Има ли някой с брак по сметка?

  • 11 008
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Цитат

МАлее, то като по филмите Shocked

Кога е било това? Дали не зависи от положението на жениха? Аз сякаш живея в някаква различна Англия Shocked Shocked
Цитат
Бял англичанин финансово е стабилен
как ги проверяват,Еллче? От къде са, в смисъл как се представят когато ги проверяват? Разкажи ми ако знаеш нещо повече? Embarassed

Не съм питала за подробности Grinning

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 334
да, ние също ходихме на интервю (поотделно) и на някои въпроси не можах да отговоря. например къде точно е роден бащата на мъжа ми.

# 62
  • Мнения: 4 244
Ама те тия интервюта са задължителни и тук в Германия
Поне мен ме интервюираха при това сама чичото от кметството дето ни бракосъчета

# 63
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ама те тия интервюта са задължителни и тук в Германия
Поне мен ме интервюираха при това сама чичото от кметството дето ни бракосъчета

Мен па никой ниЩо не мъ е питал,как може такова неЩо.4увствам се пренебрегната  Crossing Arms Wink

# 64
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ама те тия интервюта са задължителни и тук в Германия
Поне мен ме интервюираха при това сама чичото от кметството дето ни бракосъчета

Мен па никой ниЩо не мъ е питал,как може такова неЩо.4увствам се пренебрегната  Crossing Arms Wink
Ми марш да се интервюираш сама тогава Crazy

# 65
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ама те тия интервюта са задължителни и тук в Германия
Поне мен ме интервюираха при това сама чичото от кметството дето ни бракосъчета

Мен па никой ниЩо не мъ е питал,как може такова неЩо.4увствам се пренебрегната  Crossing Arms Wink
Ми марш да се интервюираш сама тогава Crazy

Късно 4адо,мандалото лопна  Mr. Green Wink

# 66
  • Мнения: 3 423
Ауууу, какви са тия интервюта, бре, мадами?
Мен нито са ме питали нещо, нито са ни посещавали
раzните му там слухари и други гадняри.
Или ако някой нощем е подслушвал скърцането
на леглото ни, току се е откаzал от раzпита.
Доста униzително е това с интервютата.
Пък и какви са тия въпроси, къде е роден баща му.
Като че ли всеки чужденец може нашенските
Угърчин, Търговище и други подобни да zапомни и проиzнесе.
Ега ти и бюрокрацията, ега ти и романтиката.

# 67
  • Мнения: 404
И ние ходихме на интервю и там трябваше да носим снимки, писма, картички и т.н  Тях никой не ги погледна.  дадоха ми виза без проблеми, даже аз не трябваше да ходя, ами мъжа ми сам отиден да я вземе.

Като дойдох тук ме водеха conditional permanent resident до края на втората година.  След това трябваше да попълня документ с който да потвърдим че живеем заедно, представихме обща банкова сметка, акт за раждане на детето.  Свалиха ми условностите и трябваше да чакам още една година за да подам молба за гражданство.  Тоест, в Съединените Щати закона е; да си живял в страната 3 години, и да си бил женен за гражданин за минимум 3 години.  Никой не ни е проверявал дали сме заедно.  Сложничко е и през цялото време се искат пари.

# 68
  • Мнения: 2 032
Доста униzително е това с интервютата.
Може и да е унизително, но е начин за отсяване на някои фиктивни бракове.

# 69
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
До колкото зная в Англия(много близьк мой приятел беше женен там),трябва да се мине една година ,или бяха 3 newsm78,ух не помня ,за да се полу4и гражданство.
Ами и мен все по сметка ме искат Mr. Green,оЩе пове4е от както сьм се полуразвела Mr. Green,хем сьм хубава hahaha,хем умна  Crazy(както каза Фиданката).Хем и дете имам няма да се потят да си правят тяхно Mr. Green,пьк и сьм млада Mr. Green.Та зна4и накрая ,ако реша да се женя  те от мен само ,Ще имат сметка,аз не Crossing Arms,аааа............................ Confused

# 70
  • Мнения: 1 630
Внимавай, моля те много, ако си се решила на тази стъпка. Навсякъде в Европа е много затегнато положението и правят много проверки, особено ако преди да се омъжиш не си живяла в същата страна.
Най-безопасно е ако живеете заедно, дори и да и фиктивен брака. Иначе, поне според мен е много голям риска.

Каквото и да си решила успех

# 71
....,трябва да се мине една година ,или бяха 3 newsm78,ух не помня ,за да се полу4и гражданство.
...
Аз мисля, че са 3 при последанат им промяна Rolling Eyes (това за тия дето за женени/омъжени за тукашни), за останилите прибавали законно с лърк пърмит или Бизнес виза е 5 години.

# 72
  • Мнения: 208
Аз се омъжих по любов и по сметка ( има ли такъв вариант?????) newsm78

С мъжът ми се запознахме в университета  в USA и беше любов от пръв поглед. Бяхме заедно непрестанно, но аз работих като робиня за да мога да си плащам таксата за обу4ение а и не бях виждала моето семейство от 4 години....с други думи бях в много тежка и депресираща ситуация . Така 4е той реши да ми помогне и след около 11 месеца ми предложи да се оженим, но аз изобщо нямах намерение да се женя толкова рано ( на 23 години). Но като се замислих, си рекох защо пък не....след като се оби4аме и живеем заедно newsm78...След като казах на родителите си, те бяха много доволни от моето решение, особенно защото знаеха 4е ще ме видят скоро. Така и направихме, аз вътрешно бях много притеснена, защото не исках да си представям развод. След като подписахме брак, живота ми се обърна на 180 градуса.....Консулът в България се оказа голям приятел на мъжът ми и си полу4их зелената карта след 3 седмици( обикновено отнема толкова време за background check от FBI) След това вместо да плащам $5,600 на семестър, на мен правителството ми плати $3,000 на семестър Heart Eyes..най-важното е 4е видях семейството си. В момента сме все още заедно и много щастливи.... Hug

# 73
  • Мнения: 208
Ааа, забравих да напиша, 4е след като получих американският си паспорт, мъжът ми постоянно ме бъзика защо все още не съм подала документите за развод. Joy

# 74
  • Мнения: 532
И мен ме бъзикат, че съм се омъжила по сметка  Crossing Arms
Тези хора очи нямат ли, каква ми е сметката, я колко съм ги наредила  smile3512
Все за облаги от брака ни ме питат, за които аз дори и не съм се сетила  newsm78
Съжалявам, че не мога да помогна.
Само да кажа, че много често сметките излизат "без кръчмар", колкото и да пресмяташ  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт