Сатирични форумски номинации 2010

  • 13 489
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 547
В крайна сметка реших да допълня категорията си "Матрицата" със събирателен образ, характерен и любим. Това са "мамите" на принцове и принцески, които говорят на "мила", разстройват се от зли "свекита", тревожат се за здравето на "детенце", разменят рецепти за руска салата и разхождат бляскави подписчета с трогателно летоброене "Влюбени сме от...". Ето от таз матрица излизане няма, да.

# 121
  • Мнения: 3 447
Мъжете също подлежат на оматричване, не забравяйте  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 763
В категорията Личен оскар искам да номинирам Бу и Василиса-Умница.
И двете спечелиха уважението ми с това, че използват форума за създаване на добри инициативи като по този начин пазят добрия му дух .

# 123
  • Мнения: 419
В крайна сметка реших да допълня категорията си "Матрицата" със събирателен образ, характерен и любим. Това са "мамите" на принцове и принцески, които говорят на "мила", разстройват се от зли "свекита", тревожат се за здравето на "детенце", разменят рецепти за руска салата и разхождат бляскави подписчета с трогателно летоброене "Влюбени сме от...". Ето от таз матрица излизане няма, да.
Допълването се отнася за твоята номинация, или за номинациите по принцип, защото аз например тази категория влагам съвсем друг смисъл, а и времето за номиниране почти изтече ....

# 124
  • Мнения: 1 547
Допълването се отнася за твоята номинация, или за номинациите по принцип, защото аз например тази категория влагам съвсем друг смисъл, а и времето за номиниране почти изтече ....

Моята, моята лична, върху общите вече нямам права  Grinning

# 125
  • Мнения: 25 691
Номинирам за Титаник неуспешното завръщане на Delusion.  Mr. Green
Дано не съм изтървала срока.  Praynig

# 126
  • Мнения: 1 192
Жалко...

И пак е убава  Flutter

# 127
  • някъде ...
  • Мнения: 37
@Бенджолина - благодаря за неочакваната, но приятна изненада  Hug  bouquet

# 128
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Изгубени в превода - много са, всъщност доста от пишещите завършили средно след 89 г., не се ангажирам с имена. Най-страшното е, че си вярват как пишат правилно.
Гладиатор - Дедо, Девиатор Wink
Вечната Амбър - Nad_tab, Клер (изцяло в положителен смисъл)
Лигата на необикновените - Споделете
Смело сърце - Приятно ми е, Богиня; Isa; себе си Laughing
Две димящи дула - искащи деца срещу решили да пропуснат, домакини vs. работещи, подкрепящи сурогатството срещу противниците му, секцио vs. нормално раждане... и т.д.
Красив ум - Л не С Mr. Green, Isa, Azzy
Чебурашка - November Rain. $hantalche
Великият диктатор - Dona, Дона Флор и нейните двама мъже
Легенди за страстта - Magarcho, Горгона Медуза
Лице назаем - Л не С, dodo_dodo, Isa
Матрицата - краси.мира, Andariel, viliko

Личен Оскар - dodo_dodo, Л не С, Isa, Azzy, Coeur (Жози), Василиса, Бърди, Рокси, Asaf, Палмира, Клер, Nesiha... и страшно много други, които със сигурност пропускам, но за сметка на това пък всеки ден с удоволствие общувам Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1 547
Наминавам само да напомня, че в полунощ каляската ще се обърне в тиква, тоест номинациите - в необратимо точни цифри.  Mr. Green

Който ще излъчва фаворитите си, да го прави до нула часа, след това гласовете няма да се зачитат. Благодаря за вниманието.  Crazy

# 130
  • Мнения: 2 356
Смело сърце - Катюнгелче, Мафани.
Две димящи дула - София срещу провинцията, Има ли прераждане.
Пържени зелени домати - темата за пробиването на зърната преди кърмене.
Шесто чувство - Смарти.
Заразно зло - Ивонска, viliko.
Личен Оскар - denis_d, която е ангел информатор в Искам бебе.
Оскар за оригинален сценарий - Тегобите на една домакинА.

# 131
  • Мнения: 5 710
Номинирам за Титаник неуспешното завръщане на Delusion.  Mr. Green
Дано не съм изтървала срока.  Praynig

Не си, ама не трябваше така. Трябваше някак интуитивно да се получи, както беше с Делюжън.
Аз поне предвидих, че ще има следваща инкарнация на Ксения, но трябваше малко да я оставиш да се поразвихри, за да я открием по честен път  Grinning

# 132
  • Мнения: 4 767
Да си допълня номинациите преди каляските да отидат по дяволите.

Изгубени в превода - Tumba-lumba
Смело сърце - jam

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 23:32 от jp

# 133
  • Мнения: 4 892
Красив ум - jam
В "смело сърце" също я номинирам.

# 134
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
elfi4ka я слагам редом с Djane при Амбърската номинация докато каляската е все още тук.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт