90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №118

  • 33 887
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Pety,мила,извинявай но като нова мисля ,че ще ми е простено.  bouquetНе разбирам какво му е въглехидратно на менюто ти.Знаеш,ние новите(или по-вечето от нас) "крадем" менюта Laughing И тъй като на мен утре ми е въглехидратен...

Яде хляб с тази манджа вероятно или просто е сложила захар в доматения сос.

# 31
  • Мнения: 113
Благодаря ви момичета!
Мисля не само да ви чета но и да се включвам,да се отчитам.Дано не се унеса и да ви дотягам.
Исками се да се разделя с 20кг.неусетно складирана "красота" LaughingПървите два дни минаха нормално-стриктно спазени,с изключение на водата-надявам се да се науча да я пия.

# 32
  • Мнения: 0
Отчет за днес З:2 ябълки О: 120г сурово тегло спагети и 1/2 бурканче лютеница + зелево-морковена салата В: 1/2 пакетче (75г) обикновени бисквити + лентичка шоколад.
 Много късно вечерях в 20.40... но излязох в 5 от работа за фитнес, докато уточнихме тренировката с инструктора( не бях влизала в залата от март.От тогава до вчера ходех да тичам само) и тренировката се получи 2 часа и после малко време да мине, че пък не мога да ям веднага ииии стана някое време, а и не ми се ядеше изобщо. Не зная как ще ги съчетавам тренировките  с това ранно ядене. Утре ще се срещна с кантара, да видя той какво мисли  Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте сладурки:)
да живее кашкавалчето.За жалост го обичам препечено на филийка и не мисля да се отпускам, защото нямам мярка:)
забелязвам странният за мен феномен-задоволявам се с гризване на малко, а не като преди с опустошаване на всичко:)))))))
след успешният воден вчера/браво на нас русалки, успех на днешните и бъдещите/ с такова удоволствие си хапнах обяда...... moresmile
закусих с 1/4 грейпфрут
обяд: салатка + пилешки късчета месце
вечеря: едно кюфте и салата от зеле

след водният ден бих могла да отчета някакво постижение/с уговорка, че "новият" кантар му се прецака батерията отчитам на старият, който мери "приблизително/
НО-категорично зад гърба си имам свалени 5-6 килограма/последният допускам че може да варира и не го броя, но 5 кг са супер, още повече че имах един гигантски застой преди да започна режима:)))))))))))))

успех на новите и усмивки на всички

# 34
  • Мнения: 0
Ей! Мами!!! Почвам я диетата, пък мъжо нека ме хока...Нали не са на неговият ***, я?!? Имам 14 килограма до теглото перфе. Пожелайте ми късмет от утре почвам. Simple Smile Пък и точно да планираната почивка в Турция, ако ги сваля. Ще има да тичкам по плажа, като някоя секси спасителка... Ех, мечти, мечти...

# 35
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 479
Браво, ni4iq! Поздравления за постигнатото!

Пети, и аз днес мислех да ям патладжан и чушки с доматен сос, ама ръжените макарони надделяха.
Неусетно и моя воден наближи. Утре на плодове, в четвъртък на вода. Има няма и аз ще се разделя с 5 кила тоя цикъл. Дано да продължа да свалям и след това, че все стигам до 65 и надолу повече не слизам. Дано третия път да е на късмет. Laughing

Happy_Dead_Body, добре дошла и късмет.

# 36
  • Мнения: 1 186
аз съм режимна, но вие много бързо наддавате на страници, което е добре, че на кила лошо  Mr. Green
добре се чувствам и се надявам финала да е супер след време  Hug
днес изкарах втори на ден плодов ден и не усещам глад, което е супер за мен - за първи път ми се случва в живота, май прекалявам на въглехидратния, но няма да се повтори  Naughty
утре е белтъчен и хип хип урааааааа

# 37
  • Мнения: 1 669
Търсих ви, търсих, а вие в нова тема Laughing

# 38
  • Мнения: 1 849
Наминавам примерно, примерно да се отчета за днес!  Laughing
закуска- ананас
обяд и вечеря- леща
пред тв- царевични сухари

# 39
  • Мнения: 1 777
Наминавам примерно, примерно да се отчета за днес!  Laughing
закуска- ананас
обяд и вечеря- леща
пред тв- царевични сухари
А сухарите не са много примерни  Wink ,според мен те не са подходящи в деня на варивата.А и не се препоръчват такива хапвания ,след като вече е минала вечерята.

# 40
  • Мнения: 6 017
Добро утро, Hug
влизам да ви пожелая успешен ден изпълнен с много минуси.

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки сладуранки.

Толкова много пишете ,че не мога да ви изчета с тази малката разбоиничка е много трудно.
Днес след въглехидратния съм -200 гр изненада беше за мен.Отчет за вчера
З-фреш от греипфрут О-тиквеник,В-2 малки парчета руло.Днес плодове приготвила съм си преипфрут,мандарини и ябълки.Имам въпрос аз не ям изобщо хляб в нито един от дните защото мисля че от него качвам дали е правилно.А помеждудругото на 7.12 ми е последния воден има ли някои с мен.
Лек и минусов ден.

# 42
  • Мнения: 389
Много сте изписали...
Бравос на всички с минусчета/да не изброявам,за да не пропусна някой/ Hug Hug
Аз съм се отчаяла.Sadднес ми е плодов/16 ден от диетата/ а съм свалила само 2кгSad(
Не знам бъркам ли нещо ,моя организъм ли не иска да мръдне...и упр.  правя и няма  напредък....
Вчера въглехидратен з-кафе,и 2 круши,о-кифла с мармалад в-2 филии с лютеница,и малко краставица. Водата я докарвам до 2л..Не ям между храненията нищо....освен към 16-17ч ако много огладнея -плод

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 08:43 от valeske

# 43
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
Ловче, благодаря за закуската.
Гаргамел,съгласна съм с теб за пиенето на вода, през деня , а не късно вечер да се наваксва.
Хепи, добре дошла и успех.
Днес белтъчна
З- ябълка
О- кюфтета със салата
В-  риба и салата
Успешен ден на всички
п.п. ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ.СВ. ЕКАТЕРИНА Е ДНЕС.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 117
Добро утро,фиданки
Ако има Катета сред нас да им е честито името   bouquet
Аз имам повод за  #Milti видях най-сетне 5ка на кантара
Иначе днес на белтъчини -закуска ябълка,за обяд и вечеря рибка с доматен сос
Режимен и отслабващ ден на всички ви, welcome на новичките и успех

Общи условия

Активация на акаунт