Акушер-гинеколог София

  • 2 436
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
търся акушер-гинеколог в София с цел профилактични прегледи. Споделете впечатленията си Simple Smile

Препоръчаните, които забелязах като добри, водят ЖК, не знамподходящи ли са само за прегледи  newsm78



# 1
  • Мнения: 401
Разбира се, че са подходящи, но при тях обикновено е пълно с бременни и са големи опашки и много чакане. В София има много добри АГ, така че кажи си предпочитанията в кой район да е кабинетът, и искаш ли да работят със Здравната каса, или не. Така ще ни е по-лесно да те ориентираме.

# 2
  • Мнения: 1
Като район - предпочитам центъра. Относно дали да работят с НЗОК - за предпочитане е, защтото в момента имам издадено направление, така че да не го пропилявам Simple Smile

Ходила съм при доста АГта, но за сега никой не ме е спечелил, така да се каже.

Случайно някой да е посещавал гинекологичния кабинет в ДКЦ "Св.София", по-специално ме интересува следния пакет - Първичен гинекологичен преглед с колпоскопия, вземане на цитонамазка, микробиологично изследване на влагалищен секрет и ехографски преглед на матката и яйчниците (профилактичен гинекологичен преглед). Къде другаде се предлагат такива пакети?

# 3
  • Мнения: 401
Като за "широк център" - препоръчвам клиника Вита. Колкото до добри АГ в центъра, които да работят със Здравната каса, лично не мога да препоръчам, но се надявам другите да се включат.

# 4
  • Мнения: 1
Maghalena, би ли препоръчала някого от Вита? А АГта, които не работят със здравната каса?

# 5
  • Мнения: 401
Аз лично съм  посещавала няколко пъти д-р Велкова и съм много доволна. Но от коментарите в Интернет се вижда, че всички гинеколози във Вита са добри.

# 6
  • Pernik
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
 преди около пет години много ми помогна д- р Румен Димитров, от Майчин дом, а частно - клиника Фемина!
Преди това десетина гинеколози не можаха да ми поставят правилна диагноза!
Дано да помогна на някоя от вас, да и спеся ходене по мъките! Peace

Общи условия

Активация на акаунт