*!* Всяка сутрин за ръчица водим на градина ЮЛСКИТЕ дечица *!*

  • 18 950
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 414
Ау забравила съм за Именниците,да са живи и здрави  bouquet
Дани немога да повярвам просто,бързо оправяне,секретите излезнаха?
А билла за мен е най скъп от хипермаркетите,Карфур Кафланд,билла-хит не съм ходила скоро че няма близко.Метро също че ми е далече,я кажете как ви се виждат цените на вас?сега и с този новия лидъл newsm78 той до Яна е близо май

# 706
  • Мнения: 384
Чакайте как така те Сашковците имаха вече имен ден!Ама честито все пак!
Лидела ще го откриват в четвъртък и си представям какво ще е.Ние уикенда пазаруваме от Била,а през седмицата аз от Кауфланд.
Бързо оздравяване на Вероничка!

# 707
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве лошото е че не са излезли още резултатите евентуално в четвъртък - най малко 72 часа ми казаха от лабораторията. Водих я при джипито, защото лекарката в Токуда днес не е на работа, чак утре. Ще изчакам и надвечер ще и се обадя и на нея, сигурно ще ни извика утре и при нея Rolling Eyes. Иначе личната изписа Панцеф, дадох го, нямам избор просто - не ми се лежи пак в болницата на системи, урината още отсега и надъхва на ацетон Tired. Сега я наливам с компот от кайсии и вода с глюкоза, посвали температурата де.
А за Билата наистина си е доста скъпа, по принцип. Но ние сме си свикнали в нея, а и само там имаме право да пазаруваме с купоните дето ги дават на мъжа ми от работата за храна.

# 708
  • sf
  • Мнения: 10 205
Дани  Hug бързо оздравяване.  с какво я лекуваш?
Лидл ще има на няколко места. В съседния квартал ще ни е близо и на нас, в Хаджи димитър е. Мисля да го посетя. Билал наистина си е доста скъп, ама пусти навик и на път ми е, все оттам купувам,после ме е яд. Хем съм с кола,ама сега ще пробвам други хипермаркети.
ужасно ме боли гърбът, точно в една тока, малко настрани от гр.стълб. седнала, легнала, все ме боли,ама май е от раницата,че нещо не ми е удобнда, а все ме ързи да я регулирам.

# 709
  • Мнения: 1 098
Дани, този път да мине леко Praynig
Билата е залепепна почти до блока ни, аз от там пазарувам. Най- любим ми е Хит, но там само с кола мога да стигна. Иначе Лидл мие на 5-10мин пеша, до него Фантастико. Имаме наблизо Т- маркет и СБА.
С Дели също се занимаваме в детската. Днес съм си обещала да не го пренебрегвам и да му обръщам внимание. Напоследък само филмчета гледа, което не ми допада много, защото като време се събира доста. Мъжът ми също недоволства срещу седенето пред компа на детето.

# 710
  • Мнения: 616
Мерси за пожеланията .Те нашите Сашовци са с три имени дни.Много важни са . Peace
Дани бързо да се оправя малката кукла . Hug

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Честито на именниците. Да са много здрави.   bouquet

Дани, дано по-бързо се оправи Вероничка. Явно не си уцелила момента да я пускаш на градина.  Hug

Днес във фитнеса се заприказвах с една испаноговоряща дама, оказа се всъщност, че е мексиканка  Shocked Била живеела тук, стана ми много интересно какво търси мексиканец в България, следващия път ще я питам. Аз си мислех, че те по презумпция искат да ходят да живеят в Щатите.  Joy

Иначе за пазаренето аз предпочитам Кауфланд, както казах, нищо че е в края на града. Карфур ми се струва доста по-скъп магазин. Имаме и няколко Плюс-а, обаче нещо не ме кефят - едни невзрачни, малки ми се виждат... А в Била не искам да стъпвам, там изхарчвам огромна сума пък насреща нищо.  ooooh!

# 712
  • Мнения: 329
здравейте
Аз бях сутринта при Х ., изписа за всички ни лекове  Laughingказа че няма нищо нетипично в това време да е болен човек, просто трябва да не се страхува от болестта и да бъде адекватен на ситуацията  Peace
Изведоах малко Ева на разходка, уж за половин час ,а те станаха 2 часа  ooooh! Това дете обожава да е навън.Иначе и тя напоследък гледа детски филмчета, но се родих откакто й взех ДВД-то и не засяда пред монитора на компа.
Аз минах през пазара на Младост и взех чудесни мандарини  :Пазаруваме главно от ХИТ и Фантастико.Преди харесвах Била, но сега ми е далече, освен това в нашата не предлагат месо ,има само пакетирано . В Кауфланд не ходя- дразни ме че е вечно разхвърляно , само кашони по пода , пълно е с нахлани баби, които само те ръчкат  ooooh! За Лидл , съм чувала че ще е евтино ,но стоката пак ще е по кашони............На тези хипермаркети обаче не харесвам плодовете и зеленчуците, такива надценки им слагат.радвам се че имаме пазар наблизо( с колата де) и лятото ходех ако не всеки ден ,през ден да пазарувам плодове и зеленчуци.А днес от ХИТ купих замразен заек за 14 лв ( 2.300кг тежеше) , стори мис е доста евтин  Peace
Метро го мразя, отивам за едно , две неща уж по евтино да ми излезне и се залъгваш - взимаш куп ненужни други ,защото ти излизат уж на далавера  Laughing

Дани  Hug, явно най добре е Вероника да си стои вкъщи в тези месеци когато върлува какво ли не   Rolling EyesБързо да се оправя малката   Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 254
Честит празник на всички Александровци, да са много здрави!

Дани, и аз не мог ада повярвам, че Вероника е с ангина. Дано се разминете без усложнения и без много висока Т!  Hug

Била и аз не харесвам изобщо, наскоро отвориха една близо до нас. Ние пазаруваме от фантастико и карфур, месо понякога от едно магазинче на "Мадрид". И аз като Ками се дразня много на плодовете и зеленчуците по тези магазини, както и по ограничения избор на месни и млечни продукти в някои от веригите.

# 714
  • София
  • Мнения: 3 414
http://ivastoinova.snimka.bg/other/eyi-me.551316
Да не се изплашите,има преди и след с новата прическа която още не ме кефи Twisted Evil
Спецално за Велина че ми е далече Hug       

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Много ти е добре прическата, и фигурата ти е супер. Отива ти.  Peace

# 716
  • Мнения: 384
АУУУУ ИВЕ,жена страхотно си отслабнала изуми ме,браво на теб!Прическата немога да различа обаче фигурата...направо ме хвана амбицията.И сега кво тръгваш на лов за богати мъже,така ли беше.  hahaha

# 717
  • Мнения: 1 806
Иве, много си хубава  Hug постни сайта, моля те

Честит имен ден на Сашковците ни Hug

Дани, бързо оздравяване

Бубе, оздравява явно. Никола ден и половина ми кашляше зверски - суха кашлица и толкова на често, че имах чувството че нон стоп си кашля. После разреди и може би към 3-4 ден направо си кашляше рядко. Не се вкарвай във филми Hug

Лидъл май ще е най-евтин от всички. Ние пазаруваме от карфур, магазинът за месо под блока и мини маркета в съседния блок. Плодове и зеленчуци от квартала взимаме, не купуваме от карфур, освен ако не ми харесат много. В карфур ми е много любим био щанда,уникални бисквити, производство на карфур на прилична цена. Като сме там взимам от Балев някакви залъгалки като био близалки дъвки, солети и т.н, поне съвестта ми да е спокойна, така и така яде такива

Исках да взема на Мариса и Давид подарък за кръщането на Валери (сестра ми ще е кръстница). На Давид му харесах от раз едни високи найкове с подплата за зимата, страшно сладки. На Мариса обаче нищо не ми хареса, що така не знам, обикновено харесвам момичешките. И себе си се издокарах, даже две поли си взех, сега остава най-трудното  - да се спра на едната

# 718
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве страхотна си и прическата , но фигурата направо нямам думи, това само с диетата ли го постигна Rolling Eyes
Честито и от нас на Сашковците, леле напарво да им завиди човек, толкоз празници имат Joy

# 719
  • sf
  • Мнения: 10 205
Иве, браво, супер си  Hug
аз отивам да се срамувам в ъгъла,зарад тая диета

среща няма ли да правим, преди да почнете да раждатте  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт