SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 315
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Сега след една година семействане Дийн порасна.

Аха. За негов късмет Сам се появи бездушевен, та пак не загина света от разпадането на биполярността Grinning Та Дийн, колкото израстна, толкова и смяна на личността получи Crazy

На мен хич не ми хареса Сами "искам татко, искам татко" Дийн му казва "дай да свършим работата и татко ще дойде" Е, не! Сам продължава с тоя татко. Може би просто моят тип мъж не е това.

Споко, Сам по някое време престава да бъде досадно мрънкало и се превръща в загриженият за всичко Сам. Peace

# 691
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Аха. За негов късмет Сам се появи бездушевен, та пак не загина света от разпадането на биполярността Grinning

 rotfImbo

# 692
  • Мнения: 2 040
Не е истина какви снимки намерих на Дженсън от времето на Смолвил  Joy. Не я бях виждала първата, на нея Лана даже ми харесва.


Аха. За негов късмет Сам се появи бездушевен, та пак не загина света от разпадането на биполярността
Светът отново е спасен от братята Уинчестър  Joy Joy

# 693
  • София
  • Мнения: 6 219
Не е истина какви снимки намерих на Дженсън от времето на Смолвил  Joy. Не я бях виждала първата, на нея Лана даже ми харесва.




Злата, снимката с таткото ама мноооооого се смях!!!  Joy Joy Joy
Тези пък снимки... нека кажем, че по времето на Смолвил е бил мнооооого сладко момченце! наблягам на момченце!!!  Joy

# 694
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Не я бях виждала първата, на нея Лана даже ми харесва.

На нея само Лана ми харесва Crazy Много захаросан ми е Дженсън на тази снимка. На втората по-бива някак Whistling

# 695
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Като гледам последните 2 снимки, които Златето е качила, и се сещам за онази песен на Кристина Агилера - Candyman...... Whistling
За миг си представих, че къщичката е истинска и така ми се прияде.... Laughing

# 696
  • Мнения: 6 391
Като гледам последните 2 снимки, които Златето е качила, и се сещам за онази песен на Кристина Агилера - Candyman...... Whistling

Воала: http://www.youtube.com/watch?v=hdHzQylhqpA и http://www.youtube.com/watch?v=O6Ask2EWA8I

# 697
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Като гледам последните 2 снимки, които Златето е качила, и се сещам за онази песен на Кристина Агилера - Candyman...... Whistling

Ооо тя Candyman  си е само за Дийн  Grinning Wink Ето доказателство Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 2 040
Много захаросан ми е Дженсън на тази снимка. На втората по-бива някак Whistling
А бе, ако сме честни и на двете не го бива кой знае колко, ама Дженсън е все пак - ще позатворим малко очета. Че как няма да ти харесва повече на втората, я каква голяма захарна пръчка си има  Mr. Green.

Иванова, ти още не си стигнала до младата версия на татко им, ама айде да те спойлерирам малко. Аз лично бих предпочела таткото в този вариант  newsm53


Вижте го тука - http://www.youtube.com/watch?v=2fflMxzVsjc
Гледайте фнимателно от 0.56 до 1.40  Heart Eyes

Двата Дийн Candyman-а мнооого ми допаднаха. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes (пребърс лиги)

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 15:16 от Злата с метлата

# 699
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Бонжур  Laughing
Воаля льо сайт пур ИмпалА едн анадър фенс на гранд енд бюти. Жу сюи дашна кучка bowuu
http://www.homeofthenutty.com/supernatural/screencaps/

# 700
  • Мнения: 6 391
О-о-о, бонжур ма шер компадре в durty games. Коман савА? Же суи тре плезирЕ де воар тебЕ.

Вуле ву айне клайне вързано лошо Сами , нищо че е вече обладано? A поркуа нон share it авек моа?

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 15:33 от Impala

# 701
  • Мнения: 292

Момичета, вчера осъзнах, защо всъшност Дийн е по-харесвания от братята, въпреки че Сам е също прекрасен пък и като тяло е с едни гърди(или плочки, или гръб)напред.
Просто Дийн има онзи поглед който казва на всяка жена че е прекрасна. Имам предвид, че когато зяпа или сваля мацки целия излъчва одобрение и чар. Много мъже като оглеждат жени изглежда мръснишко или дори гадно - оставаш с лепкаво чуство, а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.
Уф не мога да го обясня добре сега, а вчера така ясно ми проблесна Thinking

Именно за това е с толкова вота напред в акетата. Сам колкото и да е хубав, мил, състрадателен, .... в новия сезон, лош, студен и Адски секси, погледа му гледайки жената е "Това парче става, това не става ....". Това е което на мен не ми хареса в последния епизод, беше прекалено изкустевено, опипваше по бритален начин женската природа. Докато погледа на Дийн в предните сезони сякаш те кара да се чувстваш като влюбена ученичка.

# 702
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
О-о-о, бон жур ма шер компадре в durty games. Коман савА? Же суи тре плезирЕ де воар тебЕ.

Вуле ву айне клайне вързано лошо Сами , нищо че е вече обладано? A поркуа нон share it авек моа?
Биен сюр, авек плезир Joy

Е няма шанс да го върна това вързано лошо Сами, като е обладано вече, та какво, ние да не сме непорочни Laughing


Хм, интересно Rolling Eyes Ми не е толкова зле за гримиран мъж Laughing

Ламята, много ми хареса написаното за Дийн. То не че съм пълноправна градинарка Whistling но ако трябваше да отговоря на въпроса на Импала, щях да кажа, че точно това ми харесва в него. Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене, но понеже красотата е поведение, мога да кажа, че въпреки, че не харесвам очите и устните му чак толкова много (колкото тези на Джаред/Сам) много одобрявам това, което прави с тях Heart Eyes Опс Blush Laughing

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Аз ни в клин, ни в ръкав да питам:
Това показвано ли е?




А това ми е много сладко

Да вземат да направят един кънвеншън и в България ли.... Rolling Eyes

ИИиии едно възможно лого за коледния писателски кОнкурс на темата:

# 704
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене

Аз даже бих се обърнала след такъв мъж..а ако не бях стеснителна щях и да подсвирна Joy

J2 dance. Не бях го гледала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт