Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 39

  • 43 991
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 370
Момичета, не бях влизала няколко дни и днес ми стана досадно докато изчета темата. Всеки втори пост някой пита: Има ли кодове за тук, има ли кодове за там? Да намаля това, да спестя пари от онова...
Ами кодовете не се публикуват в бг-мамма, регистрирайте се в сайтове за такива кодове, на пощата ще ви ги пращат хората. Ето само някои от тях Peace
Ако пък ви трябва в момента, сядате и ровите. Вярно, че е много по-лесно да плеснеш един въпрос и после само да си "побутваш"питането.... Нали не мислите, че вие като сте много заети, другите си нямат работа?
Извинявам се за спама, ама прекалено става вече.
Ами не ги чети като ти пречат.
ОПроверила съм преди да питам, но има много сайтове, в които се публикуват кодовете, а и мисля , че ако аз знам някой код няма да си трая, а ще го споделя тук, предполагам че и ти сис се възползвала от някой обявен код в бг мама.
И аз се извинявам за спама.

# 736
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Код за безпл. доставка и 25% за Pumpkin patch - UK4DEAL
до 3 декември  Peace

Благодаря  Hug А как вървят размерите - уголемени, нормални... Дъщеря ми в момента е 98-99 см, гледам ръст 3 год. го дават за 96, а 4-ри год. е 106... Някой с конкретни наблюдения?

mentina имам дънки размер 4 год. - обща дължина 62см, дължина на крачол по вътрешен шев 42см., пола 3 год. - дължина 27см, ширина при талията 24см.

Прецени ти дали си отговарят или са уголемени  Peace, моята дъщеря лятото /когато беше на 2 години и 3 месеца/ носи панталонче с размер 12-18 месеца и добре, че имаше ластик за корекция в кръста  Grinning/, но тя е слабичка и нисичка, пък може и от модела да зависи.

Опитай да се ориентираш по реалните размери, които съм написала  Peace

Дано да ти помогнах  Hug

Благодаря  Hug  Hug

# 737
  • Мнения: 11 680
Момичета, не бях влизала няколко дни и днес ми стана досадно докато изчета темата. Всеки втори пост някой пита: Има ли кодове за тук, има ли кодове за там? Да намаля това, да спестя пари от онова...
Ами кодовете не се публикуват в бг-мамма, регистрирайте се в сайтове за такива кодове, на пощата ще ви ги пращат хората. Ето само някои от тях Peace
Ако пък ви трябва в момента, сядате и ровите. Вярно, че е много по-лесно да плеснеш един въпрос и после само да си "побутваш"питането.... Нали не мислите, че вие като сте много заети, другите си нямат работа?
Извинявам се за спама, ама прекалено става вече.

И аз споделям това мнение. Няма ли да е по-лесно да разделим нещата. Да се пусне отделна тема само за кодове  Rolling Eyes
Така и по-лесно ще можете да ги следите.

# 738
  • Мнения: 449
Ами не ги чети като ти пречат.
ОПроверила съм преди да питам, но има много сайтове, в които се публикуват кодовете, а и мисля , че ако аз знам някой код няма да си трая, а ще го споделя тук, предполагам че и ти сис се възползвала от някой обявен код в бг мама.
И аз се извинявам за спама.
Виж сега, на мен не ми пречат, обаче темата става трудна за изчитане и ако има ценна информация, тя буквално се губи измежду многото повторения на едни и същи въпроси-оттам плаща ли се с Бг карта, има ли доставка до Бг оттам-неща, които са многократно повтаряни.
Аз мога и да не я чета тази тема-справям се достатъчно добре и без информацията в нея, а ако нещо не ми е ясно, ще си прочета.
Кодове съм ползвала, и съм давала, но като ми потрябва сядам, ровя и намирам в момента, ако има.
Навремето затова разделиха ларедутската тема, да видим на тази каква ще й е съдбата  Thinking
И нещо последно. Много ми е интересно защо всеки тук се сърди и приема нещата лично, като се направи и минималната забележка. Значи има такива, които могат само да питат и други, които едва ли не са длъжни само да отговарят и дума не може да се продумва. Ами я почетете малко преди да питате, нови, нови, ама и ние сме били нови, иска се и усилие, и време, не е проста работа интернет пазаруването-правиш си файл и записваш цялата информация, ровиш, гледаш, блогове направиха хората, труд положиха  Tired

# 739
  • София
  • Мнения: 1 370
Момичета, не бях влизала няколко дни и днес ми стана досадно докато изчета темата. Всеки втори пост някой пита: Има ли кодове за тук, има ли кодове за там? Да намаля това, да спестя пари от онова...
Ами кодовете не се публикуват в бг-мамма, регистрирайте се в сайтове за такива кодове, на пощата ще ви ги пращат хората. Ето само някои от тях Peace
Ако пък ви трябва в момента, сядате и ровите. Вярно, че е много по-лесно да плеснеш един въпрос и после само да си "побутваш"питането.... Нали не мислите, че вие като сте много заети, другите си нямат работа?
Извинявам се за спама, ама прекалено става вече.

И аз споделям това мнение. Няма ли да е по-лесно да разделим нещата. Да се пусне отделна тема само за кодове  Rolling Eyes
Така и по-лесно ще можете да ги следите.
Ако има отделна тема за кодове и аз мисля, че ще е най-добре.Така няма да има ядосанои на постовете, а който има желание да публикува кодове ще се знае къде могат да се видят.Ларедута знам, че си имат отделна тема за кодовете.
Писали сме едновременно.Аз не се сърдя надявам се и ти на мен.Просто наистина ми трябва спешно код за АСДА, но където търсих аз никъде не излиза нищо актуално за Джордж.

# 740
  • Мнения: 449
Ако има отделна тема за кодове и аз мисля, че ще е най-добре.Така няма да има ядосанои на постовете, а който има желание да публикува кодове ще се знае къде могат да се видят.Ларедута знам, че си имат отделна тема за кодовете.
Писали сме едновременно.Аз не се сърдя надявам се и ти на мен.Просто наистина ми трябва спешно код за АСДА, но където търсих аз никъде не излиза нищо актуално за Джордж.
Абсолютно няма място за сръдня и нищо лично  Hug Дано и на мен не ми се разсърдите, аз за добро  Heart Eyes То кодовете са бял кахър, полезни са, ама много едни и същи питания, бива малко да се почете, пък после да се пита, поне последните страници...Та това ми беше мисълта, де  Peace
Само да споделя, че днес Габко ми изпращат пратка насам, значи има пристигнал курс, за който чака Grinning

Просто наистина ми трябва спешно код за АСДА, но където търсих аз никъде не излиза нищо актуално за Джордж.
И нещо последно-не винаги има кодове. Аз немалка част от поръчките съм си пускала без кодове, специално в английските сайтове  Peace Просто няма, какво да се прави. Като пък е и спешна поръчката, пускаш и си плащаш доставката... Wink

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 14:50 от Avgusta

# 741
  • Мнения: 5 790
За да не се пита непрекъснато кой магазин приема или не българска карта: http://www.givetransport.com/Forms/ShopList.php
Тук има подробен списък. Магазините, които са отбелязани в розово НЕ приемат български карти. Другите приемат.

# 742
# 743
  • Мнения: 1 354
и аз гледам за телефон. интересува ме само едно: Мобилните телефони от Теско кодирини ли са или са "unlocked"
  bouquet   bouquet

# 744
  • Мнения: 686
Много съм боса в това, за първи път ще поръчвам. Става въпрос за H&M.

Решила съм да ползвам услугите на easy2buy.bg защото ми ги препоръчаха. Но какъв адрес да напиша при регистрацията? Адреса на кредитната ми карта или на фирмата, която ще ми ги достави? Има само едно задължително поле за адрес.

Моля за помощ!   bouquet

# 745
  • Мнения: 4
Много съм боса в това, за първи път ще поръчвам. Става въпрос за H&M.

Решила съм да ползвам услугите на easy2buy.bg защото ми ги препоръчаха. Но какъв адрес да напиша при регистрацията? Адреса на кредитната ми карта или на фирмата, която ще ми ги достави? Има само едно задължително поле за адрес.

Моля за помощ!   bouquet

На фирмата попълни, за да ги занесат на техния адрес. Х&М по принцип искат адреса на картата и на доставката да съвпадат, затова има само едно поле за адрес.

# 746
  • Мнения: 686
Благодаря ти, Кристин! Мисля, че се справих  Mr. Green
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт