Консултации по турски език, за начинаещи и средно напреднали - тема №1

  • 30 303
  • 160
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Понеже темата "Турски език за начинаещи" вече не се поддържа с нов материал и не може в нея да се дават консултации и на средно напреднали, създаваме настоящата тема.
С две думи тук ще се дават консултации и взаимно ще си помагат изучаващите езика от всички нива, с помощта на филолог по тюркология в лицето на asteras.

Дано модераторите ни разберат, че е невъзможно да се влеем в другата тема, защото тук ще се дават консултации за всички, които изучават езика. Ще има такива, които ще са абсолютно начинаещи и те могат да си пишат и в другата тема, но ще има и доста напреднали, които няма смисъл да се връщат назад в материала, а и темата е предимно за консултации според нивото на всеки отделно.

# 1
  • Мнения: 29
Хоп веднага да се запиша. Мишел, страхотна темичка,   bouquet  браво, дано има и интерес, разбира се. Аз съм насреща, ще помагам с каквото мога.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 29
Надявам се да се включат и други напреднали  и владеещи езика, с които заедно, с общи усилия  да помагаме на начинаещите и по-малко напредналите Simple Smile  Hug

# 3
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Много се радвам за тази тема. Аз уча турски от 2 месеца и познанията ми все още са малко, но се надявам чрез тази тема да напредна по-бързо

# 4
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Asteras, много ми е приятно! Как смятате да процедираме?

# 5
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дани първо да се посъберем и ще се разбирем.
Всеки, който го мъчи нещо ще споделя и ако някой знае ще помага на другите.

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 18:52 от Мишел_

# 6
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
tamam

# 7
  • Мнения: 11 116
И аз ще влизам тук с огромно удоволствие, но имам усещането, че всички са доста напред и изглежда трудно ще се впиша. Но няма да се откажа лесно. Ще гледам да наваксам. Мишел, много благодаря за темата.  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 25
Привет, дами Hug  bouquet

Мишел, благодаря за темата Hug Уча езика от около 2 месеца и много се радвам за темата Hug  bouquet Hug

# 9
# 10
  • Мнения: 3 626
Включете ме. Hug

# 11
  • Мнения: 0
Мишел  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотна тема. newsm74 Сега и аз ще се мобилизирам и ще го науча. Имам огромно желание, но като няма кой да ти помага е трудно.   nnnuu
Астерас, благодаря ти за всеотдайността.  Аз не съм от най-бързо схващащите #Puppy dog  Laughing, но ще се постарая  Peace

# 12
  • Мнения: 29
А може ли някой от записалите се да подскаже горе-долу какво знае, за да може и ние според това да се ориентираме и да знаем какви точно материалчета и упражнения да даваме. А и без домашно няма да се разминем. Simple Smile)
Поствам ви нещо като тестче- разбира се нещо елементарно, с което хем ще се запознаем и опознаем на турски, хем ще се види горе-долу какво е нивото.
İşte buyrun, arkadaşlar, birbirimizi tanıyalım, ne derseniz? Simple Smile
Adınız (isminiz) ne? 
Kaç yaşındasınız?
Nerelisiniz?
Öğrenci misiniz?
Çalışıyor musunuz?
Хайде стига засега Simple Smile Нека се съберем малко повечеко хора, както каза Мишелка, и да видим какви материалчета да постваме Simple Smile

# 13
  • Мнения: 0
Tekrar Merhaba  wavey
1. Benim adım Dariya
2. Ben 13 yaşındayım
3. Stara Zagora
4.Evet
5. Hayır

Не съм много сигурна дали точно така трябва да се изразя  newsm78
Аз си купих един ейтоооолкова дебел самоучител, но под натиска на моя вроден талант - мързела и постоянните подигравки на злобарите унас не го отварям много често  #Puppy dog

# 14
  • Мнения: 0
1.Benim adın Gabriela.
2.Ben 14 yaşındayım.
3.Plovdiv.
4.Evet.
5.Hayır.

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 21:11 от Gabiii

Общи условия

Активация на акаунт