MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 159
  • 759
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 34
Аз всъщност влезнах, за да си споделя Simple Smile, а не да критикувам. Та, днес ми е първи ден от захранването, вчерашният ориз много малко го ядох и съм с около -0.400кг. Simple Smile
сега си пийвам фрешче Simple Smile))

# 601
  • Мнения: 0
Охх,дойте и 5 ден!Още 2  ooooh!
Отчитам се - за 4 дни съм - 2,9 кг.Искаше ми се повече и това изобщо не е много,но ми остават още 2,6 кг,така че сигурно затова се забавя процесът.
Някой ще ми отговори ли на въпроса със захранването?  newsm78  bouquet

# 602
  • Мнения: 34
Охх,дойте и 5 ден!Още 2  ooooh!
Отчитам се - за 4 дни съм - 2,9 кг.Искаше ми се повече и това изобщо не е много,но ми остават още 2,6 кг,така че сигурно затова се забавя процесът.
Някой ще ми отговори ли на въпроса със захранването?  newsm78  bouquet

Здравей,

Да, захранването трябва да е толкова дни, колкото си била на сироп. След сиропа има междинен ден на ориз, който също е важен. Аз съм на първи ден захранване и засега съм добре, но пише, че можеш да си пийваш коктейл със сиропа между храненията Simple Smile. Не се предавай на захранването, то е изключително важно не само, за да задържиш килограмите, но и за да предпазиш организма си. Simple Smile))Успех!

# 603
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Момичета здравейте. Купих си днес Кленов сироп от ДМ. Сега искам инструкции какво да правя с него, какво да добавя за да се получи коктейл.
Освен това работя на смени и нощно време ми се налага и да пия и кафе, ако ми се забрани не знам какво да правя...
Помагайте! Praynig
Ще се самоцитирам.  Whistling
Май ще пропусна да почна днес сиропа, защото не знам какво да правя с него.
Моля, помагайте де...   bouquet

Ако изобщо нямаш представа с какво се захващаш......защо изобщо си си купила сироп???
За същото време, което си ползвала, за да рефрешваш темата...е можело да прочетеш целия форум или да напишеш кленов сироп в Гугъл...и готово...всичко да ти е ясно.
Иначе рецептата е следната:
За 300мл чаша - Две /2/ супени лъжици натурален сироп. Две /2/ супени лъжици свежо изцеден лимонов сок (необходим е половин лимон).  Половин щипка лют червен пипер  или джинджифил.
От коктейла можете да пиете толкова често, колкото желаете. Добро е съотношението от 6 до 10 чаши (от 2 до 3 литра) на ден. Препоръчително е приемите да бъдат регулярни, на всеки 1.5-2 часа и винаги след поява на чувство за глад или отпадналост.


Очаквах отговора на въпроса че работа ми е свързана с нощен труд, при който пия кафе. Но явно критика е по полезна като отговор.
Благодаря. И довиждане на всички.

# 604
  • Мнения: 34
Момичета здравейте. Купих си днес Кленов сироп от ДМ. Сега искам инструкции какво да правя с него, какво да добавя за да се получи коктейл.
Освен това работя на смени и нощно време ми се налага и да пия и кафе, ако ми се забрани не знам какво да правя...
Помагайте! Praynig
Ще се самоцитирам.  Whistling
Май ще пропусна да почна днес сиропа, защото не знам какво да правя с него.
Моля, помагайте де...   bouquet

Ако изобщо нямаш представа с какво се захващаш......защо изобщо си си купила сироп???
За същото време, което си ползвала, за да рефрешваш темата...е можело да прочетеш целия форум или да напишеш кленов сироп в Гугъл...и готово...всичко да ти е ясно.
Иначе рецептата е следната:
За 300мл чаша - Две /2/ супени лъжици натурален сироп. Две /2/ супени лъжици свежо изцеден лимонов сок (необходим е половин лимон).  Половин щипка лют червен пипер  или джинджифил.
От коктейла можете да пиете толкова често, колкото желаете. Добро е съотношението от 6 до 10 чаши (от 2 до 3 литра) на ден. Препоръчително е приемите да бъдат регулярни, на всеки 1.5-2 часа и винаги след поява на чувство за глад или отпадналост.


Очаквах отговора на въпроса че работа ми е свързана с нощен труд, при който пия кафе. Но явно критика е по полезна като отговор.
Благодаря. И довиждане на всички.

Аз също пия кафе и не съм имала проблем Пия го чисто и без нищо, но ако го предпочиташ сладко може да си сложиш малко сироп. Става много хубаво. Дори да си призная 2 пъти съм си слагала по малко течна сметана.

# 605
  • Мнения: 93
kolejkata_t къде се загуби.Надявам се всичко да е на ред при теб

Здравейте и от мен. Тук съм, не съм се загубила  Laughing , просто уча за държавен изпит по счетоводство(направо съм луднала  Shocked) Днес ми е последен ден от захранването и съм твърдо -4кг. Относно неразположението, коеот чувствах мога да кажа, че все още не ми е минало, продължавам да чувствам "буца" в гърлото и от няколко дни чувствам тежест в гърдите  newsm78 .Мисля да изчакам още няколко дни и ако няма подобрение да отида на лекар.

Да се върна пак към темата. Относно режима на хранене след захраването - аз също мислех да минавам на 90 дневната(с цел задържане на кг.) Но на  мой познат, че негов познат който се занимавал с източна медицина, му бил казал, че когато човек стигне до килограмите, които иска да бъде най-лесния начин за задържането им бил, като един ден в седмицата трябва да бъде на вода(само вода), и така де чудя си 90 дневна или веднъж седмично на вода. И най-вероятно ще мина веднъж седмично на вода, но ако видя, че почвам да връщам килограми ще премина към 90 дневната.
Това за сега от мен - хубава и успешна седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 606
  • Мнения: 239
kolejkata_t къде се загуби.Надявам се всичко да е на ред при теб

Здравейте и от мен. Тук съм, не съм се загубила  Laughing , просто уча за държавен изпит по счетоводство(направо съм луднала  Shocked) Днес ми е последен ден от захранването и съм твърдо -4кг. Относно неразположението, коеот чувствах мога да кажа, че все още не ми е минало, продължавам да чувствам "буца" в гърлото и от няколко дни чувствам тежест в гърдите  newsm78 .Мисля да изчакам още няколко дни и ако няма подобрение да отида на лекар.

Да се върна пак към темата. Относно режима на хранене след захраването - аз също мислех да минавам на 90 дневната(с цел задържане на кг.) Но на  мой познат, че негов познат който се занимавал с източна медицина, му бил казал, че когато човек стигне до килограмите, които иска да бъде най-лесния начин за задържането им бил, като един ден в седмицата трябва да бъде на вода(само вода), и така де чудя си 90 дневна или веднъж седмично на вода. И най-вероятно ще мина веднъж седмично на вода, но ако видя, че почвам да връщам килограми ще премина към 90 дневната.
Това за сега от мен - хубава и успешна седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей,това което описваш с буцата на гърлото и чувството,че непрекъснато има нещо там ми е до болка познато.Аз ходих на лекар и възможните причини бяха две-проблем с щитовидната жлеза или на нервна почва.Като се има предвид,че ти в момента си под голям стрес след като ще имаш изпити най-вероятно е второто.Аз си направих много изследвания и моето се оказа,че е на нервна почва.Пих и лекарства.Ако имаш проблеми с жлезата щеше да има и ред други симптоми,а ти не споменаваш.Най-лесният начин да разбереш дали е нервно е да пробваш с валидол/то това си валериан/-не е вредно и е без рецепта от аптеките.Аз имах голямо облекчение от него.А като ти минат изпитите сигурно всичко ще ти отшуми.

# 607
  • Мнения: 0
sarita_80,благодаря за отговора.Надявам се да се справя,но определено няма да се предам за някакви си 7 дни..Това с ориза ще го направя задължително,няма как,но ме е страх да не кача от ориз.. newsm78 Хубав ден ви желая!  Hug

# 608
  • Мнения: 23
zdrawejte momicheta,da se otcheta.dnes  mi e treti den,chuvstvam se dobre,svalih1.8 kg,kato parviqt den bqh 1.2,a vtoriqt den samo 400grama.dali sam prekalila s napitkata?opredeleno pih poveche ili zadarjam voda -predi cikal sam.kakvoto i da e prodaljavam.uspehi

# 609
  • Мнения: 0
zdrawejte momicheta,da se otcheta.dnes  mi e treti den,chuvstvam se dobre,svalih1.8 kg,kato parviqt den bqh 1.2,a vtoriqt den samo 400grama.dali sam prekalila s napitkata?opredeleno pih poveche ili zadarjam voda -predi cikal sam.kakvoto i da e prodaljavam.uspehi

Не си прекалила.Дозата,която принципно трябва да се приема е от 6 до 10 коктейла.Аз на ден пия по 4,ама май ще започвам по 5,защото килограмите се свалят не при по-малко пиене на сиропа,а точно обратното.Поне така прочетох някъде в предишни теми.Не се отказвай.На мен ми е 5 ден.И аз вчера съм свалила само 500 гр.,но ще се надявам на по-добри резултати утре сутрин.Успехи и на теб и идвай да се отчиташ  Heart Eyes Hug

# 610
  • Мнения: 0
Scandalous, няма да качиш от ориза. Някоя от нас беше споделила, че след него е свалила пак. А ти и доста добри резултати отчиташ, според мен   bouquet
На мен днес ми е 8 ден, ураааа. Още 2 и почвам да се захранвам и аз. Мисля, че тогава ще ми е по-трудно  Sad

 

# 611
  • Мнения: 205
Scandalous, аз свалих 0,500кг след междинния ден.Така че спокойно,няма да качиш!

# 612
  • Мнения: 0
Благодаря ви за подкрепата.Вярвам ви! Hug

След захранването мисля да започна ситемата - 60,какво мислите за нея?Днес чакам да ми дойде книгата + книгата с рецепти за режима,защото иначе ще ми е трудничко Simple Smile

# 613
  • Мнения: 0
Здравейте,
Изчетох форума и се запалих и аз. След раждането не можах да си върна килограмите. Embarassed Пробвах какво ли не но не става
Днес си поръчах от сиропа, но все още не са ми се обадили за да потвърдят заявката ми NeWS78.
успех на всички

# 614
  • Мнения: 222
От утре съм във вашите редици. Днес е приситгнало сиропчето при мъжът ми на работа, че ние с малкия ни няма по цял ден и да не изтървем доставката, го поръчах при него.
bilyana. и на нас не ни потвърдиха поръчката, явно направо пращат. Аз поръчах в петък и днес са го доставили  Peace
Мисля 10 дни да направя, четох че сиропчето стига за около 7 дни, та искам да попитам вие откъде купувате обикновен кленов сироп? в наше село (Перник) може би има в по-големите супермаркети, но не съм търсила, видях, че и он-лайн има.
Kordelia видях, че си писала, че от ДМ си купила сироп - ще кажеш ли какво е количеството и цената, че за късмет офисът на мъжът ми се намира точно на Стамболийски срещу ДМ в София  Mr. Green ще го използвам до край да ми пазарува, нали ме иска финна мадама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт