Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 49

  • 45 862
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 288
Директора на Инджи се казваше Емир

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 3 371
Привет , Перлички !  bouquet
Сома  Heart Eyes благодаря ти за грижите за нашата темичка ! Hug


Тези дни имах много работа , но покрай нея и срещи с любими приятели , които много обичам !
Момичета , имате специални поздрави и целувки на нашата Лорка ! Hug Много е заета и няма време да се включва , но ни чете редовно ! Peace
Много искам да ви благодаря за всички красоти , които сте направили за темата - прекрасна музика ,  страхотни стихове , много интересни новини , красиви колажи .... изобщо за всичко !

Днес е много голям празник - Св. Мина - закрилник на дома и семейството ! Пожелавам ви да ви закриля - вас и всички , които обичате ! Честито на всички , които празнуват , както и тези , които се казват Мина , Минчо , Виктор и Виктория !
Вярвам , че ако на този свят ден всички заедно се помолим за Андрей Баташов , ще му дадем малко и от нашите сили и положителни мисли , за да се пребори и да продължи да ни радва ! Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 0
Сома , dterziiska , благодаря ви момичета за чудесната компания и романтиката в картинки и красива музика! newsm51 newsm51 newsm51
Толкова добре ми се отрази!Днес се разделихме с едни много скъпи на сърцата ни хора.Бяха ни на гости и бях доста тъжна ,че трябваше да ги изпращаме, но сега се поразсеях ,благодарение на вас.  love001  love001  love001
Преди да стана ,че моите мъже се сърдят ви поздравявам с едно от любимите ми  клипчета с някои от тъжните , но много силни моменти от филма на нашите сладури на фона на страхотна песен - No me ames



Боже , толкова са сладки!!!


Лека нощ , мили момичта!


# 20
# 21
  • Мнения: 167
Директора на Инджи се казваше Емир
Ако знаеш калко се напъвах да се сетя Joy Безценна си. Hug
Да продължим вълната от хубава музика - http://www.youtube.com/watch?v=NMUxSFqQIn0

# 22
  • Мнения: 3 371
 sinq laguna ,  Heart Eyes толкова се радвам , че имаш повече време за темичката ни ! Много ми липсваше ! Hug А Марк Антъни ми е много любим ! Peace
 dterziiska ,  Coma ,  Heart Eyes Heart Eyes Благодаря , благодаря ,благодаря ! Страхотни клипчета , а за инструментала - нямам думи ! Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 5
vikktory,от тези стихове ми спря дъха,божествени са,сякаш универсални, писани за всички.Прочетох ги на всички приятели  bouquetще си отворя една папка и ще чета тези бисери.НЕВЕРОЯТНА СИ-картина и стих такова единство.
S laguna,dterziiska, gospovata,coma на този празник на всички желая здраве и поднасям моите огромни благодарности newsm51

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 03:43 от 1957rumi

# 25
  • Мнения: 5
дтерзииска ,благодаря за клипчетата и за инфото към линка" Забранена любов".Аз гледах целия сериал.Киво е все по-добър,но не ме плени, както в" Перла"-няма го блясъка в очите,няма я химията,която витае около Сонгюл и него.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 074
Добро утро. Във филма "З.Л." във втори сезон - между Къванч и Берен има повече химия отколкото в Перла. Целувките са истински и дълбоки. Но Перла е първата любов на повечето фенки. А първата любов както знаем - ръжда не хваща. По важното е да има хубави сериали и ние да сме тук.

# 27
  • Мнения: 0
vikktory Прекрасно е ,че пак имаме възможност да се
насладим на страхотните ти колажи и стиховете,които избираш
  mrstraetz

Не спирай да се изразяваш по този начин,плийз newsm26
Много липсваш в темичката и се надявам все по-често да мяташ по нещо
вълнуващо и незабравимо.Дерзай!!!





http://www.pozitivnoto.info/2009/10/momcheto-s-pironite-prikazka-za.html


 smile3558

# 28
  • Мнения: 3 371
Перлички , минавам като бързия влак , нямам никакво време , а много ми липсвате ! Hug
Надявам се съвсем скоро да започне "Забранена любов " - вече нямам никакво търпение ! Аз съм глледала само някои епизоди , но мисля ,че в този филм Къванч е много , много по- добър , отколкото в Перла , личи си израстването му като актьор !
Благодаря на всички за вкусотиите , мятам ви едни обяд и хуквам на работа ! Желая ви усмихнат , слънчев и успешен ден ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 167
"Забранена любов" в БГ ефира ли?

Общи условия

Активация на акаунт