Черен списък на стоматолозите

  • 482 790
  • 868
  •   4
Отговори
# 345
  • Мнения: 647
Ох,не знам вече какво да кажа. От дете имам проблеми със зъбите. И какви ли не случаи съм имала. Привличам ли ги newsm78 .Вечно проблеми с мен. То не беше в Пловдив, то не беше в София. Дано скоро не ми се налага да ходя  Simple Smile

# 346
  • София
  • Мнения: 78
Слагам в черния списък Маргарита Даракчиева от София. Лекува ми няколко зъба, умъртви един, който се оказа, че не е запълнила качествено и стана гранулом и добре, че отидох за второ мнение при друг стоматолог, човекс го прелекува качествено, но се оксза, че и другите зъби са ми работени некачествено, разровила и наплякала с мистрията... Мърлява работа! То и в кабинета, пардон, денталната пратика като влезеш и ти става ясно, но човек, макар и късно, се усеща.

# 347
  • Мнения: 9
Ако можех, в Черния списък на стоматолозите в България, на първо място бих класирала д-р Димо Димов - Редута дент, София. Виждам, че изказва мнения по форумите, моят съвет е, не си поверявайте никога зъбите в неговите ръце. Пломбите, които ще ви направи, после задължително ще се нуждаят от преправяне, да не говорим, че най-малкото, няма да са с подходящата височина, необходима ви за дъвчене и смилане на храната и ще ви кара всеки ден да ходите, за да си пили и накапва допълнително и това с цел, да си прибира парички всеки ден. А това, че една пломба я прави 3 часа и, че е супер бавен, както и че взима супер скъпо, да не го коментираме. Лабораторията, с която работи, измерва отливките и коронките, все едно дете ги е правило - да ви съвпадне коронка, ще си е жив късмет. Както и при пломбите, ще ходите всеки ден да я преправя и пак да си взима пари и за това. Човека си го е измислил, как да си "пълни гушата". Понятие от калибриране нулево, иначе ако го питаш, как той е голям специалист. Да, ама по изкривяване на ченета и усти, после и изследване с лицева дъга, няма да ви помогне, ако сте били при него. А това, че си е написал, че предлага ортодонтия, няма да го коментирам, изисквайте да представи нужните документи, че я е завършил и си ги проверявайте. Относно хигиената, разбирайте под всякаква критика. Това са разбира се, само малка част от нещата. Ако някой се съмнява в написаното, да заповяда да види устата ми в какво състояние е след него. Направих невероятната грешка, да се доверя на него, да ми смени всички пломби в устата. И накрая (макар, че останаха доста неизказани неща), един съвет от мен, ако ви обещае, че може да оправи даден проблем на зъбите ви, го карайте да се разпише под обещанието, защото после ще ви каже, че няма такова нещо и че той не ви е обещавал точно това или пък, че вие не сте му обяснили правилно, какво точно искате да се случи с даден ваш зъб. Мисля да пусна оплакване, където е необходимо! Определено няма да съм първата...

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 21:26 от Sofiasofia

# 348
  • Стара Загора
  • Мнения: 829
д-р Яна Борисова Дерменджиева-Савова, намира се до Пловдивския университет, след сумати звънене на телефона най-накрая ми вдигна и успях да отида да ми види венците(тогава ми кървяха доста и имаше нужда от почистване на зъбен камък), изчисти зъбния камък, всичко беше наред, погледна 6тия зъб, който ме наболяваше и каза имаш малко кариесче, другия път ела с книжката и ще го направим. Така и стана отидох, предложи да ми сложи упойка, аз и казах нали няма нужда зъбът е умъртвен е няма да ме боли и тя ме погледна и каза ами то като е умъртвен няма как да те боли , и изведнъж каза ти нямаш кариес отиди да си направиш снимки на горния и долния 6 зъб, набързо отидох където ме прати и се върнах при нея, погледна снимката на горния зъб каза няма ти нищо всичко ти е наред и аз я погледна и казах как така ми няма, боли ме,  и тя каза да няма нищо но па долния зъб виждам нещо ще ти кажа доктор да отидеш.( дори не каза какво ми има на долния, впоследствие разбрах от друга зъболекарка, че имам гранулом). В момента още се боря с проблеми във венеца на този зъб, а уж нищо ми нямаше според нея.

# 349
  • Мнения: 151
По повод на колегите, които се включват във този форум и пишат лъжи по мой адрес с скрити имена и профили на "новаци' искам да посоча линк към работата ми, защото когато фактите говорят всички лъжи стават ясни.
https://www.facebook.com/Dr.DimoDimov/
Снимките са мои на мои пациенти и на  всеки който се съмнява в това мога да изпратя огромен мащаб оригинална снимка, която както знаете няма как да се свали от някъде в инет. Моят профил е истински и не крия името си Simple Smile

# 350
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Др. Димов, има бутон да се информира модератора.  Wink

Sofiasofia = д-р Ирена Хасара?  newsm78  Ако е така, защо пишете анонимно, а не като Др. Димов, професионално и с интерес тук в темата? Др. Димов не е от вчера в тази тема, както и други като мен.  Няма нужда да пишете неща за усмивката си с професионални термини, които повечето пациенти си нямат на идея какво означават.  Wink

# 351
  • Варна
  • Мнения: 6 372
Винаги, когато малко познат ми потребител, неактивен, по принцип, се изкаже негативно за някой специалист, регистрирам оплакването, запомням, но не му отдавам такова значение.
Някои се включват за удари под кръста в някоя гилдия само.  Laughing Особено току що регистрирани.
Ако се разрази дискусия, която да ме убеди, или пък вярвам на дадения потребител-тогава е друго.
Да си сложа пак постинга след този на Sofiasofia, че точно оплаквания като на последната изглежат съмнителни, будят подозрение.
На предната страница писах след нея, но понеже оттам е премахната, излиза, че просто съм решила да разсъждавам спонтанно.
Тогава не ми се даваха примери.

# 352
  • София
  • Мнения: 610
SofiaSofia,първо да ви кажа,че аз винаги съм за...когато си ощетен да си търсиш правата.Но...опитвам се да гледам обективно тази ситуация.Виждам някой,който не стои с името и фамилията си,не казва кой е,не представя доказателства и виждам някой,който като му погледнеш страницата се разбира веднага,че това е човек,който работи високо ниво стоматология,старае се да е в крак с новостите и стои със името си тук.
Хайде да поразсъждаваме и другите..ако видите да оплюят някой,но видите негова работа,която доказва,че е кадърен специалист..дори да е сгрешил с нещо,на чия страна сте?

# 353
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
SofiaSofia,първо да ви кажа,че аз винаги съм за...когато си ощетен да си търсиш правата.Но...опитвам се да гледам обективно тази ситуация.Виждам някой,който не стои с името и фамилията си,не казва кой е,не представя доказателства и виждам някой,който като му погледнеш страницата се разбира веднага,че това е човек,който работи високо ниво стоматология,старае се да е в крак с новостите и стои със името си тук.
Хайде да поразсъждаваме и другите..ако видите да оплюят някой,но видите негова работа,която доказва,че е кадърен специалист..дори да е сгрешил с нещо,на чия страна сте?
Нямаше даже нужда да видя работата на Др. Димов. От коментарите му тук ми стана ясно, че си знае работата, следи новостите, готов е да застане зад думите си. За това питах дамата с този ник (а може и господин да е) за повече инфо, от което на всеки незапознат със случая, ще му стане ясно, че нещо има гнило в оплакванията и.

# 354
  • Варна
  • Мнения: 6 372
Мисля, че е време да спрем да се(ни) занимавате със случая!
Оправяйте се помежду си-ще се съдите ли, какво ще правите-ваша работа!
Крайно време е да спрем всички да се занимаваме с този случай! Да не наливаме масло в огъня, независимо на чия страна сме!  Peace

Ии, не мога да се въздържа-актуална снимка в мамата се доказва примерно с вестник, на който се вижда датата.  Laughing

# 355
  • Мнения: 9
Др. Димов, има бутон да се информира модератора.  Wink

Sofiasofia = д-р Ирена Хасара?  newsm78  Ако е така, защо пишете анонимно, а не като Др. Димов, професионално и с интерес тук в темата? Др. Димов не е от вчера в тази тема, както и други като мен.  Няма нужда да пишете неща за усмивката си с професионални термини, които повечето пациенти си нямат на идея какво означават.  Wink

Аз не съм д-р Ирена Хасара, а пациент, потърпевш от д-р Димо Димов. Ще Ви помоля, да не намесвате името на д-р Хасара или на който и да било друг доктор, в нашия личностен спор с д-р Димов. Не ви прави чест, да посочвате имена или да правите предположения в даден случай, без да сте запозната с обстоятелствата, още повече да поставяте знака "равенство". Готова съм да се легитимирам лично пред Вас, във всеки един момент, когато го изискате!

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 16:25 от Sofiasofia

# 356
  • Мнения: 260
Аз пък съм много доволна от д-р Ирена Хасара! Не само, че ми подреди зъбите - тип "холивудска усмивка", не само, че ми коригира центъра на челюстта, който беше почти непоправимо крив, не само, че не ми направи джобове между зъбите или кариеси, при условие, че носих естетични брекети 2 години, ами накрая и моделирането и избелването, което прави, кара много хора, като видят усмивката ми, да си мислят, че съм с фасети- и то правени при някой известен специалист... Аз определено съм щастлива, че живота ме срещна с нея. Реших да пиша в този форум, понеже останах потресена, когато една приятелка ми се обади, на нея сега и предстои поставяне на брекети при д-р Хасара, по моя препоръка и виждайки сама крайния резултат, и тя ми каза какви неща се пишат за докторката. Преди нея, друга моя приятелка е с брекети от д-р Хасара и и предстои сваляне скоро. Тя ми е изключително благодарна, затова, че я запознах с нея... Съжалявам, че не можете да видите крайния резултат на лицето ми, мога само да кажа, че определено няма да съжалявате, ако изберете да се лекувате при нея - тя освен, че е с международни познания в областта на ортодонтията, тя притежава и едно огромно сърце, в което има място за всичките и пациенти...!!!

Сега ми обяснете на мен тогава нещо елементарно - това по-горе е единствения ви коментар преди последните три обиди по д-р Димов. Съжалявам, но не мога да  си обясня как преди по-малко от половин година д-р Хасара ви направи цитирам "холивудска усмивка" и няколко месеца по-късно отидохте при д-р Димов и сте толкова недоволна, та нали ако ви бяха оправени толкова идеално зъбите нямаше да се налага    това! Както и да го погледнем си е чисто заяждане и некоректно отношение към конкуренцията! С такива постове няма как да откажете пациентите на д-р Димов, а само си правите много лоша реклама!   

# 357
  • Мнения: 6 639
Гледам, че някои постове са ,,заметени,,. Д- р Димо беше качил снимки и нагледно беше показал какво лчение е било проведено на пациентката му.  Някои нейни постове също бяха изтрити.  Така се губи връзката , а щом има постове , които се опитват да окалят някого, най- логично е да се даде възможност на отсрещната страна също да изложи аргументите си. снимките на д-р Димов бяха изтрити, което пък отнема възможността на потребителите сами да си направят изводите. Аз за себе си ги направих. И тъй като видях едни напълно объркани писаници от страна на София, смятам че всичко е целенасочено.

# 358
  • Мнения: 9
Аз пък съм много доволна от д-р Ирена Хасара! Не само, че ми подреди зъбите - тип "холивудска усмивка", не само, че ми коригира центъра на челюстта, който беше почти непоправимо крив, не само, че не ми направи джобове между зъбите или кариеси, при условие, че носих естетични брекети 2 години, ами накрая и моделирането и избелването, което прави, кара много хора, като видят усмивката ми, да си мислят, че съм с фасети- и то правени при някой известен специалист... Аз определено съм щастлива, че живота ме срещна с нея. Реших да пиша в този форум, понеже останах потресена, когато една приятелка ми се обади, на нея сега и предстои поставяне на брекети при д-р Хасара, по моя препоръка и виждайки сама крайния резултат, и тя ми каза какви неща се пишат за докторката. Преди нея, друга моя приятелка е с брекети от д-р Хасара и и предстои сваляне скоро. Тя ми е изключително благодарна, затова, че я запознах с нея... Съжалявам, че не можете да видите крайния резултат на лицето ми, мога само да кажа, че определено няма да съжалявате, ако изберете да се лекувате при нея - тя освен, че е с международни познания в областта на ортодонтията, тя притежава и едно огромно сърце, в което има място за всичките и пациенти...!!!
Сега ми обяснете на мен тогава нещо елементарно - това по-горе е единствения ви коментар преди последните три обиди по д-р Димов. Съжалявам, но не мога да  си обясня как преди по-малко от половин година д-р Хасара ви направи цитирам "холивудска усмивка" и няколко месеца по-късно отидохте при д-р Димов и сте толкова недоволна, та нали ако ви бяха оправени толкова идеално зъбите нямаше да се налага    това! Както и да го погледнем си е чисто заяждане и некоректно отношение към конкуренцията! С такива постове няма как да откажете пациентите на д-р Димов, а само си правите много лоша реклама!   
Ами как ли, като сменява повече от 16 пломби и ги прави с височина, която той си иска, а не с тази, която ми е необходима за дъвчене, ето така се разваля усмивка. Добре, че в скоро време ще преправят цялата му поразия и ще махнат от устата ми "перфектните" му пломби Simple Smile

# 359
  • Мнения: 6 639
Аз пък съм много доволна от д-р Ирена Хасара! Не само, че ми подреди зъбите - тип "холивудска усмивка", не само, че ми коригира центъра на челюстта, който беше почти непоправимо крив, не само, че не ми направи джобове между зъбите или кариеси, при условие, че носих естетични брекети 2 години, ами накрая и моделирането и избелването, което прави, кара много хора, като видят усмивката ми, да си мислят, че съм с фасети- и то правени при някой известен специалист... Аз определено съм щастлива, че живота ме срещна с нея. Реших да пиша в този форум, понеже останах потресена, когато една приятелка ми се обади, на нея сега и предстои поставяне на брекети при д-р Хасара, по моя препоръка и виждайки сама крайния резултат, и тя ми каза какви неща се пишат за докторката. Преди нея, друга моя приятелка е с брекети от д-р Хасара и и предстои сваляне скоро. Тя ми е изключително благодарна, затова, че я запознах с нея... Съжалявам, че не можете да видите крайния резултат на лицето ми, мога само да кажа, че определено няма да съжалявате, ако изберете да се лекувате при нея - тя освен, че е с международни познания в областта на ортодонтията, тя притежава и едно огромно сърце, в което има място за всичките и пациенти...!!!
Сега ми обяснете на мен тогава нещо елементарно - това по-горе е единствения ви коментар преди последните три обиди по д-р Димов. Съжалявам, но не мога да  си обясня как преди по-малко от половин година д-р Хасара ви направи цитирам "холивудска усмивка" и няколко месеца по-късно отидохте при д-р Димов и сте толкова недоволна, та нали ако ви бяха оправени толкова идеално зъбите нямаше да се налага    това! Както и да го погледнем си е чисто заяждане и некоректно отношение към конкуренцията! С такива постове няма как да откажете пациентите на д-р Димов, а само си правите много лоша реклама!  
Ами как ли, като сменява повече от 16 пломби и ги прави с височина, която той си иска, а не с тази, която ми е необходима за дъвчене, ето така се разваля усмивка. Добре, че в скоро време ще преправят цялата му поразия и ще махнат от устата ми "перфектните" му пломби Simple Smile

София, всеки по един или друг повод е бил/е пациен на даден зъболекар. Аз например, когато съм на зъболекар и ми правят пломба, винаги казвам на момента ,ако ми е висока пломбата, ако усещат ръбове...Защо на момента не реагирахте ,ако пък сте реагирали и сте обяснили ,че не се чувствате добре с новите пломби , беше ли Ви отказана корекция?
А д-р Димов и шестнайсетте пломби наведнъж ли Ви ги направи ? Защото ,ако не ми е добре направена пломбата и ми се откаже корекция, няма да си направя 16 При същия зъболекар...

 Чудесно е , че сте доволна от работата на д-р Хасара. Защо не я похвалите в списъка с добри зъболекари. Първият Ви пост в този сайт е свързан с хвалебствия за д-р Хасара,  как Ви е направила усмивката и всички смятат , че сте с фасети. След няколко месеца на следващата година отивате при д-р Димов , за да Ви преправи пломбите.нзащо? Нали са добре направени и изглеждат като фасети даже?.... От показания от него снимки, стана ясно че Ви е работил и предни зъби, които  преди лечението проведено от него, по мое скромно мнение не могат да бъдат сбъркани с фасети. Освен ,ако не сте си ги слагала сама Wink снимките които той показа преди и след говореха красноречиво за работата му. Само не разбрах, защо ако зъбите Ви са изглеждали перфектно като"фасети" сте предприели смяна на пломбите?...

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 15:56 от Biserka_a

Общи условия

Активация на акаунт