Какво стана с Миз?

  • 1 103
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 116
ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...
Дано вече всичко да е наред, новините другата седмица да са добри и ще си чакаме луканката, не е нужно да я търсиш и домашна става Wink

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз даже не съм и знаела 4е имаш проблем - дано вси4ко да е зад гърба ти , и да се възстанови6 бързо .по4ерпката няма да избяга = важно е да си добре  Wink

# 17
  • Мнения: 1 909
  love001


 бон апети, да вдига6 левкоцитите

ето една черпня от мен :



 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 220
аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Heart Eyes, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...


Дано се разминеш с химиотерепията, пък после ще доуточняваме черпнята!!!

# 19
  • Мнения: 2 825
Миличка, дано се размине хомеотерапията и само хубави новини да има за напред  Hug Heart Eyes

# 20
Ще си чакаме луканката Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт