MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 144
  • 759
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 34
Дръжте се момичета и не се отказвайте,резултатът си заслужава определено.Аз за 10 дни смъкнах 6кг и си ги задържам успешно.Минах захранването и вече съм на 90 дневната диета понеже имам още за сваляне.
  Бравоооо Simple Smile)). Дано и при мен е така. И аз имам същата идея - после 90дневната. Ти колко кг искаш да станеш?

# 586
  • Мнения: 0
Държа се аз през деня,но вечери ми иде да се предам - мъча се наистина много.Дали,ако увелича дозите на 5 за ден,ще има някакво подобрение?
 4 ден,още 3 остават.Няма да се даам  Rolling Eyes

# 587
  • Мнения: 239
Дръжте се момичета и не се отказвайте,резултатът си заслужава определено.Аз за 10 дни смъкнах 6кг и си ги задържам успешно.Минах захранването и вече съм на 90 дневната диета понеже имам още за сваляне.
  Бравоооо Simple Smile)). Дано и при мен е така. И аз имам същата идея - после 90дневната. Ти колко кг искаш да станеш?
Аз имам доста за сваляне-висока съм 1.60 и започнах сиропа на 69кг.Приключих 63кг,а в момента вече съм на 90 дневната диета и съм 62кг

# 588
  • Мнения: 239
Държа се аз през деня,но вечери ми иде да се предам - мъча се наистина много.Дали,ако увелича дозите на 5 за ден,ще има някакво подобрение?
 4 ден,още 3 остават.Няма да се даам  Rolling Eyes
Препоръчвам ти вечер ако ти е отмаляло и не издържаш да изпиеш една лъжица сироп неразреден.Аз така преди лягане си вземах по една лъжица и много ми помагаше.

# 589
  • Мнения: 14
kolejkata_t къде се загуби.Надявам се всичко да е на ред при теб

# 590
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Да се отчета - 4 кг. за 6 дни newsm44 Мен също много ме гонеше лакомията, особено вечер, но устисках, хем снощи ми дойде! И вие можете! Без прегрешения и не се давайте! Нали искаме да сме хубавки  Wink Успех на всички и много минуси, без черешки   bouquet

# 591
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Да се отчета - 4 кг. за 6 дни newsm44 Мен също много ме гонеше лакомията, особено вечер, но устисках, хем снощи ми дойде! И вие можете! Без прегрешения и не се давайте! Нали искаме да сме хубавки  Wink Успех на всички и много минуси, без черешки   bouquet

Хехе,няма да има повече черешкии..Снощи обаче ми стана доста добре,като хапнах малко от тях и се чувствах сита.Днес се чувствам сравнително по-добре.Ще пия и повече вода,ще си изпия 4 коктейла днес,а ако ми прималее пак довечера,ще изпия 1 лъжица неразреден сироп,както ме посъветва elinna .Благодаря много : )))
 Дали 2,4 кг са добре за 3 дни? Май няма да мога да сваля 5кг за 7 дни Sad

# 592
  • Мнения: 34
Дръжте се момичета и не се отказвайте,резултатът си заслужава определено.Аз за 10 дни смъкнах 6кг и си ги задържам успешно.Минах захранването и вече съм на 90 дневната диета понеже имам още за сваляне.
  Бравоооо Simple Smile)). Дано и при мен е така. И аз имам същата идея - после 90дневната. Ти колко кг искаш да станеш?
Аз имам доста за сваляне-висока съм 1.60 и започнах сиропа на 69кг.Приключих 63кг,а в момента вече съм на 90 дневната диета и съм 62кг
  И аз съм толкова висока и почнах от 69,5. В момента на междинния ден съм 64,5. По време на захранването свали ли?

# 593
  • Мнения: 239
Дръжте се момичета и не се отказвайте,резултатът си заслужава определено.Аз за 10 дни смъкнах 6кг и си ги задържам успешно.Минах захранването и вече съм на 90 дневната диета понеже имам още за сваляне.
  Бравоооо Simple Smile)). Дано и при мен е така. И аз имам същата идея - после 90дневната. Ти колко кг искаш да станеш?
Аз имам доста за сваляне-висока съм 1.60 и започнах сиропа на 69кг.Приключих 63кг,а в момента вече съм на 90 дневната диета и съм 62кг
  И аз съм толкова висока и почнах от 69,5. В момента на междинния ден съм 64,5. По време на захранването свали ли?

Ами по време на захранването задържах,не съм отслабвала

# 594
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Момичета здравейте. Купих си днес Кленов сироп от ДМ. Сега искам инструкции какво да правя с него, какво да добавя за да се получи коктейл.
Освен това работя на смени и нощно време ми се налага и да пия и кафе, ако ми се забрани не знам какво да правя...
Помагайте! Praynig

# 595
# 596
  • Мнения: 0
Момичета,аз ще започвам захранване от Четвъртък.На сиропа ще съм 7 дни.. И захранването ми ли трябва да е толкова?  Rolling Eyes Така четох някъде - колкото дни сме на сироп,толкова дни захранване трябва да направим,ама това си е още цели 7 дни глад - само на фрешове и рядко някакъв плод или зеленук..Толкова глад не знам как ще ми дойде..  Tired Rolling Eyes

# 597
  • Мнения: 2
Здравейте скъпи дами ,през деня нямаше как да влезна за това пиша чак сега ....Да се отчета ...днес ми е 4ти ден ...прекалих явно с водата ,чайчетата и коктейла и преди около 30 мин повръщах ...усещах цял ден ,че имам тежест в стомаха и не бях ходила толкова често до тоалетна по малка нужда ,както предишните дни ....Лично моето мнение ,че организма ми не е успял да преработи всичката тази течност и за това се получи така.Но се замислям ,ако и утре се получи да спра диетата ,не искам да си навредя на стомаха.Искренно се надявам утре да се събудя свежрка и да нямам подобно проблеми вече.Иначе почнах на 16.06 от 97,500кг сега съм 94,100....не е хич малко ,поне според мен ...Ако всичко върви нормално мисля да изкарам 10 или 14 дни ....да излезна от пустите 90 килограма и ще се поуспокоя малко ...Иначе след като свърша със захранването мисля да направя 90дневната диета ....четох много положителни мнения и съм сигурна ,че ще е много по леко за мен след това гладуване с мадал бал ...Всичко с времето си ...нека видя как се развиват нещата за момента и ще видим.Пожелавам ви много минусчета скъпи момичета .... newsm51 newsm51

# 598
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Момичета здравейте. Купих си днес Кленов сироп от ДМ. Сега искам инструкции какво да правя с него, какво да добавя за да се получи коктейл.
Освен това работя на смени и нощно време ми се налага и да пия и кафе, ако ми се забрани не знам какво да правя...
Помагайте! Praynig
Ще се самоцитирам.  Whistling
Май ще пропусна да почна днес сиропа, защото не знам какво да правя с него.
Моля, помагайте де...   bouquet

# 599
  • Мнения: 34
Момичета здравейте. Купих си днес Кленов сироп от ДМ. Сега искам инструкции какво да правя с него, какво да добавя за да се получи коктейл.
Освен това работя на смени и нощно време ми се налага и да пия и кафе, ако ми се забрани не знам какво да правя...
Помагайте! Praynig
Ще се самоцитирам.  Whistling
Май ще пропусна да почна днес сиропа, защото не знам какво да правя с него.
Моля, помагайте де...   bouquet

Ако изобщо нямаш представа с какво се захващаш......защо изобщо си си купила сироп???
За същото време, което си ползвала, за да рефрешваш темата...е можело да прочетеш целия форум или да напишеш кленов сироп в Гугъл...и готово...всичко да ти е ясно.
Иначе рецептата е следната:
За 300мл чаша - Две /2/ супени лъжици натурален сироп. Две /2/ супени лъжици свежо изцеден лимонов сок (необходим е половин лимон).  Половин щипка лют червен пипер  или джинджифил.
От коктейла можете да пиете толкова често, колкото желаете. Добро е съотношението от 6 до 10 чаши (от 2 до 3 литра) на ден. Препоръчително е приемите да бъдат регулярни, на всеки 1.5-2 часа и винаги след поява на чувство за глад или отпадналост.

Общи условия

Активация на акаунт