SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 280
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0

Момичета, вчера осъзнах, защо всъшност Дийн е по-харесвания от братята, въпреки че Сам е също прекрасен пък и като тяло е с едни гърди(или плочки, или гръб)напред.
Просто Дийн има онзи поглед който казва на всяка жена че е прекрасна. Имам предвид, че когато зяпа или сваля мацки целия излъчва одобрение и чар. Много мъже като оглеждат жени изглежда мръснишко или дори гадно - оставаш с лепкаво чуство, а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.
Уф не мога да го обясня добре сега, а вчера така ясно ми проблесна Thinking

Именно за това е с толкова вота напред в акетата. Сам колкото и да е хубав, мил, състрадателен, .... в новия сезон, лош, студен и Адски секси, погледа му гледайки жената е "Това парче става, това не става ....". Това е което на мен не ми хареса в последния епизод, беше прекалено изкустевено, опипваше по бритален начин женската природа. Докато погледа на Дийн в предните сезони сякаш те кара да се чувстваш като влюбена ученичка.

Присъединявам се изцяло. Ламята не можеше да го е казала по-точно - Дийн е този тип мъж, по който всяка жена би си паднала, в живота се срещат твърде рядко подобен род мъже, с тях винаги е страстно и замалко, а след тях е голвм рев, защото нещо подобно е неукротимо, за да си бъде твое (не го казвам от опит, но така ми се струва от цялостното поведение на подобен род екземпляри), но накрая остават спомени и по някоя скрита усмивчица, когато си спомниш за онези мигове.

Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене

Аз даже бих се обърнала след такъв мъж..а ако не бях стеснителна щях и да подсвирна Joy


Аз даже съм се и обръщала след такъв мъж - да стеснително си е! И не бях само аз, дето искаше да се обърне. Също не бих имала смелост да подсвирна гласно, но наум ще си свирна и още как! Simple Smile Heart Eyes A няма да ви разправям отново как в градския зяпах онуй момченце, младото копие на Джнсън като 16-тина годишен (горкото, сигурно реши, че съм някоя педофилка), накрая щом на него му стана неудобно, че го зяпам, представете си. Simple Smile


Злате, Hug за новата тема, чакаме я с нетърпение, че тази днес - утре най-късно сме я изписали. Ако ти трябва помощ за снимките, макар че си в пъти по-веща от мен в изнамирането им, свиркай. Simple Smile

# 721
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
е, кво да кажа - обичам вериги...
Shocked Ако не беше ти да кажеш, че има вериги, никога нямаше да ги забележа. А не е като да не съм гледала десетки пъти снимката. Нещо като препарирания броненосец Laughing


... Ако е като Джаред, даже леко ще зяпна. За свирене, ...


Импалко, направо се плаша когато твоето подсъзнание кореспондира така добре с моето.  Laughing


Мм, пушач  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 2 040
е, кво да кажа - обичам вериги...
Shocked Ако не беше ти да кажеш, че има вериги, никога нямаше да ги забележа. А не е като да не съм гледала десетки пъти снимката. Нещо като препарирания броненосец Laughing
Галче, не си само ти и аз чак сега видях, че имало вериги Laughing. А тази фотосесия е сигурно най-детайлно и многократно разглежданата от мен. Добре, че беше Иванова да ми отвори очите за веригите.  Hug

Да не те разочаровам, ама този Дженсън не е истински.

# 723
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382

Да не те разочаровам, ама този Дженсън не е истински.

 Верно ли? Какво ти разочароване, ти направо ми изби мераците да го играя цигара  Tired  Laughing

# 724
  • Мнения: 0
Пушещия Дженсън ли не е истински?!?!  newsm44 newsm68 Знаех си! Знаех си!!

Къде казвате имало вериги?  newsm78

P.S. Видях. Леле, това ми е най-любимата промосесия на момчетата, снимките съм ги гледала стотици пъти в умопомрачителни размери, а добре че беше Иванова да ми отвори очите, че имало и други елементи на картинката, освен лицата на Джаред и Дженсън.  ooooh!

# 725
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Ми аз в последната серия и царевичките в мотела не видях, даже и след като Злата писа за тях. А си ги има, ама ей на някакси бледнеят Grinning
http://supernatural.rawr-caps.net/albums/uploads/Episodes/Season … ve/spn609_149.jpg

# 726
  • Мнения: 2 040
Пушещия Дженсън ли не е истински?!?!  newsm44 newsm68 Знаех си! Знаех си!!
Не можах да го намеря точно в тази поза, но ето една приблизително същата от Red Bull Soap Box Derby in Vancouver. Очилата и прическата са същите.

# 727
  • Мнения: 0
Пушещия Дженсън ли не е истински?!?!  newsm44 newsm68 Знаех си! Знаех си!!
Не можах да го намеря точно в тази поза, но ето една приблизително същата от Red Bull Soap Box Derby in Vancouver. Очилата и прическата са същите.
Юпии! Щастлива съм до мозъка на костите си, че my tv-boyfriend не е пушач. Simple Smile

А ей-това е най-вярното твърдение за любимия ни тренер:

# 728
  • Мнения: 3 818
Иванова, аз първият сезон си го изгледах блажено незабелязваща дразнещият бретон на Сами Laughing Докато един ден една Зла (с метла) приятелка не ми обърна внимание и после нищо друго не можех да правя, освен да гледам епизодите и да си мечтая да разкарам тая коса от челото му ooooh! Laughing
Обаче му дай шанс по-нататък, ако издържиш целият четвърти сезон и всичко това
 

без да ти трепне нещо под лъжичката, тогава ще те призная за достоен последовател на Мириел и ще ти връча от нейните медали Laughing

# 729
  • Мнения: 292
Добър вечер и от мен,
вече мислех че Ще се разписвам в новата тема, но ..... Злате чакаме я с нетърпение.
Иванова, аз се присъединявам към останалите мнения за Сами в по големите сезони. Аз след 4 сезон станах твърда ненаситница. От един клон та на друг. Ама какво да правя като в сърцето ми има място и за двамата (4-мата с Кaс и Краули  Embarassed ). Аh този лош, лош Сам  Heart Eyes
Импалка, Честит ти подпис, много е "съсредоточаваЩ" .

А относно подсвиркването, аз да си призная съм го правила без да се осъзная, така де мислех че не се е чула ... свирката, но бях млада и зелена (сега съм млада и леко узряла  Mr. Green ). Ама така е като се съберат една тумба кокошки в лигаво настроение. Добре че момчето се засрами и си замина кротко попътя.

# 730
  • Мнения: 6 390
е, кво да кажа - обичам вериги...
Shocked Ако не беше ти да кажеш, че има вериги, никога нямаше да ги забележа. А не е като да не съм гледала десетки пъти снимката. Нещо като препарирания броненосец Laughing

Я! Вярно – вериги! И аз като Галинчето - и Злата, може би - от толкова взиране на три часА от тях, чак сега ги видях. A Dana гледала лицата  - браво на нея!

... Ако е като Джаред, даже леко ще зяпна. За свирене, ...
Импалко, направо се плаша когато твоето подсъзнание кореспондира така добре с моето.  Laughing

Ми то си Е страшно. Не ми се мисли, ако се засечем в паралелната реалност: огИн.

PS. За клоните на bichito нищо няма да кажа Mr. Green .

PPS. Радвам се, че подписът ми ви харесва. Благодаря Hug .

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 23:51 от Impala

# 731
# 732
  • Мнения: 3
Беше ми приятно да ви изчета, разведряващо  Hug  Днес ми е лош ден, помогнахте ми. И благодаря за Сами на всички снимки - с бретон и без, с колан, по лицеви опори и т.н. Забелязах  задушевния тон на разговора и само ще обележа, че моята любов към Сам не беше от пръв поглед, а се зароди както описват по-горе градинарки. Започна от братята като двойка и се разви в сезоните и израстна заедно със  Сам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт