Мъж с диадема?...

  • 6 246
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 187
На мен също ме харесва  Peace! Преди години имах гадже, което носеше ленти и диадеми, мого добре му стояха и аз много му се кефех  Crazy.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 999
Хе, че едно време и мъж с парфюм се е приемало като нещо гейско... ама едва ли ако някоя девойка сега излезе с мъж миришещ на пот и коне /да речем/ ще го приеме за мъжествено.

Та и с диадемите - така, както и с обезкосмените крака и ръце, после с лака на ноктите, после с грима, после с... Светът се променя и нашето мнение няма да го спре.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 164
Футболистите ме кефят. Мъро от ББ също.
Други мъже с диадема не съм виждала засега.
Мъж ми е с дълга коса, но не мисля, че ще му отива диадема.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Всеки да си ходи с каквото си ще. Укршения всякакви. Само да му подхожда, иначе нямам нищо против. Щом им е удобно и приятно...

# 34
  • Мнения: 1 215
Ами и на мен ми се виждаше странно отначало, но явно това си е някаква мода. То като цяло, новите тинейджъри ми се виждат странни с тиа Билабонг и др. глупости за по сума пари, ама нищо не мога д акажа, защото и аз не съм била много кротък тинейджър. Та думата ми беше, че гаджето на сестра ми (18г) носи такава и като го питах защо, ми отговори "Много е фенско". Замълчах си рабира се, щото иначе ми се обяснява каква пенсия съм аз Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 473
Да, харесва ми! Crossing ArmsНе на всеки стои добре такъв аксесоар, но като цяло ми допада.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 828
Не харесвам мъже с дълги коси, поради което и с диадеми. Но пък не ми и пречат, всеки да си ходи както си иска  Peace

# 37
  • Мнения: 2 407
Моя мъж носеше диадема ,косата му беше ала тип Дейвид Бекам.И той е футболист! Wink Wink Wink

# 38
  • Мнения: 1 462
Не харесвам мъже с дълги коси, поради което и с диадеми. Но пък не ми и пречат, всеки да си ходи както си иска Peace
Ей това мисля и аз. Тамън сутринта в рейса видях един с диадема и хич не изглеждаше гейски. Просто отблъскващо. Така де, аз на мъже не се кефя Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам против, на някои момчета определено им отива.Друг е въпросът, че убива всичко сексуално в мен Mr. GreenАко видя мъж ми с такова нещо, голям глад го чака hahaha

Общи условия

Активация на акаунт