Тема Незабравима (Unutulmaz) 121

  • 25 922
  • 750
  •   1
Отговори
# 480
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Напускайки къщата на Харун, срещу кого ще се изправи Еда?

Кого може да срещне? Едже, бандюгите на Бату...не се сещам за друг! newsm78
Мелда, която идва да донесе копираните документи на Харун. newsm78
За този вариант не се сещах!! smile3501 smile3501 smile3501
Така Еда ще разбере ,че Мелда се е срещала с Харун.Мелда ще си признае сама , защото трябва да обясни появяването си в дома на Харун.От този момент нататък у Еда ще се появят съмнения , които ще я накарат да се разрови в компютъра на сестра си.
Много логично! Какво ли ще й отговори за снимките в компа?!Как ще се оправдае?!

# 481
  • Варна
  • Мнения: 329
Напускайки къщата на Харун, срещу кого ще се изправи Еда?
Как ще въздейства на Харун решението на Еда? Разбира се, и на Ямур…


От тези изречения си правя следния извод:
Еда е отишла да види дъщеря си без разрешението на Харун. На излизане от къщато обаче го среща.Пак има разправия,Еда заяввява ,че ще продължи да се среща с дъщеря си ,въпреки забраните на Харун.Междувременно Ямурчето вече е запленено от майка си, ако чуе караница ще се намеси в защита на Еда.Дори да не чуе ,Ямур вече започва да се привързва към майка си и ще започне да иска да се вижда с нея.Така за Харун ще е невъзможно да спре разпалващата се любов между майка и дъщеря.
newsm10 Това ми харесва- искам Ямур и Еда да се сближат и детето да я обикне без да знае коя е- после като научи истината, ще е по- лесно да я приеме, а ще помогне и мама и тати да се съберат! newsm53

# 482
  • Мнения: 80
За съжаление,май ще трябва да се разделя с идеята ,че Мелда е станала "добра"и ще помага на сестра си.Била е добра с Еда само,защото Харун е заминал,и е мислила,че връзката Еда-Харун е в миналото.Явно Мелда никога няма да приеме любовта между Харун и Еда.Тя ще помага на Харун,но не и на Еда.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 329
Напускайки къщата на Харун, срещу кого ще се изправи Еда?

Кого може да срещне? Едже, бандюгите на Бату...не се сещам за друг! newsm78
Мелда, която идва да донесе копираните документи на Харун. newsm78
За този вариант не се сещах!! smile3501 smile3501 smile3501
Така Еда ще разбере ,че Мелда се е срещала с Харун.Мелда ще си признае сама , защото трябва да обясни появяването си в дома на Харун.От този момент нататък у Еда ще се появят съмнения , които ще я накарат да се разрови в компютъра на сестра си.
Много логично! Какво ли ще й отговори за снимките в компа?!Как ще се оправдае?!
Не ми се вярва Еда да тръгне да търси сметка на Мелда защо пази снимките в компютъра си- не си спомням Мелда да е казвала, че не обича Харун, тъкмо обратното- тя каза, че всичко, което е направила е било само защото го е обичала прекалено много! Така че нищо чудно да е съхранила това чувство, точно както и Еда не престана да го обича след всичките тези години! Много е трудно да бъде забравен той- такъв мъж забравя ли се?! newsm09
Виж ако се окаже, че Мелда е поддържала някакви връзки с Харун през годините и не е казала на Еда- е, тогава вече Еда има пълното право да я упреква и да й търси сметка за това! Crossing Arms Пък ако се окаже, че е давала някаква лъжлива информация на Харун за Еда- тогава вече прошка няма! Naughty

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 19:36 от danidorina

# 484
  • Мнения: 0
За съжаление,май ще трябва да се разделя с идеята ,че Мелда е станала "добра"и ще помага на сестра си.Била е добра с Еда само,защото Харун е заминал,и е мислила,че връзката Еда-Харун е в миналото.Явно Мелда никога няма да приеме любовта между Харун и Еда.Тя ще помага на Харун,но не и на Еда.
В моите очи Мелда никога няма да добра,дори да се разкайва в новия сезон,дори да помага за събирането на Харун и Еда, тя никога няма да стане добра след гадостите,които им причини. От начало ми беше жал за нея,наистина нямаше вина,но после много пъти можеше да избира и тя избра да им причинява болка. Голям егоист беше и такъв ще си остане!

# 485
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Напускайки къщата на Харун, срещу кого ще се изправи Еда?

Кого може да срещне? Едже, бандюгите на Бату...не се сещам за друг! newsm78
Мелда, която идва да донесе копираните документи на Харун. newsm78
За този вариант не се сещах!! smile3501 smile3501 smile3501
Така Еда ще разбере ,че Мелда се е срещала с Харун.Мелда ще си признае сама , защото трябва да обясни появяването си в дома на Харун.От този момент нататък у Еда ще се появят съмнения , които ще я накарат да се разрови в компютъра на сестра си.
Много логично! Какво ли ще й отговори за снимките в компа?!Как ще се оправдае?!
Не ми се вярва Еда да тръгне да търси сметка на Мелда защо пази снимките в компютъра си- не си спомням Мелда да е казвала, че не обича Харун, тъкмо обратното- тя каза, че всичко, което е направила е било само защото го е обичала прекалено много! Така че нищо чудно да е съхранила това чувство, точно както и Еда не престана да го обича след всичките тези години! Много е трудно да бъде забравен той- такъв мъж забравя ли се?! newsm09
Виж ако се окаже, че Мелда е поддържала някакви връзки с Харун през годините и не е казала на Еда- е, тогава вече Еда има пълното право да я упреква и да й търси сметка за това! Crossing Arms Пък ако се окаже, че е давала някаква лъжлива информация на Харун за Еда- тогава вече прошка няма! Naughty
Дали на компютъра Еда няма да се натъкне точно на такива съобщения?!Лелееееее, пак се филмирах! smile3555

# 486
  • Русе
  • Мнения: 2 324
За съжаление,май ще трябва да се разделя с идеята ,че Мелда е станала "добра"и ще помага на сестра си.Била е добра с Еда само,защото Харун е заминал,и е мислила,че връзката Еда-Харун е в миналото.Явно Мелда никога няма да приеме любовта между Харун и Еда.Тя ще помага на Харун,но не и на Еда.
В моите очи Мелда никога няма да добра,дори да се разкайва в новия сезон,дори да помага за събирането на Харун и Еда, тя никога няма да стане добра след гадостите,които им причини. От начало ми беше жал за нея,наистина нямаше вина,но после много пъти можеше да избира и тя избра да им причинява болка. Голям егоист беше и такъв ще си остане!
smile3521 smile3521 smile3521

# 487
  • Мнения: 315
Съжалявам, че ви заливам с мнения, ама сега се замислих за сериала... Това с тая история за убийството и Бату е тотална идиотия:) Според мен след като са заснели първите серии са решили да вкарат малко екшън сцени:) Имаше толкова тъпанарски сцени след това:)))))) Мега зле... Като отвличането на Хайаз и Харун, после Харун бяга и Еда ражда и... ебати лудницата Simple Smile А тоя Толга... уж майка му имаше снимки на Хайаз, пък после какво стана, кой му е баща, кой не му е... лудата бабичка ги подкупи да му подменят ДНК-то ли... Нищо не се разбра и остана в небитието.
Повечето от нас тук са раждали... мислите ли, че може да правите секс 3-4 дни след раждане? Защото великата любовна сцена между Еда и Харун беше около отвличането на Ямур, което пък беше в първите дни след раждането... След раждане ти препоръчват да не правиш секс минимум 20 дни... Даже май беше след като ти спре кървенето, което е точно около 20 дни, след това след първи цикъл и чак тогава. Нещо такова помня от преди 8 години:) Всъщност да... на Еда бая кръв трябваше да й тече в първите дни след раждането, как така влезна под душа с Харун и правиха секс... хм, извинете - любоФ:))))))))))))
[/b]

Позволявам си да направя коментар по този пост , който е от изминалата нощ.
Направи ми впечатление ,че никой не се е намесил да разясни на Сарони,че в тази нощ ,нашите сладури не са правили секс.Щеще да е кощунство ако бяха си позволили подобно нещо!!!Това ,според мен беше момент ,който показа ,колко е силна любовта на Харун към Еда. Той съумя да контролира любовните си пориви,като си позволи да я целуне единствено по челото.Велик момент!! newsm51 newsm51 newsm51

# 488
  • Мнения: 0
привет момичета
в това резюме има едно изречение за хаят
а аз продължавам да мисля че само тя има очи и сърце да разбере нашите любимци
мисля че само тя може да каже истината за еда на харун за тези 4 години
благодаря за превода на резюмето момичета

# 489
  • Мнения: 80
За съжаление,май ще трябва да се разделя с идеята ,че Мелда е станала "добра"и ще помага на сестра си.Била е добра с Еда само,защото Харун е заминал,и е мислила,че връзката Еда-Харун е в миналото.Явно Мелда никога няма да приеме любовта между Харун и Еда.Тя ще помага на Харун,но не и на Еда.
В моите очи Мелда никога няма да добра,дори да се разкайва в новия сезон,дори да помага за събирането на Харун и Еда, тя никога няма да стане добра след гадостите,които им причини. От начало ми беше жал за нея,наистина нямаше вина,но после много пъти можеше да избира и тя избра да им причинява болка. Голям егоист беше и такъв ще си остане!

Поне можеше донякъде да изкупи греховете си(които,признавам,са непростими),но вече не вярвам в това.

# 490
  • Варна
  • Мнения: 329
А, току що гледах реклама по Диема Фемили, че от 02.12. почват да излъчват "Незабравима"! #Crazy Повторение навярно?! newsm78

# 491
  • Мнения: 0
Съжалявам, че ви заливам с мнения, ама сега се замислих за сериала... Това с тая история за убийството и Бату е тотална идиотия:) Според мен след като са заснели първите серии са решили да вкарат малко екшън сцени:) Имаше толкова тъпанарски сцени след това:)))))) Мега зле... Като отвличането на Хайаз и Харун, после Харун бяга и Еда ражда и... ебати лудницата Simple Smile А тоя Толга... уж майка му имаше снимки на Хайаз, пък после какво стана, кой му е баща, кой не му е... лудата бабичка ги подкупи да му подменят ДНК-то ли... Нищо не се разбра и остана в небитието.
Повечето от нас тук са раждали... мислите ли, че може да правите секс 3-4 дни след раждане? Защото великата любовна сцена между Еда и Харун беше около отвличането на Ямур, което пък беше в първите дни след раждането... След раждане ти препоръчват да не правиш секс минимум 20 дни... Даже май беше след като ти спре кървенето, което е точно около 20 дни, след това след първи цикъл и чак тогава. Нещо такова помня от преди 8 години:) Всъщност да... на Еда бая кръв трябваше да й тече в първите дни след раждането, как така влезна под душа с Харун и правиха секс... хм, извинете - любоФ:))))))))))))
[/b]

Позволявам си да направя коментар по този пост , който е от изминалата нощ.
Направи ми впечатление ,че никой не се е намесил да разясни на Сарони,че в тази нощ ,нашите сладури не са правили секс.Щеще да е кощунство ако бяха си позволили подобно нещо!!!Това ,според мен беше момент ,който показа ,колко е силна любовта на Харун към Еда. Той съумя да контролира любовните си пориви,като си позволи да я целуне единствено по челото.Велик момент!! newsm51 newsm51 newsm51
Абсолютно,тогава и на двамата не им беше до това. Харун само изкъпа Еда! hahaha

# 492
  • Мнения: 186
В моите очи Мелда никога няма да добра,дори да се разкайва в новия сезон,дори да помага за събирането на Харун и Еда, тя никога няма да стане добра след гадостите,които им причини. От начало ми беше жал за нея,наистина нямаше вина,но после много пъти можеше да избира и тя избра да им причинява болка. Голям егоист беше и такъв ще си остане!
[/quote]




Абсолютно подкрепям горното. Мелда няма право сега да бъде бяла и добра, след всичко, което им причини. Това, което тя стори на тримата - Харун , Еда и Ямур е непростима вина.
Мелда трябва да стои надалеч от тях и само да се моли да й простят.
А тя активно присъства в живота на Еда, че и съвети и дава как ще си вземе Ямур и ще си живее живота, все едно Харун го няма, то за Мелда , само мисълта Харун и Еда заедно , отново ще я докара до най-примитивен егоизъм, до лудост / как щеше да убие Еда и бебето, как наричаше Ямур копеле /....
Много грехове има Мелда, това е.... Никаква милост за този образ.  Naughty

# 493
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Меги, Сарони пропуска и други фактори, не само този. Не отчита ,че бебето е по-голямо, а не новородено. Т.е. действието не се развива след 3-4 дни. Имаше и още нещо, Феяз е Хайаз, лудата бабичка е подкупила за подмяна ДНК-анализа...незадълбочено гледане на филм води до подобни изказвания.







# 494
  • Мнения: 24
Под влиянието на Арас Еда взема важно решение.

Добър вечер, скъпи дами!
Като чета това изречение си мисля, че Еда ще реши да търси правата си в съда.

Общи условия

Активация на акаунт