SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 303
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Охохо, Сам води в класацията Mr. Green Joy

Това те радва ли? Mr. Green Смятай зад храстчетата и борчетата колко градинарки са се скрили и а се обърна, а са нахлули Joy

Мен взе да ми става съвестно, че срещу другите опции стои 0 Laughing

# 31
  • Мнения: 630
Жестоко, прекрасна нова тема. Зимна роза, сравнението е наистина суперско, приликата е очевидна hahaha
Fairy, как така ще сдаваш поста, аз тъкмо мислех да ви се мазня да ме приемете и мен...някъде при вас...
Жалко, че не може да се гласува за двама, трима, (аз ест гласувах за Сами) щях да цъкна и на Краули Joy Изумена съм, че Сам води


Това като го гледам

и се сещам за тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=OgSt_QiumVc
"Докоснеш ли ме, ще експлоадирам" Joy

Аз пък като го гледам, се сещам за това
http://www.youtube.com/watch?v=Bomv-6CJSfM&feature=related
само че малко по-друг текст - I'll shook you all night long Joy

# 32
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз, стархотна тема        bouquet

П.С. Относно анкетата, гласувах за Сам. Първо мислех да е Кас, че пред Сам и Дийн останалите нямат големи шансове, но си останах вярна на любимеца   Simple Smile

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз липсвам тези дни, но това не означава, че мислено не съм с вас и момчетата Simple Smile Записвам се и тук и бързам да изкажа благодарности на Фейчето за новата тема! Hug

Довечера ще чета в подробности какво става още от старата и ще коментирам, ако обсъждаме нещо интересно.

P.S.  За анкетата - гласувах естествено, както би гласувала една върла хищна Мараканка! Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 775
А, не не, ти си си вързана за мен, просто ще бъдеш bitch-ката на редова градинарка Joy
По-добре понижена в длъжност, отколкото безпризорна кучка Laughing Hug

# 35
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Ей, Дейна, ти вярно се позагуби нещо Hug

Аз с доволството на току що наяден лъв виждам, че Дийн води в анкетата Grinning -  As it is in Heaven, so it must be on Earth Crazy

# 36
  • Мнения: 292
...

Може ли да се забрави Дийно - първият обичан мъж Joy Wink



 ..... И в главата ми веднага запя кака Сашка  Joy Joy Joy

Те тва е  Crossing Arms Рекохте, че анкетата Ще е само за един и точка. И сега аз какво да правя, като 4 от 6 точки искам да отбележа ....   Whistling  (все пак съм ценителка на мъжката красота)

# 37
  • Мнения: 3
  Има ли нужда да привеждаме нови мотивиращи доказателства Hug  Бройте го за Сам    Гледам Ди-й-йн е взел едно стъпало преднина

Хе хе канадската катерица много секси вид има  Grinning

# 38
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
..... И в главата ми веднага запя кака Сашка  Joy Joy Joy

Бе то и в моята ... аз за това го написах Joy

....  (все пак съм ценителка на мъжката красота)

...днес ще си ултрас. От утре - пак ценителка Wink Grinning

Едно към едно да са си катеричока и Дийн пък Joy

# 39
  • Мнения: 292


....  (все пак съм ценителка на мъжката красота)

...днес ще си ултрас. От утре - пак ценителка Wink Grinning



Изи то е равносилно да ме питат кое харесвам повече секса или шоколада. Ами не мога да избера .... Харесвам ги еднакво много. Та за това гласувах за моя Любим демончо ....  Blush То за Дийн и Сам е ясно ( newsm78) от подписа ми ...

# 40
  • Мнения: 3 818
Много любопитно само чий беше този 12-ти глас за Дийн, който мистериозно изчезна Thinking Joy

# 41
  • Мнения: 292
Много любопитно само чий беше този 12-ти глас за Дийн, който мистериозно изчезна Thinking Joy

Моя  newsm56 newsm56 newsm56
Мислех, мислех и като сърце не ми дава да кажа Дийн (въпреки, че гласувах за него първоначално...), като гледам и към Сам (особенно този в подписа ти), а искам да пърхам на крилете на Кас и Краули да ми шепне на ушенце ...... Та .... затова си смених любимия герой.

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Търсих нещо, намерих друго, но второто няма да постна докато анкетата не бъде закрита. Предимството на Дийн е крехки и трябва да се пази Whistling

# 43
  • Мнения: 0
Ей, Дейна, ти вярно се позагуби нещо Hug

Аз с доволството на току що наяден лъв виждам, че Дийн води в анкетата Grinning -  As it is in Heaven, so it must be on Earth Crazy
Естествено! До тук крехкия превес на Тренера в анкетата е безспорен. Дано иззад градинските храсти не изскочат още градинарки в камуфлаж, че тогава ни е спукана работата и ще ни се развали реномето, поддържано повече от 2 години, че "Маракана се пукала по шевовете". По-скоро да не вземе да се окаже, че тревата в Райската градина е далеч по-омачкана, отколкото ние си мислим Mr. Green

Кас няма ли си хич фенки? Sad Льошо Sad

# 44
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Търсих нещо, намерих друго, но второто няма да постна докато анкетата не бъде закрита. Предимството на Дийн е крехки и трябва да се пази Whistling

Мир, какво е това недоверие в омайническите способности на Дийн Crossing Arms Joy Аз не вярвам да има нещо, което да постнеш тук и то да наклони везните в обратна посока Grinning Wink

Общи условия

Активация на акаунт