Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) скоро по бтв ~ 16

  • 66 060
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

Като Ви няма . чао.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 159
ДОБРЕ ЗАВАРИЛА Hug Hug

КАЗВАМ СЕ ЙОАНА ... НО МИ ВИКАЙТЕ ЙО ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

Нали вече си част от отбора Йо.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 159
с вас ... ама и с мечтателите  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 22:58 от kavak_yelleri_fan

# 50
  • Мнения: 3 371
 kavak_yelleri_fan ,   bouquet добре дошла и от мен ! Peace
Момичета , бях ви обещала да споделя нещо и днес не си забравих "записките " , въпреки напрегнатия ден ! Това пак е нещо от книгата на Хорхе Букай , което е в контекста и на духа , който цари и трябва да запазим в темата ни ! Толкова ще е хубаво , ако навсякъде е така ! Peace

".... Каква утеха настъпва в мига , в който най- после можеш да кажеш : това е , което мога да правя , това е добро за мен !Няма модел на живота - това , което харесвам аз , теб не те привлича, но всичко е наред . Защо трябва да те убеждавам , че съзерцаването на реката е по- добро от сърфирането в интернет ?Ти си остани на компютара , а аз ще отида да се пързалям на реката . Ще се видим после !
...Повечето хора се карат , защото единият иска да убеди другия , че неговото мнение е правилното .Мисля , че хората имат нужда от одобрението на другите , за да се почустват уверени в това , което чустват и мислят. Би било прекрасно да можем да кажем :Това за мен е добро , макар че на всички им харесва нещо друго ! И наистина да го вярваме - да не се налага да търсим одобрението на другия , а да приемаме различието ! Няма един единствен начина на живот  ! Всеки е режисьор на собствения си живот ! "
из " "Да се обичаме с отворени очи "
Пожелавам ви спокоен и усмихнат уикенд , стискайте ми палци ! Praynig

# 51
  • Мнения: 0
Палците ми ще бъдат заети утре,  ще гледам  малко, сладко бебче-внученце.  Пожелавам ти успех !  От все сърце ! 

# 52
  • Мнения: 3 371
Палците ми ще бъдат заети утре,  ще гледам  малко, сладко бебче-внученце.  Пожелавам ти успех !  От все сърце ! 

Ех, че хубаво !   bouquet Да го нагушкаш много , много ! Благодаря ти за подкрепата ! Hug

# 53
  • Мнения: 417
Тази вечер в БТВ НОВИНИТЕ имаше представяне на сериала. Laughing
Само,че в оригинал беше малко по-дълго.Добавиха,че Берен е спечелила награда за най-добра актриса и че,Киво е Брад Пит на Близкия изток .....

http://www.btv.bg/news/spetsialno/zvezdi%20ot%20serialite/story/ … neniyat_plod.html

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 00:27 от emely

# 54
  • Мнения: 0
Защо не направите анкета от рода на "С кого трябва да е Бехлюл - с Бихтер или с Нихал" или нещо такова. Интересен ще е резултатът.

# 55
  • Мнения: 5
gospojata,ти съмняваш ли се,че ще спечелиш newsm78направо ще ги разбиеш,а после почерпка Hug
А вторият  абзац от цитата е великолепен,дали не може да си го повтаряме по-често, или ни го припомняй  от време на време newsm51 newsm51

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

Добро утро момичета, момчета, мами и млади баби.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
http://www.facebook.com/pages/Kivanc-Tatlitug/97723227171#!/video/video.php?v=468631377210
Едно клипче от отварянето на арт галерията.
От фейса на Къванч.

# 58
  • Мнения: 27
Добро утро. Gospojata,успех Hug

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 08:29 от anastasiq1

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт