25% намаление в Хиполенд

  • 73 482
  • 556
  •   1
Отговори
# 45
  • велико търново
  • Мнения: 587
Пиша лично мое мнение и не ангажирам никой с него.За мен цените на някой определени стоки си бяха завишени,а някой марки играчки липсваха по рафтовете.Миналата седмица ходих в петък и видях цените на избраните играчки е този петък бяха с по скъпи цените.Други като Фишър Прайз липсваха .Въпреки това си купих книги за децата те си заслужават .За първи път се държаха много учтиво и ми донесоха кошница за покупките .Без да съм молила за това.Преди време имах неприятна случка в този магазин с дефектна кукла която ми смениха и се оказа ,че цялата серия е така.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз също няма да споря ,само ще изясня нещата.
В Хиполенд има текущи промоции,всички знаем защото получаваме брошури за това.
Та когато вие сте ходили сте видяли артикули в АКЦИЯ,естествено и нормално е тези артикули да бъдат върнати на нормална цена,след което вече да се премине в новото предложение.
Пример видяли сте бебе Борн на 90лв,но то е било на промция до 25.11,автоматично на 26,11,бебе Борн става на редовна цена която е 99лв,е от тези 99лв трябва да се свалят 25%,все пак не можем да искаме да ни се правят 2 промоции накуп нали!
Надявам се да съм била разбрана.

# 47
  • Мнения: 3 621
Аз лично нямаше как да отида до Хиполенда, за което много съжалявам, но мои приятелки останаха много доволни от това което са купили в петък.
И да попитам, някой случайно да е обърнал внимание дали в Хиполенд има детски батут
нещо като този например
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=906&id=13280

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 Nefertity,аз гледах за батути,че ще взимам за коледа,за в момента няма,иматедин на Уинкс,но в коледния каталог има един ,който е много хубав и ще е на 79,90,него чакам.
Ако получиш брошура виж го,а аз ще пиша когато ги получат.

Последна редакция: нд, 28 ное 2010, 10:06 от Mira 1919

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз се възползвах от намалението. 25% не са малко. Но асортиментът не беше особено голям.

Последна редакция: нд, 28 ное 2010, 10:37 от РЕНИ

# 50
  • Мнения: 3 621
Nefertity,аз гледах за батути,че ще взимам за коледа,за в момента няма,иматедин на Уинкс,но в коледния каталог има един ,който е много хубав и ще е на 79,90,него чакам.
Ако получиш брошура виж го,а аз ще пиша когато ги получат.
Благодаря ти предварително, никога досега не съм получавала брошура, а сме редовни клиенти. Чакам да я пуснат в нета, явно от утре ще може да се види.

# 51
  • Мнения: 0
Не съм посетила Хиполенд в петък,но смятам ,че 25% намаление е доста добро.Не съм съгласна обаче ,че може някой да е недоволен от това ,че някои стоки не ги е имало в наличност.Все пак асортимента е доста голям ивинаги можеш да си харесаш нещо.Работила съм като търговец и знам,че понякога търговската отстъпка е ок.20%,така че ще ви кажа ,че е съвсем нормално подобни артикули да не  присъстват на рафтовете в този ден.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, дали излезе Коледният каталог  Wink

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Момичета, дали излезе Коледният каталог  Wink
Още на 28 ноември.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, дали излезе Коледният каталог  Wink
Още на 28 ноември.

Да, разбрах, но не мога да го открия в нета.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Да ви питам, тези от вас, които си купихте количка от Хиполенд, дадоха ли  ви гаранционна карта?
Ние си взехме от магазина в Пловдив в Мол-а количка и столче за кола на Чиполино и не ни дадоха нищо, само касовата бележка. Казаха, че тя била достатъчна, но нещо не ми се вярва  newsm78

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Да ви питам, тези от вас, които си купихте количка от Хиполенд, дадоха ли  ви гаранционна карта?
Ние си взехме от магазина в Пловдив в Мол-а количка и столче за кола на Чиполино и не ни дадоха нищо, само касовата бележка. Казаха, че тя била достатъчна, но нещо не ми се вярва  newsm78
Достатъчна е,пази я наистина.
Още преди да изляза в майчинство доствчиците спряха да носят гаранциони карти,касовата бележка е документа с който се оперира при проблем

# 57
# 58
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, търся детски лаптоп  Уинкс на български. Някой може ли да ми каже къде да го намеря????? newsm78

# 59
  • Мнения: 78
Аз лично нямаше как да отида до Хиполенда, за което много съжалявам, но мои приятелки останаха много доволни от това което са купили в петък.
И да попитам, някой случайно да е обърнал внимание дали в Хиполенд има детски батут
нещо като този например
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=906&id=13280

Ние взехме точно такъв с намалението ни излезе 53лв.За сега интерес почти никакъв,надявам се да го забележи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт