Януарската тайфа стяга се за веселба

  • 25 318
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 645
Здравейте момичета!
Честит рожден на Маги,Преслав и Ади!/на патерица/Здраве,весело и щастливо детство им желая!
Честит рожден ден и на днешните рожденници Кало и Матей!Да са здрави и послушни!
Натали,до 3годни трябава да избият всички зъбки,няма ред и всички дечица са различни.
Ралче,има и такива моменти,Марио ми е карал дни наред само с маслини, солети и мляко,при положение ,че какво ли не съм му предлагала.....но при него беше май от зъбите.....сега вече като избиха всички постоянно ми  вика "мамо да идем" Mr. Green
Мим и при нас положението е подобно,от сега проявява такъв инат,че някой път ме изкарва извън нерви.....
Иначе  сагата с нощното ядене мина,но се появи нова Mr. GreenБуди се по някое време  и се започва едно викане"мамо,мамо там -там"  и вдига ръце да го взимам,иска да ляга при нас,ако него взема ще реве до сутринта.Заспива си в леглото  денем и вечер,но нощем иска при нас и така......ако не е едно, ще е друго Mr. Green
П.С. Нещо не мога да свикна с новата визия на сайта Sunglasses

# 706
  • Мнения: 2 888
Честит рожден ден на Калоян и Матей! Живи и здрави да са!   bouquet

# 707
  • Мнения: 88

И аз да честитя рожденият ден на сладките  Калоян и Матей! Здраве и безгрижно детство им желая!

# 708
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
И ОТ МЕН ЧЕСТИТ РОДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ  ura

# 709
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честит Рожден ден на Матей и Калоян!

# 710
  • Мнения: 20
Честит рожден на Маги,Преслав и Ади!/на патерица/Здраве,весело и щастливо детство им желая!
Честит рожден ден и на днешните рожденници Кало и Матей!Да са здрави и послушни


Ехеее, аз май доста време не съм влизала във форума, много новости има.... Ванила, айде честито, много се зарадвах  Hug Желая ти лека и безпроблемна бременност. Понеже спомена, че се опитваш да не вдигаш Маги все пак да знаеш, че  епочти неизбежно. Азпрез цялата бременност тътриш Божидар и тичах подире му и си виках поне да родя по- рано, чемного ме мъчиха летните жеги, ама нъцки- родих един ден преди термина. Но все пак се пази.  Wink

Наде, честито момиченце, аз разбрах от фейса де, но и тук да ти честитя. И за теб много се радвам, ще си имаш една красавица като теб.  Heart Eyes
Усмихнатото, браво за резултат, вярвам, че ще е с положителен край и така както казва док.  Hug
Още щях да пиша, но днес моите юнаци ми разкатаха фамилията. Бебето нещо си измести режима и сега докато спи Божидар то е будно и от гукания, мрънканици и рев събужда Боги  Crazy  А аз освен да седя на компа и да го друсам друго не мога да свърша през това време....тюх, айде бягам.

Ох, както се извиваше рев на разярен лъв изведнъж взе, че за спа- разтгеле...
От другия месец живот и здраве, Боги също тръгва на ясла и вече нямам търпение. Не му се седи изобщо в нас, по цял ден виси на вратата и реве за някой спасител, който да го изведе от в къщи. Предполагам, че бързо ще се адаптира понеже е много комуникативно дете, обича всякакви компании от малки и големи човеци само да е в центъра на събитията. Сега е малко настинал и с кашлица, няма много кеф и по цял ден е тръшнат на земята и мрънка за най- малкото нещо, направо ми къса нервите и най- вече затова драпам с нокти да отива на яслата. бебето все по- малко спи, все повече реве и така. Иначе става голям юнак, много бързо минава времето.
П.С. Ванила, ама ние с теб ще си имаме януарче и августинче май, а? Simple Smile Зимно и лятно бебе... Сега сметнах, че термина ти е през август,коя дата по- точно?

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 15:10 от СиСиТу

# 711
  • София
  • Мнения: 120
Честит празник на днешните рожденици-матей и Калата HugМного много здрави и послушни да растат и да не прекаляват с белите Hug
Усмихнато, извинявай, забравих да те поздравя за добрите новини за майка ти HugЕй такива вести обичам Peace
Ралче, относно яденето и Преслав, който не е имал проблеми с храната, изведнъж стана много претенциозен - първо бяха седмици само на бисквити и солети, после мина само на кисело мляко един период, на хляб, общо взето все на тесто го пали. Мандарините са задължителни-двамата с него не изядем ли 2 кг. мандарини на ден, все едно не сме яли нищо JoyЯвно е от бременността ми тази негова страст към мандарините-тогава с килограми ги ядях и ето-сега и той GrinningВ момента (като изключим мандарините естествено) е на вълна картофи-само това признава, но честно казано вече спрях да се тревожа, да яде каквото му се иска и това е Laughing
Сиситу, успех с яслата PeaceМного хубаво, че е така контактен Grinning GrinningМоят не знам на кого се метна такъв домошар ooooh!
Да ви питам нещо аз-според вас ще имам ли нужда от количка за близнаци, че ми предлагат да ми дадат. Преслав много обича все още да се вози в количка, даже без проблеми заспива вътре-като малко бебе в. Предполагам, че сега покрай дребната, още повече ще се вбебоса Wink #CrazyКакво мислите вие?
Поздрави сърдечни  bouquet

# 712
  • Мнения: 774
Честит рожден ден на патерица на Ади, Маги, Мирко и Преслав!
 Честит днешен рожден ден на Кало и Матей!
Да са живи и здрави, весели, послушни и добри деца!  Heart Eyes  bouquet



Усмихнатото, радвам се, че при майка ти нещата се развиват добре!  Hug

И аз да почерпя днес, че одъртявам с още една година  Grinning:



# 713
  • Мнения: 180
Оооо Ягодке, и ти ли беше наред с януарчетата  Laughing Хайде честито и на теб! Жива, здрава и братчета и сестричета няма да ти пожелавам Wink Освен да ти пожелая да не се местите през месец...  Laughing

# 714
  • София
  • Мнения: 3 249

Ягодке, Честит рожден ден!
Искам да ти пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба!

# 715
  • Мнения: 774
Кокосче, Дони, благодаря за пожеланията... и за ягодките!   Grinning Hug  bouquet

Оооо Ягодке, и ти ли беше наред с януарчетата  Laughing

И аз, и синО, и дъщерята..., само мъжО се цепи от колектива! Mr. Green

# 716
  • Мнения: 180
Оооо Ягодке, и ти ли беше наред с януарчетата  Laughing

И аз, и синО, и дъщерята..., само мъжО се цепи от колектива! Mr. Green
[/quote]

За синчето и дъщерята помня, ама теб те бях забравила, че си от колектива  Laughing Изобщо от декември ви е на празници Wink

# 717
  • Мнения: 60
Честит рожден ден и на днешните рожденици Кало и Матей!Да са живи и здрави и много много усмихнати!

Сиситу,да така е верно  Grinning,термина ми е на 10 август.Пишеш,че мислиш да пускаш Боги на ясла.Аз пък мисля ,даже и да я приемат да не я пускам,но малко ме е страх как ще се справя сама и с двете деца.Все си мислих за теб ,че се оправяш,нали никой не ти помага.Не искам да подлагам Маги на такъв стрес,пък ме е страх да не носи зарази в къщи живот и здраве на бебето.
На всички съм казала,че ще се справя и без да ходи на ясла,но си ми гризе  един мъничък страх ...,а откажа ли ясла после връщане няма.
Аз за теб се сещам и май за Доника,нали си ги гледате самички,как се справяте ,даже мислих да ви пиша на лични  hahaha,не подлудявате ли...

# 718
  • София
  • Мнения: 120
Ягодка,Честит рожден ден! Много здрава и усмихната:)Да те радват всички вкъщи HugДа ти се случват само хубави неща и да чуваш само добри новини Hug Hug

# 719
  • Мнения: 2 888
yagodka, честит рожден ден! Да си жива, здрава, много щастлива и късметлива!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт