Бижутерски магазин. Моля за помощ

  • 4 088
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Майчета, прэпорьчайте ми магазин за бижута. Скъпите ги знам, но този път трябва да купя нещо на шефката, а не на  любовницата, за това ви моля за съвет. Знам, че сте царици на " хем хубаво, хем эвтино, хем от сърце". Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 517
Като за шефка подходящи са Oxette. Може и да й вземеш брошка от Сваровски, някои примират от кеф по тях. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 16 035
Какво носи шефката - злато или сребро?
Влизаш във всеки златарски магазин и казваш до колко лв. може да дадеш. Веднага ще ти предложат нещо.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 990
Аз съм фен на Галдини. Чат пат и в Елит може да се намери нещичко, ако ровиш повече.

# 4
  • Мнения: 5 370
Ел Градо на Левски? Имаха хубави и златни, и сребърни неща преди време.

# 5
  • Мнения: 211
Всичко друго, само без Ел Градо. Имам няколко бижута, всяко от тях е я с паднал камък, я счупено.. Много съм разочарована Tired А не си чупя бижутата по принцип, останалите са си ми наред Laughing
Оксет е добра идея Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 103
Друг добър вариант е Сваровски. Но това зависи от това каква е шефката и дали би се зарадвала на дрънкулка от съответната марка.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
в началото на Пиротска или по Мария Луиза (къмто Лъвов мост)...?

# 8
  • Мнения: 274
Оксет са ми малко по-младежки така да кажа... Благодаря ви за информацията.

# 9
  • Мнения: 1 919
Сребърна бижутерия Zen, na Янко Съкъзов.
С кристали на Сваровски са повечето им бижута.

# 10
  • Мнения: 228
Ето , бижу със Сваровски актуално за всяка възраст.
http://www.polichicksonline.com/Neimans%20handcuffs.jpg

# 11
  • София
  • Мнения: 12 103
Ето , бижу със Сваровски актуално за всяка възраст.
http://www.polichicksonline.com/Neimans%20handcuffs.jpg
Именно, а и много подхожда за подарък за шефката. Пак казвам, зависи само дали харесва марката.

# 12
  • Мнения: 517
Чудни са, но какво ще прави Марадона, ако шефката поиска да я окове с това...бижу? Laughing

# 13
  • Мнения: 27 524
Всичко друго, само без Ел Градо. Имам няколко бижута, всяко от тях е я с паднал камък, я счупено.. Много съм разочарована Tired

Съгласна, със същото впечатление съм останала  Twisted Evil

В Скай Сити (до завод Електроника) има голям магазин на Сваровски, има избор  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 12 103
Чудни са, но какво ще прави Марадона, ако шефката поиска да я окове с това...бижу? Laughing
Е, ти сега искаш майки ли да му станем? Laughing Пита за магазин- даваме идеи, а с останалото ще се справи и сам.

Общи условия

Активация на акаунт