Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 29

  • 43 167
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 630
Момичета по Star TV Turkey дават "Super star life" . Видях интервю с  Халит Ергенч и с нашата Надя с някакъв младеж. Но  нищо не разбрах!Пуснете си го, може пак да ги дадат! Peace

 http://www.startv.com.tr/CanliYayin.aspx

# 46
# 47
  • Мнения: 1 863
  Добро утро, момичета!

Пак горещ вторник, за сега с тези епизоди няма да се налага ТЕЦ-а да заработи скоро! newsm78
Ама този Явуз защо постоянно иска да ме накара да го намразя!? Аз му викам - недей, той пак ...... аааааааааа, ще го #2gunfire накрая! И Китка не може да излезе от образ на съпруга!  Mr. Green На тези Моранови някой им е направил черна магия! #Crazy
Да викнем някоя циганка да им бае, та да влязат в правия път! #Cussing out




Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 12:08 от Tanya_M

# 48
# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 1


Кой ли е този до Нургюл?

# 52
  • София
  • Мнения: 55
  HugТаня М,побъркваш ме с тези снимки на Мурат. Точно такъв го харесвам - замислен, ядосан и в черно!!! Laughing Hug
 А за снимката на Нюргул в кафеникавата рокля - нямам думи. Що за имидж й изграждат ?!?! Тя и без това има доста вулгарна физиономия, според мен, разбира се.

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 17:21 от Michona 42

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 55
 :  bouquet Алианс, целувки за тази снимка на Мурат. Ето, това е мъжът с голямо М. Hug

# 55


Michona  ей така бесен ми е най-на сърце специално за теб !

# 56
  • София
  • Мнения: 55
Алианс, ще ми докарате някой инфаркт на тия години! Хиляди прегръдки и спокоен уикенд!

# 57
  • Мнения: 1


Michona 42, специално за теб, за да избегнеш инфарктните ситуации. Тук Саваш май си е глътнал езика, сигурно защото е видял Нургюл с кафявата рокля. smile3532 smile3521
Само не знам дали я гледа на живо или е попаднал на снимката. newsm62 smile3534

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 17:56 от hiacint

# 58
  • Мнения: 7
Аз го харесвам най-вече така, с блеснал поглед и красива усмивка Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1


Ех тази вулгарна Нургюл бе, в какви ли не превъплъщения я виждаме, и все да ти вземе ума и да й се възхищаваш.

Общи условия

Активация на акаунт