Сатирични форумски номинации 2010

  • 13 475
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И аз се включвам.


Властелинът на словото ИрПуц
Гладиатор Поци,Ddragon
Лигата на необикновените Ужаси,мистерии,трилъри
Смело сърце Тайна
Красив ум Бианка
Хари Потър и форумския призрак Мимето!
Пържени зелени домати "Не е петъчна" на Прасе в Анцуг
Лице назаем Джеронимо
Матрицата Just Avva
Заразно зло therese

  • Оскар за цялостно творчество Джеронимо,Бианка





# 46
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Изгубени в превода - краси.мира
Гладиатор - Девиатор
Лигата на необикновените - Ти какаво сготви? Снимай покажи!
Джекил и Хайд - Deliusion
Две димящи дула - Viliko vs. всички останали, Djane срещу стеснителните на шампоана
Красив ум - Василиса Умница
Титаник - Номинации 2010 - опит първи / Г.Медуза
Лице назаем - pina
Матрицата - краси.мира, tanyatais
Заразно зло - Find Nemo

# 47
  • Мнения: 5 940
Властелинът на словото – правописен гуру - crazy chicк

Лигата на необикновените – безтокчести и римуващите

Смело сърце - Бояна

Красив ум – Ескарина

Лице назаем Dona , 10 c's

.
Заразно зло - макаренковата  дружина в "Нашите деца"
    
    * Личен Оскар - ЧеКа, защото ми е най- симпатична  Laughing
Номинациите ми  са само върху наблюдения основно върху един подфорум

# 48
  • Мнения: 4 678
Властелинът на словото.... Шев но мор
Гладиатор........... Ddragon
Лигата на необикновените............' Как тренирах'
Смело сърце ..............Не тази вечер, Жозефина!!!
Красив ум .........Василиса
Хари Потър и форумския призрак....... Смарти
Пържени зелени домати............ Кам
Лице назаем ...............Марадона
Матрицата ................Минзохар
Заразно зло............... Вълкът

Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 12:36 от Поци

# 49
  • София
  • Мнения: 1 783
    Изгубени в превода - Бояна, в частта "потребители, които все искат да кажат нещо умно, но не им се получава"
    Властелинът на словотоcrazy chicк, Алиса, Кейси
    ГладиаторВълкът с дълъг ник, Дедо
    Лигата на необикновените – Тази година, без съмнение Споделете


    Смело сърце - Ivonska, Вълкът с дълъг ник
    Две димящи дула - Г-жа Мафани срещу "старите"; Катюнгелче срещу Ивонска; катюнгелче и г-жа Мафани стрелят в кръг
    Красив умРокси, Василиса-Умница, Анда

    Титаник - Горгоната Медуза, Erica/или както сега и ник-ът/,  NinoTino /за мое огромно  и лично разочарование/
    Великият диктаторХолограма
    Легенди за страсттаNovember rain, pasinet
    Матрицата - Chanel, Не се сърди човече
    Лице назаем - Фрида
    Чебурашка - Мари я
    Заразно зло - Трещерица, минзухар
    • Оскар за цялостно творчество  - ellyst, Dona
      • Личен Оскар - Де Ваня, Бианка





    [/list]

    Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 08:21 от Имелда Маркос

    # 50
    • Мнения: 16
    Много ми е интересна темата, въпреки, че не се ориентирам...Имелда, кои са " старите", че съм от новите и докато навляза Laughing

    # 51
    • до Бургас
    • Мнения: 100
    Властелинът на словотоCrazy chick
    Вечната АмбърShantalche
    Джекил и Хайд - Delusion
    Мисия Лондон - Delusion
    Смело сърце - Vagabond; Crazy chick
    Две димящи дула - Ivonska vs Катюнгелче; Viliko срещу всички
    Красив умCrazy chick, 10c's
    Титаник - Първата тема за Номинации 2010 на Г. Медуза
    Великият диктаторМинзухар; Ivonska; Как Сийка
    Легенди за страсттаNovemberRain
    МатрицатаКраси.мира; Не се сърди, човече
    Заразно зло - Lady of the roses; Не се сърди, човече; Viliko

    # 52
    • Мнения: 763
    Властелинът на словото - Бояна, Бу, crazy chicк

    Гладиатор – Девиатор, Немо

    Лигата на необикновените – поетите

    Джекил и Хайд -  Delusion

    Мисия Лондон - jabata gil

    Красив ум –  Birdsflu, 10'c, Saule, Жозефина, Aнн Шърли

    Смело сърце - Andariel, Мафани

    Чебурашка - Shantalche

    Великият диктатор - Как' Сийка, Кейси

    Легенди за страстта – Delusion

    Матрицата – November rain

    Заразно зло - Вилико

    Форумски енциклопедист - jp

    # 53
    • Мнения: 15 619
      Заразно зло - Вилико
       
      • Личен Оскар -  Деликатното момиче


         

      # 54
      • Мнения: 3 903
      Изгубени в преводаViliko
      Властелинът на словото Джуличка (само в положителния смисъл)
      ГладиаторLabrador, Pronobis, Nemo (Не ми е Марадона за тая категория нещо, не знам защо),
      Вечната Амбър –  Лу (определено винаги с лак).
      Лигата на необикновените – пишещите в „Събирам забравени жестове”. (Казвате, че и в „Споделете” е така, но аз не съм надзъртала)
      Джекил и ХайдViliko (ще споря с всички ви и след всеки пост ще пишa. И това ако не е пълна лудница… здраве да е).
      Смело сърцеБижу (в положителния смисъл), Viliko (newsm78)
      Две димящи дулаIvonska и Калчетюнге – безспорни победители.
      Красив умВасилиса Умница, Аzzy, Ред 
      Хари Потър и форумския призракЛиска (така и не срещнах този потребител) и Палавата Монахиня
      Великият диктаторМинзухар.
      Легенди за страстта Pasinet
      Шесто чувство Just Avva (Най-малко заради В. Божилов и Н. Лозанова. Няма тайни за нея. Още повече в средите на поп фолка. Но пък си е сладурана въпреки последното)
      Лице назаемDona, labrador, Вълкът с дълъг ник
      Матрицата Марадона (разбира се излят по на-елитния калъп богаташ в частта “идеалЕн съпруг, дървен философ или небрежен тийн”).
      Заразно злоССФ (Неспиращата форумна мода на съчувстващата, праволинейна, образована, грижовна… майка и съпруга на винаги потентен и любвеобилен съпруг с прекрасни родители. Обикновено доста и пътува, езици нЕколко знае, заплата четирицифрена взема, но не с 1 за първо число. А на всичкото отгоре и симпатяЖка. Viva! Само не става ясно що така кисне по цял ден у форума)
      •   Оскар за цялостно творчествоButtinski, Василиса Умница
      •   Оскар за оригинален сценарийВълкът с дълъг ник
      •   Личен ОскарВълкът с дълъг ник , Дедо.

      # 55
      • Мнения: 364
      Изгубени в превода -
      Властелинът на словото –         Crazy Chick, Как'Сийка, Аргун;

      Гладиатор –                                  Labrador, Немо, Третия;

      Вечната Амбър –                         като гледам, по-голяма от мен "фръцла" няма тук. Да бъде   Laughing

      Лигата на необикновените –     Размяна на коледни картички, Кръшкачите от темата на Немо;

      Джекил и Хайд -                           "Драмата" на измислените Андреа/Нико при бременелките; Много долно, та чак гнусно.

      Мисия Лондон -                            vl;

      Смело сърце -                               Приятно ми е - Богиня! , Crazy Chick, Трещерица;

      Две димящи дула -                      viliko vs. Delusion в темата на домакини срещу кариеристки;

      Красив ум –                                  Пасинет, Г-жа Мафани, azaf ;

      Чебурашка -                                  Lady of the roses; P054 GRL също ми прави впечатление;

      Хари Потър и форумския призрак–

      Пържени зелени домати –          Мария85 и нейното градинско парти;

      Титаник -                                       "Счупих го" (темата за счупения полов член, която изчезна почти мигновено);

      Великият диктатор –                  на мен толкова много ми размахват пръст, че никога не мога да ги запомня поименно, дори и да се старая;

      Легенди за страстта –                 November rain, Ecstasy, mia71;

      Шесто чувство -

      Лице назаем -                               Chanel, Приятно ми е Богиня!, Бижу;

      Матрицата –                                  краси.мира;

      Заразно зло -                                 всички драматични диалози от типа "старата вражда ръжда не хваща";




      Оскар за цялостно творчество -     Темата против промените в закона, засягащи ГМО, Благотворителния Форум- и не само по Коледа;
      Личен Оскар -                                     Azzy, Богиня, Мишел Обама (stasi) и hrisko11- за де се видя с тях, винаги ще прелетя хиляди километри;
                                                                    Мадам Мираж, която много ми липсва.

      Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 10:30 от Лили - Лу

      # 56
      • Мнения: 451
      Аз тъй, набързо - за единия принос (някои са малко ретро, но таз' година чета крайно спорадично и карам на спомени):
      Изгубени в превода - "баи дъ леи", Mma Ramotswe (не слага точки).
      Властелинът на словото – Василиса Умница, crazy chick, Клонка.
      Гладиатор – Марадона.
      Вечната Амбър – $hantalche, November Rain, Djane (с уговорката за ирония, нали).
      Лигата на необикновените – "Без грим, без токчета, без ролки", Парфюмните ценители, Фотография.
      Джекил и Хайд - Ксения/Delusion, $hantalche.
      Мисия Лондон - Кейси.
      Смело сърце - azaf.
      Две димящи дула - Как' Сийка vs Гос'жа Мафани.
      Красив ум – сrazy chick, Василиса Умница, Как' Сийка.
      Чебурашка - Не ги знам тазгодишните...
      Хари Потър и форумския призрак – Сопрано.
      Пържени зелени домати – azsa и Сие и въплъщенията им (Пепеляшки, Мимета и Бог знае още какво).
      Титаник - azsa, пълната промяна на autumnsphere.
      Великият диктатор – Вълкa, минзухар.
      Шесто чувство - Вълкa, Как' Сийка.
      Лице назаем - Мария Лу, 10 c's, Лили-Лу.
      Матрицата – краси.мира, $hantalche.
      Заразно зло - чукчата - писатель, МОЛ-ът.
      Оскар за цялостно творчество - Василиса Умница, crazy chick, Dona.
      Оскар за оригинален сценарий - "Егоизъм е да си купи Лонжин,а на мен Луч." - Chanel

      Лични Оскари (станаха като за Малините, ама пък те нали са негативни, уж?...):
      Треперете, аматьори (кулинарни)! - лулу!, Lois, Роца.
      Блогъри - Felicidad, Мария Лу.
      Bridget Jones и заешката опашка - the Дорис.
      Buffy, The Муньо Slayer - Shirley-Ann.
      Diamonds are a girl's best friend  - Azzy, hrisko11, Приятно ми е - Богиня!.
      "If a picture is worth a thousand words, a scent is worth a thousand pictures."- densi, Mims*, Pixie.
      "You can have anything you want in life... if you have the boots for it." - Chanel.

      # 57
      • София
      • Мнения: 3 407
      Властелинът на словото – правописен гуру - пише или правилно, или на правилни места, или двете заедно. Не е задължително да е приятен. - Калина, Рокси, Алиса;
      Гладиатор – положителна номинация за изтъкнат и неустоим форумски левент, оцелял на кървавата женска арена. -Разбира се- Марадона, пронобис и Лабрадор;
      Вечната Амбър – красива, поддържана и винаги с лак, тя е еманация на женската прелест и се старае да го покаже на целия свят. Шанел, Богиня и Лили лу /Как да се побера в три бройки, как?!?
      Лигата на необикновените – положителна номинация за форумска групa, успяла да съхрани едновременно общия си интерес и добрия тон. - Аз харесвам необикновените хора и установих, че една част от моите необикновени форумски любимци имат обща точка- любовта към обувките с предводител Мадам Мираж /и на мен ми липсваш!/
      Джекил и Хайд -  всички популярни форми на форумска психопатия и шизофрения. Изкушавам се, но няма да номинирам.
      Мисия Лондон - потребител, за когото българите са гнусни и зли, но, слава Богу, той не е един от тях.
      Смело сърце - положителна н-я за потребител, който винаги храбро изказва и защитава позицията си, колкото и масово непопулярна да е тя. -Богиня, Шанел и Марадона
      Две димящи дула - тлееща жарава, буря в чаша вода или откровен дуел - с просъсквания, подфорумски брожения и модераторски метли. Сочен скандал, с други думи.
      Красив ум – положителна номинация за оригинален мисловен поток, за интелигентно присъствие и за умерено виртуално поведение. Потребител-мечта. Лабрадор, пасинет и асаф
      Чебурашка - новак на годината, блеснал специфично – я с ярко озарение, я не...
      Хари Потър и форумския призрак– астрални форумски проекции, които всеки споменава, но малцина знаят кои са и дали съществуват изобщо. ТС, Лиска и мама Кенга
      Пържени зелени домати – най-паметната пързалка /тема-измислица/ от катерушките на покойния подфорум ДиС.- Мимето, разбира се;
      Титаник - корабокрушение на годината /на цяла тема или на отделен персонаж/.
      Великият диктатор – строг обществен деятел с гражданска съвест, който ще те посочи строго, ще те смъмри и ще те смаже с някой уики-линк. Жози, ивонска и Биби
      Легенди за страстта – номинации за технически грамотни и дълбоко просветени в любовното изкуство, както и за теми-Кама Сутра. Пасинет, Марадона и Шанел
      Шесто чувство - вижда невидимото, чете непрочитаемото и винаги знае всичко за всеки. Дали е клюкар или просто проницател, е неясно. -За форумски отлично информирано и лице номинирам Жози
      Лице назаем - положителна номинация за впечатляваща форумска визия и цялостен стил. Бабилия, Шанел и Богиня
      Матрицата – изляти по класически калъп – идеална съпруга, буден гражданин, изкусителна красавица, дървен философ или небрежен тийн. Красимира, шанталче и екстази в ролята на идеална съпруга и изкусителни красавици
      Заразно зло - непоправим форумски микроб, лепкав и досаден. Може да е личност, но може и да е форумска мода. - 'Запис"

      Оскар за цялостно творчество - положителна номинация за потребител или група потребители, допринесли по забележителен начин за ползата, интереса, смисъла или забавата от форума. -Всички мои любимци, които до ден днешен мотивират присъствието ми тук. Шанел, Бабилия, Белинда, Ред, Бояна, асаф, НСЧ, Калина, Алиса, трещи, Сийка, марадона и С., пронобис, Лабрадор, Рокси, Жози, палмира, Клонка, Крейзи, Мадам Мираж, Богиня, Лили Лу, Смартолина, пасинет, ивонска, минзухарева, Радостина, Василиса, Додо, Бианка, Бърди, Вълк, Бижу, Дона и още и още, толкова много, простете, че не мога да изброя всички, които нито могат да се поберат в номинациите, нито в категориите, номинирам ви за луди глави, с остър ум и чувство за хумор, благодаря за удоволствието от общуването с вас!
      Оскар за оригинален сценарий- положителна номинация за безценно попадение: фраза, тема, идея, каквото и да било, стига да е незабравимо.
      Личен Оскар - ваша лична категория, в която държите да номинирате по ваши лични причини. Няма да участва в гласуване и анкети.- Всичките ми номинации, предпочитания и любимци са лични.

      Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 11:31 от Azzy

      # 58
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Властелинът на словотоthe Дорис, Василиса Умница и crazy chick
      ГладиаторDave Lombardo
      Джекил и ХайдDestiny, но и всички превъплъщения на Мария, Прасето в анцунг и Нещоси там в прашки.
      Мисия Лондон - Destiny
      Две димящи дулаИвонска и Катюнгелче. Искри прехвърчат между Бижу и Марадона, но няма да ги номинирам, още не са готови.
      Красив умКЛОНКА, buttinsky, Birdsflu
      ТитаникБорис и неговите безкрайни опити да заобикаля бана си. Ако се направят, че не го виждат, държи да каже „Бау” в подфорум Правила.
      Пържени зелени домати –Тук освен да номинирам двете теми, които съм чела, благодарение на линкове в Смешките – Счупих го! и Сексуалните техники на различните народи /не претендирам за точност на заглавието/

      Оскар за цялостно творчество ще връча утре. Кутията ми е празна и в очакване.

      Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 19:05 от Де Ваня

      # 59
      • Мнения: 4 569
      Изгубени в превода - авторката на ри баш тука.Не знам коя е,но  smile3544

      Властелинът на словотоalbo

      Гладиаторsote-full

      Вечната Амбърпишещите в лачената тема

      Лигата на необикновенитеТортените мацки и Римуващите.


      Джекил и Хайд - Мария85,Прасе в анцунг


      Мисия Лондон - simplyaven


      Смело сърце - Лейдито на розите


      Две димящи дула - пишещите в темите за Малинки,коментарната на тази


      Красив ум Ред Велвет

      Чебурашка


      Хари Потър и форумския призракЛиска,ксения


      Пържени зелени доматиСексуалните техники в различните народи,темата за Халил,темата за кърменето в ДиС.

      Титаник - изтритата тема Мръсно или мръснишко е следното нещо?


      Великият диктатор

      Легенди за страстта Мариянкаа,вилико


      Шесто чувство - Делюжън

      Лице назаем - Ескарина,Мимина,ЗлаВещица,Пина

      Матрицатавилико


      Заразно зло -vl


      • Оскар за цялостно творчество -

        • Оскар за оригинален сценарий-

          • Личен Оскар -Ескарина,Мимина,ЗлаВещица,Пина




      Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 16:49 от Естел

      Общи условия

      Активация на акаунт