Акне-дерматолог/козметик

  • 6 020
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 635
А да ми препоръчате нещо за пъпчасващ нос на 12-годишно момче? newsm78 На този етап предпочитам нещо за почистване по-скоро(профилактика), мисля, че проблемът не е още за лечение...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
В София препоръчвам винаги д-р Вилма Михайлова, защото я познавам лично и съм във пълна възхита от нея - както като човек, така и като лекар. Нейният тел е 08888854834. Собственик е на хомеопатичен център "Хирон", който се намира на ул. "Евлоги Георгиев" 72 (близо до Централна Гара). Тя е бивш педиатър (завеждала е детско отделение), специализирала е и в Индия.

И ние сме пациенти на Михайлова. Малка корекция. Адреса е Евлоги Георгиев № 74. Намира се между Военна академия и Орлов мост. Телефона на мед.център 843-14-03. В момента д-р Михайлова не е в страната. Ще се върне след 20-ти.

Като гледам що народ споделя проблема искате ли да я поканим на обща консултация. Срещу 5 лв. вход например? Темата ще бъде "Акнето -  Причини и методи за отстраняване."  А вече ако има строго индивидуални проблеми не пречи пак да се направи личен преглед.

Моя приятелка беше при нея (на една такава обща среща) и си оправи кожата. А беше пъпка до пъпка.

Козметика мога да препоръчам. Изцяло е натурална, но малко по-скъпа. Нали се сещате. Произхода е Нова Зеландия.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 336
Shoni, тези изследвания ги назначава ендокринолог.

# 18
  • София
  • Мнения: 625
аз съм на 26 а не искам да ви кажа какво акне имам.Пуснах в "Красива мама" един въприс по тази тема! Става въпрос за д-р Мая Танчева дерматолог и козметик. Чела съм доста добри неща за нея........Но изписвала антибиотици SickТа за това попитах ако някой знае.....
А за хомеопатията сериозно ли помага при пъпки???

# 19
  • Мнения: 326
А за хомеопатията сериозно ли помага при пъпки???
Сериозно.
Досега не съм чула някой метод да е излекувал пъпки. Алопатията ще ти изпише някой кортикостероиден крем, за да ти ги скрие (с което обаче ги пъха на по-дълбок слой и си правиш големи бели) или ще каже, че е на хормонална основа и ще ти предложи хормони (това пък да си играеш с хормоните също не е за препоръчване). Хомеопатията просто ще ти ги излекува.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 336
Наистина има различни причини за появата на пъпки!Трябва да се лекува причината , а не самите пъпки.Те са симптом, че нещо не е наред, както кашлицата е симптом, че има чужди тела в дробовете.Тогава ние лекуваме дробовете от чуждите тела ,а не самата кашлица.Нямам нищо против хомеопатията, но е важно да разбереш какво причинява появата на пъпки!

# 21
  • Мнения: 326
Като гледам що народ споделя проблема искате ли да я поканим на обща консултация. Срещу 5 лв. вход например? Темата ще бъде "Акнето -  Причини и методи за отстраняване."  А вече ако има строго индивидуални проблеми не пречи пак да се направи личен преглед.
Като се има предвид колко е ангажирана едва ли ще се навие. Но иначе като идея не е лошо. Между другото тя изнася семинари редовно в центъра. Можете да се обадите на посочените тел и да питате дали ще има семинар за този конкретен проблем.
Наистина има различни причини за появата на пъпки!Трябва да се лекува причината , а не самите пъпки.Те са симптом, че нещо не е наред, както кашлицата е симптом, че има чужди тела в дробовете.Тогава ние лекуваме дробовете от чуждите тела ,а не самата кашлица.Нямам нищо против хомеопатията, но е важно да разбереш какво причинява появата на пъпки!
Абсолютно съгласна, че трябва да се търсят причините. Само малко доуточнение. Причините не са микроорганизмите или хормоните. Хомеопатията изследва защо точно теб, в точно този момент са те "нападнали". Нали около теб има и други хора, които дишат същия въздух? Защо само ти започна да кашляш? Защо са ти се разбутали хормоните и си пъпчасал целия? Кое е онова нещо, което е предизвикало увеличаване на тестостерона или който и да е друг хормон. И хомеопатът започва да те разпитва за много лични и дълбоки неща, за да разбере кой е източника на твоето страдание.

Общи условия

Активация на акаунт