скоро не съм гледала предаване,но по-рано пианистите,дето свирят песничките на някои деца бяха  ooooh! горките,ръцете им пречат...което много ме забавляваше като човек,занимаващ се с музика Laughing

# 700
  • Мнения: 1 196
Ако morgause ни навести,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на принцеската Емма! Hug
Да расте здравичко,красиво и засмяно дете!

# 701
  • Мнения: 907
Ако morgause ни навести,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на принцеската Емма! Hug
Да расте здравичко,красиво и засмяно дете!


Присъединявам се към Мери!

Васе, и тук да отправя честитка за теб  bouquet Желая ти много дни на любов, разбирателство и радост с прекрасното ти семейство!

# 702
  • София
  • Мнения: 8 283
Ако morgause ни навести,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на принцеската Емма! Hug
Да расте здравичко,красиво и засмяно дете!


Присъединявам се към Мери!
...
и аз

# 703
  • София
  • Мнения: 8 283
Ирка, не се притеснявала за глупости - "...и пак изпаднахме в малко тъпа ситуация, защото си купихме билетите на място и носехме само 20лв...и като разбрахме, че трябва да платим 27, се започна едно ровене и тършуване по джобовете,но се надявам всичко да е изглеждало все едно търсим дребни за точна сума"
И аз днес се оказа, че не мога да си платя сметката в магазина, защото съм си била изхарчила парите в зеленчуковия, а ми бяха и пуснали бележката та се връщах да плащам. Миналата седмица същото и добре, че не бяха чукнали бележката и взех само хляба.
Казвам, че нямам пари без да се притеснявам, извинявам се за неудобството и не ми пука какво мислят околните (в зеленчуковия магазин и сметки по 3 лв. съм плащала с карта защото нямам джобни)
 

# 704
  • Мнения: 1 004
Вчера ми казаха, че всичко било нормално при лекаря  Blush Но пък тази сутрин си пуснах кръвни изследвания...че от както вики се е родила не съм правила...
Аз всъщност си знам от какво съм болна много отдавна - хипохондрия... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт